Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 936 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Mam te rankingi filmwebowe gdzieś, wiem że są głupie i cuda się na nich dzieją ale jak już z
ciekawości przejrzałem i coś mnie uderzyło to po prostu uważam za stosowne zapytać.

Nic nie robi, siedzi sobie.

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ

No to całe szczęście że tylko siedzi bo mógłby się próbować jeszcze wspinać.

Burtona nie wyprzedzi.

użytkownik usunięty
Sebu_BGZ

Mam nadzieję. Chociaż w sumie... Burtona nie trawię zdecydowanie bardziej. Więc jak już obaj zlecą na pysk to niech go Nolan jednak wyprzedzi.

Sebu_BGZ

Miejmy nadzieje że wyprzedzi burtona bo on nie zrobił ani jednego dobrego filmu.Jedyny film burtona jaki mi sie podobał to sok z żuka ale tylko dzięki roli Keatona.

Nie wiem co robi na miejscu 4.Już dawno powinien być na 1 miejscu.

użytkownik usunięty
iniesta019

Czyli masz zdanie dokładnie przeciwne do mojego. No i dobre, niechaj będzie.

A Prestiż? Memento? Incepcja? Mroczny Rycerz? Żaden z tych filmów nie przypadł ci do gustu? Jeden z moich ulubionych reżyserów. Na 1-sze miejsce może i nie zasługuje (chociaż nie potrafiłbym wytypować, kto na nie zasługuje), ale dla mieści się w moim subiektywnym TOP3

użytkownik usunięty
rpd0

Pod "Prestiżem" "Incepcją" i "Mroczny rycerz powstaje" wypowiedziałem się wystarczająco obszernie na temat Nolana i jego filmów. Tutaj zostawiłem komentarz dlatego, że przypadkowo w sumie kliknąwszy w ranking reżyserów potężnie się zdziwiłem co on robi tak wysoko. Ale jak ktoś uważa, że zasłużył to doooobra, niech będzie.

rankingi tego typu rządzą się swoimi prawami, ja jednak mimo wszystko wystawiam mu 10 (bo lubię jego filmy) nie patrząc na jego miejsce w tym śmiesznym topie, które niewątpliwie jest zawyżone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones