Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Będzie ktoś tak dobry i wytłumaczy mi jego fenomem ? bo ja nie widzę nic szczególnego w
jego filmach
Odnoszę wrażenie ze to dziecko reklamy WB i jak spartoli 1 film to WB mu podziękuje

tak czy siak, ja zapamietalem ze 6 i pol, ale mniejsza o to. trzeba nie miec mozgu i kiczowaty gust zeby uwazac tdk za ambitne kino. jak i nolana. ale ty i tak ogladasz filmy akcji i dla rozrywki wiec o czym tu mowic dlatego ty sie nie powinienes wypowiadac

twoje ocen zreszta mowia same za siebie

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

nie dość ze idiota to jeszcze cierpiący na sklerozę

jakieś zastrzeżenia co do moich ocen?

aha i nigdzie nie napisałem że TDK to ambitny film, ambitne film to robią przecież europejscy reżysery.

skoro tak to tylko oni sa zasluguja na miano artystow. jak chcesz czystej rozrywki dla zaspokojenia prymitywnych potrzeb hedonistycznych to sobie pograj w strzelanki a wara od kina. nie zastrzezenia bo mnie one nie interesuja, ale posluzylem sie nimi aby okreslic twoj gust i moc nazwac go beznadziejnym

DonVitoCorleone

srito wcale nie masz lepszego gustu,pozujesz na specjaliste i znawce a nie dostrzegasz tego jak dobrym rezyserem jest nolan.ot! cala prawda

aew4334555

dobra miszczu. ps widze ze ostro ci sie nudzi

DonVitoCorleone

tak to po porst wyglada.

troche tak.

aew4334555

doda tez dla niektorych 'wyglada'

aew4334555

tak myslalem

DonVitoCorleone

nie przyrównałabym Nolana do bezmyślnego rzemieślnika, to chyba za mocne określenie. Jako scenarzysta pokazał klasę przy Memento, ale Incepcja jak dla mnie sporo przeraklamowana. Miałam wrażenie, że za bardzo starał się połączyć element sensacji z wątkiem psychologicznym co w rezultacie dało nam przysłowiowy groch z kapustą...Mroczny Rycerz...cóż zupełnie nie mój klimat więc się nie wypowiem...

DonVitoCorleone

bezsennosc to najslabszy film nolana,podniecasz sie bo gra w nim paczino.

aew4334555

dokladnie

DonVitoCorleone

nareszcie,norlmanie .krotko i na temat przyznales sie,bez zbednych filozofii i wyparcia.

aew4334555

tak przyznalem ze jest najslabszy, wiadomo ze takie filmy mi sie podobaja ;)

DonVitoCorleone

istne nawrocenie.^

pointer_damian323

Przede wszystkim dlatego że potrafi zrobić efekciarskie kino które nie jest tylko efekciarskie ale ma dużą wartość artystyczną. Zauważ że większość obecnych filmów opowiada nam historię od początku do końca a Nolan daję nam możliwość zastanowienia się nad filmem. Obejrzyj sobie Memento, tam pokazał swoje mistrzostwo jako reżyser, ale przede wszystkim jako genialny scenarzysta :)

pointer_damian323

Świetne Batmany, Prestiż, Memento, Incepcja też. Świetne ujęcie psychologiczne bohaterów... hmm w każdym filmie, niebanalne dialogi, przesłania, porywający klimat, dobre solidne kino, efekciarskie również w dobrym tego słowa znaczeniu, dbający o szczegóły, z głębszym sensem nawet filmy akcji. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones