Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

jak myslicie czy dożyje do setki?,zajebiscie się trzyma fizycznie jak na 75 lat,więc zadaje to sobie pytanie,osobiście uważam że dożyje najbardziej sędziwego wieku ze wszystkich gwiazd kina akcji i że będzie (patrząc na obecną dyspozycję)dłużej żył niż stallone,schwarzenegger,stallone czy van damme którzy wyglądają już teraz starzej od niego, a wy jak myślicie

dj_carlos

Czy do setki dożyje teraz trudno odpowiedzieć na pytanie ,przewidzieć ale jak by dożył to było by coś !!! Ale myślę że do 90 lat
leciutko dożyje .

bradock

no do 90 to bankowo pewnie,chyba że nie daj boże,jakieś choróbsko rak czy inna zaraza

bradock

Oby tak było.

karoman4

No to by było coś wspaniałego , Śmierć nie potrafiła by przez 100 lat pokonać Chucka ,He ,He .

karoman4

A jak tam Kasiu u ciebie z nowościami ? Czemu ty nie lubisz aż tak mocno tych nowinek ? Niektóre nowe akcyjniaki są skręcone według starej metody czyli stabilny ,klasyczny montaż ,Mała ilość efektów specjalnych i kategoria R .Klimat wiadamo inny ale za to czuć tą nowoczesnością co jest na plus .Takim filmem jest właśnie ,,Nocny Pościg ,, z Liamem Neesonem .Zobacz zwiastun ,idzie się wręcz zakochać w tym filmie !!! : http://www.youtube.com/watch?v=4D5GnCymjzg

bradock

Po prostu nie potrafię się przyzwyczaić do nowego kina. Wolę przebierać w starym, bo i tam mam sporo zaległości. Ale staram się nadrabiać również współczesne kino. Nie zawsze jest ono takie jak chcę, choć to może być też moja wina, bo mam zbyt dużo oczekiwań względem filmu, a potem jak oglądam, to wielki zawód jest.

karoman4

Dobrze ,rozumiem Kasiu .Jak tak wolisz stare kino to polecam ci fajną ,mega -fajna komedię ,,Loverboy ,, Wczoraj oglądałem i naprawdę nie zawiodłem się !!! Głębszą recenzje dałem na forum u ,,Exp91 ,, A tutaj zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=s2C_0IIHOPI

bradock

Dzięki Tomek. Na Ciebie zawsze można liczyć. ;)

bradock

Bradock, czy Ty czytałeś w necie o Z'Darze, że zmarł? Pewnie tak. Ale podejrzewam, że ominęły Cię informacje, że jego rodzina nie miała pieniędzy, żeby go pochować i zorganizowali zbiórkę na jego pogrzeb. Chłop grał w tylu filmach. Że budżetówki to jeden pies olał. Ale kasę zbierał i nagle okazuje się, że nie ma grosza na własny pogrzeb. To jest nie do pojęcia. I zaraz w głowie rodzą się pytania, ćpał, uprawiał hazard? A może po prostu bieda go dopadła na stare lata? Czy życie naprawdę tak go nie rozpieściło, że nawet po swojej śmierci, Z'Dar "musiał prosić" ludzi o jałmużnę, by go godnie pochowano?

karoman4

Też o tym czytałem ,trochę to smutne ...

bradock

To jest bardzo smutne.

bradock

Czemu tak się rozpisałeś z karomanem w dodatku nie na temat który założyłem?

dj_carlos

No bo my z Kasią jesteś razem jak jedna wątroba xD

dj_carlos

Powinieneś się cieszyć, że Twój temat cieszy się naszym zainteresowaniem. ;)

I nie karomanem, a Karo jak już.

karoman4

Ciągle Cię mylą.

granat5

Nom, oni myślą, że to portal przeznaczony wyłącznie dla facetów.

karoman4

Myślę, że to przez nick, który kojarzy się z superbohaterami.

granat5

Na tirach też jest napisane MAN i nikt nie kojarzy je z superbohaterami.

Bo prawdą jest, że mój nick karoman powinno rozdzielać się ka.roman, ale oficjalna wersja na filmwebie brzmi karo.man.

karoman4

Trudno żeby tiry kojarzyły się z superbohaterami. Poza tym przed członem MAN nie ma innego słowa.
Ludziom "man" może też kojarzyć się z mężczyzną i dlatego tak mylą.

Szkoda, tylko że ludzie zwykle nie czytają dokładnie tego co piszesz, a z samego pisma wynika że jesteś kobietą.

granat5

Słowo "Man" z języka angielskiego został zapożyczony, a oznaczać może zarówno mężczyznę, jak i człowieka.

Do czytania ze zrozumieniem przyznam Ci rację, bo czasowniki używam w rodzaju żeńskim, a nie męskim. Ale widać anaflabetyzm w polskim internecie to zjawisko częste i zarazem bardzo smutne. Bozeby Polak nie znał i nie umiał posługiwać się własnym językiem, to wstyd jest.

karoman4

Wiem, ale głównie słowa używa się do określenia mężczyzny.


granat5

Ej, ale woman też ma końcówkę man, a określa "kobieta".

karoman4

Gdyż język angielski jest nieco dziwny. :D
Wonder Woman.

Chciałbym sobie nick zmienić na El Granato.

granat5

Nie wystarczy, że sobie w miejsce imienia i nazwiska wpisałeś to?

karoman4

Nie.

granat5

Za dużo byś chciał.

karoman4

używasz męskiego nicku, męskiego avka, i jesteś zdziwiona że inni biorą cię za faceta? :P
Znałem kolesia z ksywą "Kasia" więc nic mnie już nie zdziwi... :D

użytkownik usunięty
dj_carlos

Macie niesamowitą ortografię.

dj_carlos

2 razy napisałem Stallone za drugim razem miało być seagal

dj_carlos

nie on dożyje setki, lecz setka dożyje Chucka Norrisa.

dj_carlos

Niech żyje jak najdłużej.

dj_carlos

Chuck się postarzał przez ostatni rok strasznie. Marnie wygląda, nie wiem co się z nim dzieje. Jeszcze parę lat temu w niezniszczalnych wyglądał jakby miara wieku go nie dotyczyła :)

http://www.onaimeoupas.fr/wp-content/uploads/2013/03/chucknorrisv2.jpg

nillvo

Przecież to stare foto, chyba sprzed 2-3 lat. A broda już mu odrosła. http://www.wnd.com/2016/04/chuck-norris-drops-truth-bomb-at-texas-college/

karoman4

to chociaż tyle! co nie zmienia faktu, że zmarniał. Chociaż podejrzewam, że nie wpłynęło to na fakt, że dalej potrafi przenieść wodę w sitku

nillvo

A co, w tym wieku nadal miałby być kozakiem w formie? Nie przeceniajcie człowieka. Już wystarczy.

karoman4

tak. To Chuck Norris w końcu

dj_carlos

Ja nie mysle tylko wiem ze Chuck nie umrze. Chuck jest wieczny, niesmiertelny i niezniszczalny.

dj_carlos

Czy ja wiem Schwarcenegera i Vandama na pewno przeżyje. Choć jestem pewien że cała czwórka dożyje sędziwego wieku. Stallone ma dobre geny spokojnie dożyje do 100 jego matka już ciągnie do tego wieku a jego Ojciec żył ponad 90 lat ma predyspozycje. I Stallone wreszcie przestał szarżować bo nie ciekawie wyglądał ten wypadek na planie Niezniszczalnych.

dj_carlos

Myślę że ma szansę dożyć 100 lat. W końcu płynie w nim indiańska krew!

chriso_3

Obawiam się że niestety nie, wyczynowe uprawianie sportu, raczej skraca życie niż je przedłuża.

dj_carlos

Przeszedł dwa zawały w ciagu 45 minut

Ruben_fw

https://www.google.co.uk/amp/www.se.pl/amp/wiadomosci/swiat/nie-dowcip-chuck-nor ris-zatrzymal-wlasne-serce-i-zyje_1014515.html

Ruben_fw

Ciekawe czy to prawda czy fake. Mam nadzieje że przeżyje setkę i może kilka lat więcej.

dj_carlos

Myślę, że może 90 dociągnie

dj_carlos

Co to w ogóle za pytanie ? Chuck Norris nie musi dożywać do setki, to setka dożywa do Chucka Norrisa !

dj_carlos

https://www.fightmag.com.au/2018/09/02/edward-hope-jason-statham-lookalike/

Napuchł na twarzy ciekawe czy coś sobie wstrzykiwał.

dj_carlos

Źle postawione pytanie. Nie o to chodzi czy Chuck Norris dożyje do setki, ale czy setka dożyje do Chucka Norrisa.

dj_carlos

Bardzo dlugo zył stary mistrz kina "Gladiator" Kirk Douglas ...miał 103 lata jak zmarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones