Claire Forlani

7,6
7 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Chciałem napisać, że szkoda, iż nawet takie kobiety muszą się starzeć. Czterdziecha to dużo. Późno też wyszła za mąż. Musiała pewnie oddawać się wcześniej wielu mężczyznom. Zresztą który by jej nie chciał. W sumie to niesprawiedliwe, że po świecie chodzi tyle przeciętniaczek i tylko takie są do wyboru. Ponoć z mężczyznami jest tak samo. Ja tam ciągle wolę jednak podziwiać najpiękniejsze aniżeli wiązać się dla społecznej potrzeby z jakąś "wrażliwą i inteligentną".

użytkownik usunięty

Twoja wypowiedź jest dziwna..
Ale zgaduje pewnie, ze masz 13 lat? Nie martw się, kiedy skończysz 40 ,50 lat wtedy dojrzejesz i sam zwiążesz się wtedy z jakąś ''wrażliwą i inteligentną'' ,bo zrozumiesz ,że wygląd to jest tylko rzecz namacalna, ulotna - a cechy ''wewnętrzne'' pozostają na zawsze i to głównie one trzymają nas przy naszych partnerach, nie to czy panna jest śliczna i ma fajny tyłek - bo to, wierz mi lub nie, bez tego pięknego wnętrza , szybko się nudzi. Chociaż trzeba przyznać, że Claire rzeczywiście jest piękna:) sama lubię na nią popatrzeć, chociaż gra przeważnie w samych nudnych produkcjach

użytkownik usunięty

Jak możne nie lubić u babeczek fajnego tyłka?

Vermes nie słuchaj jej/jego , nie ma czegos takiego jak cechy i piekność wewnetrzna , kazdy facet wymieni kobiete na mlodsza i ladna , tylko poprostu niektorzy nie maja wygladu i pieniedzy zeby tak zrobic.

użytkownik usunięty
malowany

Tak się składa ,że nie każdy facet tak robi - chociaż mogę przyznać że większość. Ale jest garstka prawdziwych facetów którzy mają tzw. mądrość serca i wiedzą co się w życiu liczy..oprócz ładnej buźki. Ty się najwyraźniej do nich nie zaliczasz, albo po prostu jesteś za młody, zęby to zrozumieć. Z czasem faceci (NIE WSZYSCY ) pragną ustatkowania, skakanie z kwiatka na kwiatek staje się nudne.. A ci co wymieniają sobie żony na młodszy , ''lepszy'' model - to zwykłe , niedojrzałe dupki bez żadnych zasad. Dla mnie to nie są mężczyźni w ogóle.

użytkownik usunięty
malowany

A Ciebie to może mi być tylko szkoda ,że nie jest w stanie dojrzeć w dziewczynie np. dobrego charakteru, godności, pogody ducha... Patrzenie na kobietę tylko jak na obiekt seksualny to naprawdę przykra sprawa

użytkownik usunięty

Przecież ciało u kobiety to podstawa. Ne sądzę, aby zdrowy mężczyzna widział co innego w kobiecie.

użytkownik usunięty

dobra, widać ,że ma różne zdania na temat ''zdrowego mężczyzny''. Ja mam tylko nadzieję, że los mnie uchroni od takich ''zdrowych facetów'' jak wy.:p

użytkownik usunięty

(maMY różne zdania)

użytkownik usunięty

Nie obawiaj się. Nie zamierzam cię podrywać.

użytkownik usunięty
malowany

Kobiety nie potrafią zrozumieć, że jednak mężczyźni patrzą na ich urodę. Owszem, zły charakter może skutecznie odstraszyć. Jednak pierwszym kryterium jest ciało i to, w jaki sposób kobieta je prezentuje, czyli urok osobisty.

użytkownik usunięty

spoko, akurat o to czy Ty będziesz mnie podrywał to się nie martwię. Powiedziałam tylko iz mam nadzieję, że nie będzie mi dane spotkać na swojej życiowej drodze takich facetów z takim myśleniem i podejściem jak Ty. A nawet jak już spotkam to żeby ta znajomość nie była dłuższa niż 5 minut:)
tak, wiem, że faceci (kobiety zresztą też, co jest całkiem zrozumiałe) zwracają uwagę na wygląd. Ale to tylko na początku. Sam dobry wygląd partnera nie sprawi, że będziemy chcieli być z Tą osobą. Zwykle ludzie , tak na dłuższą metę szukają sobie kogoś z kim będzie im po prostu dobrze. Nie mówię tu o tych niedojrzałych chłoptasiach którzy szukają wrażeń, jak jedna się znudzi to następna.. Hej, mimo wszystko życzę Ci abyś się kiedyś tam szczerze zakochał i trwał przy swej kobiecie pomimo zmarszczek i opadającego cycka gdy stuknie jej 40 :D Taki trwały związek na dobre i na złe to piękna rzecz moim zdaniem, wydaje mi się ,że Twoje podejście po prostu wynika z tego ,że nigdy jeszcze nie byłeś zakochany, a miłość zmienia człowieka i to nie są żadne romantyczne gadki tylko po prostu tak jest, ot co.

użytkownik usunięty

Dobra. Ujmę to nieco dosadnie. Możesz mieć fajny charakter, ale co z tego, jeżeli mu nie stanie? Mężczyzna to nie zwierzę, które podnieca się na widok każdego damskiego krocza.

użytkownik usunięty

Dobra, to wtedy szuka się takiego kto będzie umiał docenić i charakter i wygląd.
''Mężczyzna to nie zwierzę, które podnieca się na widok każdego damskiego krocza'' - tak, tak samo jak kobiety o czym mówiłam już wcześniej - zdaję sprawę, że ludzie patrzą na wygląd w pierwszej kolejności. (i ja również) A potem patrzą na inne. Jeśli szukają panienki na krótko to nic oprócz ładnej buźki i fajnego tyłka liczyć się nie będzie. A jeśli myślą trochę poważniej o życiu, szukając kogoś na dłużej będą patrzeć na wygląd również, ale potem bardziej skupią się na tym czy z tą osobą będzie mi dobrze. To zależy po prostu od człowieka, od tego jakie ma priorytety, jakie wyznaje wartości

użytkownik usunięty

No tak. W sumie racja. Hmmm...

użytkownik usunięty

aha, apropo tego zdania ''czterdziecha to dużo'' - człowieku, to nawet połowa życia jeszcze nie jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones