Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood
BeautyAndStupid

Zależy czy chodzi o taki w którym zagrał czy wyreżyserował.

BeautyAndStupid

nie ma takiego!

rabbit1232

i na tej wypowiedzi powinien zakończyć się ten wątek:)

BeautyAndStupid

Firefox z 1982 roku - najnizsza ocena wystawiona filmowi Clinta przez użytkownikow Filmweb... pewnie wiekszosc ma racje.

Dariush

Co się wydarzyło w Madison County

Dariush

O pardon, ja oglądałam 'Firefoxa' i za arcydzieło go nie uważam, ale sceny w powietrzu miały coś z 'Grawitacji' z Sandrą Bullock.

BeautyAndStupid

Z tych, co widziałem, to "Joe Kidd" albo "Prawdziwa zbrodnia".

NickError

moze lina,

michal_kaluzynski

A mi jak na razie to tylko "Sztandar chwały" się nie spodobał.

BeautyAndStupid

a go nie lubie i wszystkie są złe a w tych co grał z małpą wyglądał jak debil

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
czlowiekdobrejwoli

Nie oceniaj wszystkich kobiet po wypowiedzi jednej.

gosiagosia333

powazne argumenty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Private_Witt

pisze co mysle i jak wyglada jak debil to pisze

gosiagosia333

po raz pierwszy sprawdzam filmografie jakiegoś użytkownika i chyba zacznę to robić częściej. Z twoich do tej pory obejrzanych filmów można było by się spodziewać że jedyne co możesz powiedzieć o filmach z Clintem, że "z małpą wygląda jak debil".
Na konstruktywną dyskusję nie ma szans, a wyzywanie się nawzajem od dziwek i debili jest w złym guście.

gosiagosia333

skad ty zmoro jestes, skad wypelzlas

BeautyAndStupid

moim zadaniem jest obejrzeć wszystkie filmy tego wspaniałego aktora! jak dla mnie jest to najlepszy aktor reżyser i producent wszech czasów

BeautyAndStupid

Różowy Cadillac

Dobrze ,że te słabsze wyliczy się na palcach jednej dłoni :)

bartekcz92

Najsłabszy filmem jakim oglądałem jest "Władza absolutna"
Najsłabszym, co nie znaczy słabym.
Bo film jest świetny, jak wszystkie filmy Eastwooda i z Eastwoodem.
Zdziwiłem się, że ktoś jako najgorszy film Eastwooda wymienił "Sztandar Chwały".
Moim zdaniem świetny film wojenny, bardzo, ale to bardzo niedoceniony.

Mathias_13cool

Nie spotkałem się z produkcją, którą uznałbym za najgorszą z jego udziałem. W większości to właśnie on ratuje cały film. Może źle się wyraziłem. Nie tyle ratuje, co robi go jeszcze lepszym. Tyle z mojej strony. Znalazł się oczywiście film, który nie do końca mi się podobał. Jest to Wzgórze Rozdartych Serc. Film jak dla mnie mógłby być trochę bardziej brutalny, dramatyczny. Nie jest oczywiście zły, bo i tak bardzo go lubię ;)

Kristoflos

gdyby bardziej dopracowac ten film uwazam, ze moglby powstac naprawde bardzo dobry film, troche wiecej akcji,

użytkownik usunięty
BeautyAndStupid

Co się wydarzyło w Madison County

Niby "Firefox", ale tylko "niby" - bo ma Clinta i rewelacyjną scenę walki myśliwców. :)

BeautyAndStupid

Ja obstawiałbym komedię: "Każdy sposób jest dobry". Ogólnie wszystkie te filmy Clinta, które obejrzałem trzymają wysoki poziom, ale to jest jedyna produkcja, której nie dałem rady obejrzeć do końca :)

FifiQ

To to z małpą, o ile się nie mylę? No cóż, zobaczymy. Ale widzę tu swoistą jednomyślność.

TangoAndWaltz

Obejrzałam małpę, i Clinta też. Film ewidentnie obrywa za to, że jest komedią, a nie mam już ochoty tłumaczyć, na czym polega komedia tym, którzy nie mają poczucia humoru. Wątek Czarnych Wdów świetny, a Clint uśmiecha się szelmowsko przez cały film.

BeautyAndStupid

Zdecydowanie Firefox, który jest dla mnie filmem którego nie da się obejrzec, próbowałem na trzeźwo i po pijaku i zawsze się od niego odbijam :/ Drugi film to "Krwawa profesja" głównie ze względu na debilne dialogi - serio obejrzyjcie sobie ten film zwracając uwagę tylko na dialogi - opad szczęki gwarantowany... Dla mnie dialogi zepsuły niezły film

tomash_10

gosiagosia twój nick jest bardziej debilny niż wygląd Clinta.

bapoza

TO typowa idiotka, Wystwila 10 pkt filmowi yyyyyyyrek, kosmiczna nominacja ;/

ZObaczcie na filmy tego trolla, zaniza specjalnie swietne produkcje, a dziadowym filmom daje po 10 pkt

maniekboy

,,Bez przebaczenia''-dla mnie najgorsza fabuła.nie moge pojąć za co dostał oskara,chyba tylko dlatego że był to chyba jedyny western jaki w tamtym roku wszedł na ekrany.

alcapone1973_filmweb

Najlepszy film, jak nakręcił, nawet "Za wszelką cenę" się chowa. "Bez przebaczenia" nie miał chyba w 1992 większych przeciwników. Może oprócz "Gry pozorów", bo "Zapach kobiety" czy "Ludzie honoru" raczej nie stanowili poważnej konkurencji. Zresztą to jedna z decyzji, które są słuszne nawet z perspektywy czasu.

alcapone1973_filmweb

Dostał oscara bo był bezkonkurencyjny w porównaniu do lekkostrawnej papki jaką za zwyczaj co roku serwuje HoolyWood widzą. Jednak żeby to docenić trzeba już trochę o westernach wiedzieć.

BeautyAndStupid

Na dzień dzisiejszy powiedziałabym, że 'Biały myśliwy, czarne serce'. 40 popłuczyny po Londonie, Blixen i Conradzie. Chyba, że chodzi o umiejętność maksymalnego zagrania na nerwach jako moralna glizda, to wtedy Clint mistrzem tutaj.

TangoAndWaltz

W żadnym innym filmie nie widziałam, żeby tak śmiał się jak durny do sera i szpanował wszystkim tym, co normalnie jego bohaterowie mają głęboko w poważaniu.

TangoAndWaltz

A jeśli chodzi o rozpoznawalność na ekranie, to chyba 'Podwodny wróg', bo nie mogłam tam go w ogóle zobaczyć w kadrze. Zaznaczam, że od strony Clinta, bo od strony Roberta Mitchuma i Curda Jurgensa to mocna pozycja w filmografii.

BeautyAndStupid

W sumie jest to optymistyczne, że prawie każdy, kto coś wyciąga w tym wątku, ma na języku 'ale...'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones