Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

ma być "Bokser", "Aż poleje się krew" i "W imię ojca"

http://www.alekinoplus.pl/alekino_wydarzenia-20130201-wieczor-z-danielem-day-lew isem.html

mirka_42

Właśnie to zobaczyłem na stronie Ale Kino i po prostu mnie zamurowało. Pierwszych dwóch filmów jeszcze nie miałem okazji zobaczyć więc to będzie prawdziwa uczta.

Calcs

ja tak samo

użytkownik usunięty
mirka_42

Również jestem zainteresowany, oglądam wszystkie trzy.

mirka_42

Też to właśnie zobaczyłem i jestem załamany, bo niestety nie mogę obejrzeć. Tylko "w imię ojca" widziałem z tych trzech filmów. W ogóle w tym tygodniu "teletygodniowym" od piątku jakie filmy lecą w telewizji to nie mam pytań: Marzyciel, Choć goni nas czas, Trener, Duma i uprzedzenie, Tożsamość Bourne'a, Dwanaście małp, Pan życia i śmierci, Za garść dolarów, Helikopter w ogniu, Wszystko za życie, Dzień próby. Same uznane marki, ten tydzień będzie dobry.

mucka77777

Też nie mogę obejrzeć tego cyklu w piętek:/. Dlatego dzielę się tą informacją ze światem, może ktoś będzie miał szczęście i obejrzy:).

mirka_42

wlaśnie jestem po obejrzeniu "Aż poleje się krew" film absolutnie godny obejrzenia, Daniel'a Day Loius'a wczesniej znalem tylko a Ostatniego Mohikanina i Gangów Nowego Jorku, ma same dobre role, ciekawe czemu tak rzadko gra w filmach...

AmigoMajko

Po pierwsze - Lewisa a nie Loius'a :) Po drugie - wystarczy poszukać, bo już to na forum DDL dzisiaj tłumaczylem. Daniel nie należy do aktorów, którzy biorą co popadnie, tylko starannie dobiera sobie role, które go interesują. Reżyserzy się o niego biją, a on ma to gdzieś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones