Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Tak, według mnie jest najlepszy. Dlaczego?
- nie widziałam go w złej roli,
- zawsze przykuwa uwagę i fascynuje, przyćmiewając innych aktorów,
- jest bardzo wszechstronny,
- do tego naprawdę dobrze wygląda ;),
- nie grywa często, nie wybiera przez to chłamu,
- baaardzo go lubię i podziwiam,
- gdyby Akademia przyznawała Oscary rzeczywiście odnośnie wybitności danej roli, tylko na tym się opierając, zdobyłby ich już kilka a nie tylko jednego - jest bezkonkurencyjny.

Dlatego namawiam wszystkich, by obejrzeli filmy z nim. Jeśli go docenicie, zagłosujcie na niego, dla mnie rzecz jasna 10/10. Zauważcie, że ma już ponad 880 głosów i taką średnią, że baaardzo przegoniłby innych w rankingu i wwindował sie na pierwszą pozycję :DD
No może nie aż tak wysoko jak Brando, ale wyżej niż De Niro z pewnością :D
A wy co o nim sądzicie?

użytkownik usunięty

aha, zapomniałam jeszcze o:
- ogromnej charyzmie,
- wcielaniu się całkowitym w postać, którą gra (jeśli widzieliście go tylko w jednym filmie, w następnym będziecie BARDZO zaskoczeni),
- tym przeszywającym spojrzeniu. ;D
Nic nie poradzę na moje uwielbienie dla niego :)

dlaczego ten czlowiek nie jest w TOP 100? nie kapejszyn tego!

użytkownik usunięty

Mam prośbę - GŁOSUJCIE NA NIEGO! Już 940 głosów! Tak wybitny aktor musi być wśród najlepszych ;) Wiem, ze jestem nieobiektywna...i wcale nie zamierzam być obiektywna w stosunku do mojego ulubionego aktora. Jeśli uważacie, że jest bardzo dobry, nawet jeśli widzieliście go tylko w jednej roli (to nieważne, w każdej jest świetny, ale zalecałabym obejrzenie przynajmniej dwóch filmów z nim - zdziwicie się, "to ten sam gość?" będziecie pytać ;), jeśli go cenicie - zagłosujcie! To chwila a pewna Sorcha bardzo się ucieszy ;D

to jest AKTOR koles jest poprostu jak kameleon a rola w mojej lewej stopie to poprostu .....brak słów

rabbi

Najlepszy aktor świata? Eee.. Tylko spokojnie. Jest jednym z najlepszych;) Ja tez uwazam go za świetnego aktora...Co prawda widziałam go w jednym filmie, ale juz fakt, ze zagrał lepiej niz mój ulubiony aktor, który równiez grał w tym filmie,a to juz coś godnego pochwały. Mówię o filmie "Gangi Nowego Jorku" Martina Scorsese, a tym moim ulubionym aktorem jest rzecz jasna Leonardo DiCaprio...I przystojny, owszem jest(Daniel). Podobała mi się jego rola w "Gangach";)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones