Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Od dawna nosiłam się z zamiarem napisania czegoś ciekawego o Danielu Day-Lewisie. Nie wiem czy ostatecznie faktycznie jest ciekawie, ale jeśli macie ochotę na trochę lektury o tym wybitnym aktorze zapraszam na mojego bloga.

http://mojapropaganda.blox.pl/2012/12/Midas-wspolczesnego-aktorstwa-czyli-Daniel a-Day.html

Madame_Rose

Pewnie że ciekawe. Trochę literówek jest, ale każdy tekst o Danielu czyta się z przyjemnością. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy aktor jakiego nosiła ziemia. Żałuje tylko tego, że rozminął się z Kubrickiem. Kiedy Daniel zaczynał swoją karierę to Stanley właściwie kończył. Razem mogli by stworzyć coś niewyobrażalnego.

kaioken26

Możemy teraz tylko "gdybać".... ;)

Madame_Rose

Bardzo dobry tekst. Szacun.
DDL to fenomen naszych czasów, rzadko dziś ktoś tak jak on potrafi zdystansować się od kariery "Made in Hollywood" tworząc Kreacje przez duże "K".

Madame_Rose

Litosci : Jak Brytyjczyk z Brytyjczykiem. Jim Sheridan jest Irlandczykiem, podobnie jak Day Lewis( ma podwojne obywatelstwo i mieszka w Irlandii). Naprawde jest roznica!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones