Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

To co robi Day Lewis jest niesamowite. Chłopak gra w niewielu filmach, ale każdy trzyma poziom, a jego rola jest wręcz świetna. Oglądałem z nim Gandhiego, Bunt na Bounty, Moją Lewą Stope, Ostatniego Mohikanina, Wiek Niewinności, W imię ojca, Czarownice z Salem, Bokser, Gangi, Ballade, no i Aż Poleje się Krew. W każdym z nich zagrał przynajmneij dobrze, a w większości prezentował poziom o jakim większość aktorów mogłaby pomarzyć. Wszechstronność tego aktora jest zadziwiająca. Tak wszechstronnego aktora nie znam, po za De Niro. A Day Lewis wciąż może zadziwiać, jest w odpowiednim wieku. Widać, że jest przesiąknięty teatrem. Widać to w jego rolach. Na plus oczywiście. To nie Pacino, tylko Day Lewis jest mistrzem gry teatralnej

Nie mogę się doczekać jego kolejnych ról. Wielki aktor

Waszes

Właśnie zbieram kase na Nieznośną Lekkość Bytu, której nie oglądałem, a bardzo chce go obejrzeć, no i mieć w kolekcji

Waszes

Polecam "Pokój z widokiem" jeśli nie widziałeś :) Tam to sobie po prostu jaja robił :P

Waszes

"chłopak" wiem wygląda młodo, ale on ma 51 lat!!!

Waszes

mało aktorów znasz jeśli twierdzisz, że De Niro to tak wszechstronny aktor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones