Traci kontakt z rzeczywistością

W Niedzielę Wielkanocną gościem TVP było małżeństwo Olbrychskich. Aktor i jego żona wykorzystali świąteczny nastrój, by w swoim stylu obrazić polityków i zwolenników opozycji. – Uważamy ich za kretynów-mówili- Polska ma się świetnie i jesteśmy bardzo dumni z Donalda Tuska – powiedziała Krystyna Demska-Olbrychska. Jej małżonek dodał, że Polska rządzona przez koalicję PO-PSL przeżywa okres na miarę rządów Kazimierza Wielkiego. Musiałem faktycznie wyglądać jak kretyn, gdy zdębiały oglądałem ten wywiad.Pan Daniel Olbrychski swojego czasu, kiedy wpadł na wystawę fotograficzna i za pomocą szabli ciął bezlitośnie po eksponatach ogłaszając przy okazji, że szablą Kmicica tego dokonuje, uświadomił mi pewną myśl.
Otóż człowiek ten mentalnie (a może nie tylko mentalnie) utożsamił się z rolą swojego życia w sposób graniczący z obłędem. Teraz konsekwentnie to realizuje i analizując jego wypowiedzi, obecnie jest na etapie Kmicica służącego księciu Radziwiłłowi. To rodzi moją nadzieje, iż za pewien czas dokona konwersji na Babinicza i wybierze sobie jakieś wrogie kolubryny aby je wysadzić w powietrze. Istnieje tylko niebezpieczeństwo, że wcześniej jako człowiek myślący ze jest kimś innym, może skończyć w miejscu, gdzie przebywają ludzie uważający się np za Napoleona Bonapartego.

59

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: