Dennis Hopper

Dennis Lee Hopper

7,9
10 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Hopper

Postać którą wykreował u Lyncha w "Blue Velvet" jest niesamowita. Przeraża od początku, od pierwszej chwili gdy pojawia sie na ekranie. Jego zachowanie budzi strach, wywołuje skrajne emocje... genialne. Słow mi brakuje, bo nie znam ich tak wielu do opisania, tego co sie dzieje we wnętrzu widza, oglądajacego spektakl tego aktora (co prawda McLachlan czy Rosselini graja równie świetnie... ale on ich przycmiewa). Pewnie w innych filmach również go widziałem, ale juz nie pamietam (ostatnimi czasy mało filmów oglądam, i skleroza mnie łapie d;). Jak dla mnie, Oskar dla tego pana za rolę Franka sie należy.

everysmith

No tak! Red Rock West! Tam też grał świetnie... i jedynie potwierdza moją opinię (jakże krótką) na jego temat.

everysmith

Ja uwielbiam tego świrusa, on zawsze grywa postacie co najmniej niecodzienne a rola Franka u Lyncha tylko to potwierdza. Jeżeli producenci nie mają nikogo do zatrudnienia w roli popaprańca maniakalnego, to powinni dzwonić do Hoppera - on takich ról nie odmawia;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones