Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
76 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Jeszcze był jeden takiego typu film. Główny czarny charakter miał przyrząd umożliwiający do przenoszenia się w czasie w postaci ametystu czy kryształu. Pamiętam, że siedemnaście lat temu oglądałem ten film od momentu, gdy główny czarny charakter coś przeszukiwał w biurku, które było wewnątrz domu jednorodzinnego, a jak znalazł to czego szukał, to pod ten dom podjechał radiowóz, z którego wyskoczyło dwóch policjantów, żeby go zgarnąć, ale główny czarny charakter był szybszy i zastrzelił tych policjantów jednym strzałem z pistoletu samopowtarzalnego. Wiem, że w tym filmie wehikuł czasu wyglądał jak ametyst czy kryształ, a główny czarny charakter zginął od kowbojskiego pojedynku z głównym bohaterem w 1885 roku, do którego uciekł przed głównym bohaterem w jakimś budynku rządowym albo wojskowym, do którego włamał się, przenosząc się w czasie do 1925 roku za pomocą tego tak zwanego: "kryształu czasu". Pamięta ktoś tytuł tego filmu, który tu w skrócie opisałem? Bardzo czekam na odpowiedź, bo bardzo koniecznie chcę go zobaczyć po siedemnastu latach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones