Doda

Dorota Rabczewska

6,4
4 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doda

Sorry ale jak ktoś o IQ ponad 150 może pisać takie banalne teksty: "Więc nie martw się, uśmiechnij się" lub "miłość ktorą kochać chcę"? To podważa wiarygodność Mensy

wafel30

Osobiście nigdy nie zawierzam takim testom ani ich wynikom. Myślę, że inteligencję można w człowieku odkryć tylko od strony praktycznej, kiedy przychodzi mu się nagle wypowiedzieć na dany temat. Ewentualnie jakieś przemowy (wystąpienia) eseje itp.
Doda nie jest ponadprzeciętnie inteligentna, inaczej potrafiłaby rozsądnie argumentować, a tymczasem to co zobaczymy w "Gwiazdy tańczą na lodzie" to raczej przećwiczony sznur odzywek, na ktore była przygotowana.
A to co reprezentuje na swojej płycie, to tandeta komercyjna, byleby się łatwo sprzedawała. Pozostaje wówczas pytanie, kim ona chce być w przyszłości? Bo piosenkarką (z prawdziwego zdarzenia) z takimi tekstami i linią melodyczną nie zostanie nigdy. Co najwyżej można jej przypiąć łatę "najważniejsza postać medialna + rozkładówki".

akira894

+ dobre ("Szansa", "Mam tylko Ciebie", "To ty"), nastrojowe ("2 bajki" + kilka innych), melodyjne, łateo wpadające w ucho i ciekawe do posłuchania("Katharsis", "Nie daj się") piosenki.

Jeśli chodzi o Dodę - kiedyś jej nie lubiłam, ale spojrzałam na nią innym okiem po ujawnieniu się niejakiej Joli R. Pewnie napiszesz, że obie są siebie warte...więc wyprzedzając - nieprawda. Doda nie jest głupia - a to że tak się zachowuje czasem to jej image po prostu - na tym jedzie od lat. Jest sexy - więc pokazuje ciało na rozkładówkach - no i co z tego - póki młoda i ładna - czemu nie jak chce to to robi Byleby nadal tworzyła takie fajne piosenki jak teraz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones