Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

http://www.wykop.pl/ramka/1103547/zaskakujaca-tajemnica-slynnego-miesniaka-dolph -lundgren/

AdamBayern01

Rzeczywiście ciekawy artykuł. Nie miał w życiu lekko.

karoman4

Noo, szczerze to tego o nim nie wiedziałem, w sensie o jego przeszłości.

AdamBayern01

Wiesz, są takie sprawy w życiu aktorów, o których niekoniecznie lubią wspominać, a których my nie musimy wiedzieć. Każdy w swoim życiu przeżywa jakieś bolączki, o których niechętnie mówi ;-) Ale jak widzisz, jak czytałeś w tym artykule, takie porażki życiowe dodały Lundgrenowi siły i zmotywowało go to, do podjęcia decyzji, które skutkują na dzisiejsze jego życie.

karoman4

Szkoda, że mi ktoś nie powidział dawno temu, że wysoko się ucząć i być sprawnym fizycznie można naprawdę wiele osiągnąc. Przykładem jest Dolph właśnie!

AdamBayern01

Ja też nie jestem tak wyuczona jak Dolph ;-) Spokojnie, nie popadajmy w kompleksy ;-P

karoman4

ja równiez orłem nie jestem mam 130 IQ a Lundgren 160 IQ bardzo mądry facet i znakomity aktor :)

kewin948

Ja nawet nie wiem ile mam IQ. Można to gdzieś sprawdzić?

karoman4

to masz nawet w necie ale patrz gdzie darmowe bo nie które jak rozwiązesz trzeba na końcu płacić żyby pokazali ci wynik szukaj darmowych, a też nie są takie łatwe , ja nad jedym obrazkiem myslałęm 10 minut zajebiste zadania na inteligencje :)

kewin948

Zazwyczaj chcą sms-a by dostac odpowiedz.

karoman4

tak dlatego się nie opłaca , to złodzieje i naciągacze

kewin948

Wiem, ja nie daję się nabrać na te sztuczki ;-)

karoman4

ja też nie :D

użytkownik usunięty
kewin948

No proszę taki inteligentny gość a gra w takich filmach. Aktorem to on jest słabiutkim ale w kinie akcji należy do czołówki.

W Horrorze "Minion" zagrał bardzo dobrze, z czym wielu aktorów kina akcji miało problem m.in.. Seagal.

AdamBayern01

Jeśli dla Ciebie Dolph w tym żenującym filmie zagrał bardzo dobrze to masz bardzo niskie wymagania jeśli chodzi o grę aktorską.

greggmm

Przynajmniej próbował swoich sił w tego typu filmach. Zobacz, co Seagal zagrał w Naprzeciw Ciemności :P

AdamBayern01

Nie mam zamiaru,bo nie jestem masochistą żeby katować się takimi filmami.Wystarczy mi że kilka lat temu obejrzałem "The Minion" z Dolphem.Zamiast tego wolę jeszcze raz zobaczyć np świetnego Ethana Hawkea w Dniu próby.

greggmm

Dzień Próby to rewelacyjny film z Denzelem Waszyngtonem, to akurat wyższa półka :P

użytkownik usunięty
greggmm

i jeszcze świetniejszego Denzela. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones