Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

A inne filmy nie podobały ci się z nim ?

Tylko za US dałeś mu 10? ;;-) A Punisher, Ostry poker w małym Tokio, Drzewo Jozuego, Najemnicy, Red Scorpion, czy Mroczny anioł? Jeśli nie widziałeś, to polecam Ci bardzo te tytuły.

karoman4

ooo Drzewo Jozuego to mega film, ogladałem go chyba z 15 razy już i dalej mi się nie znudził , bardzo fajnie tam wygladał szkoda że już tak się postarzał no ale takie życie, ale i tak wygląda świetnie jak na ten wiek , pozdro :)

kewin948

Tak, Dolph był świetny, no i nadal taki jest mimo tych 55 lat. A jaką formę ma. Niejeden młodzieniaszek może mu pozazdrościć.

karoman4

Rozjemca- ten film to straszny gniot 3/10
Killing Machine znacznie lepsze
On może Seagalowi buty czyścic

giovanni50

Dolph ma na pewno wiele udanych filmów w swojej karierze, więcej niż Seagal przynjamniej. A skoro podpierasz się dwoma filmami, to powodzenia ;P Marna argumentacja - tyle Ci powiem :P

AdamBayern01

Seagal ma na swoim koncie z pewnością więcej przebojów kasowych niż Dolph.

greggmm

Tak ,Seagal ma z pewnością wiencej lepszych udanych i kasowych filmów niż Dolph ale Dolph też ma kilka mega -przebojów kina akcji ,A Ostry Poker w małym Tokio to z pewnością jeden z najlepszych filmów akcji lat 90

giovanni50

A widziałeś Czerwony Skorpion ,The Punisher ,Mroczny Anioł ,Starcie w japońskiej dzielnicy ,Drzewo Jozuego ,Najemnicy ? To były świetne filmy !!! Dolph równie świetny co Steven czy Chuck .

bradock

Ostry poker w małym tokio tak
Najemnicy chyba

giovanni50

Tu ci polecam świetny film akcji z Dolphem ,,Czerwony Skorpion ,, jak obejrzysz go to napewno zmienisz zdanie o Dolphie na plus .Obejrzyj zwiastun ,to napewno cie zacheći http://www.youtube.com/watch?v=_Ju-JA0h-As

kewin948

Przede wszystkim z dobrą fabułą :)

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010/discussion/Najlepsze+fil my+akcji+sensacyjne+lat+-+g%C5%82osowanie,2038051

Głosowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones