Ellen Barkin

Ellen Rona Barkin

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/6/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":3576,"rate":7.611856823266219,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/6/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":16,"rate":6.625,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/6/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":13,"rate":7.153846153846154,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
3 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Barkin
  • Jest kolejną aktorką nie potrafiącą starzeć się z godnością.
    Ostatnio oglądałam The Roast of Roseanne i siedziała tam kobieta w zielonej sukience ewidentnie skrzywdzona przez medycynę estetyczną. Prowadząca przedstawiła ją jako Ellen Barkin to prawie spadłam z krzesła , nie mogłam uwierzyć że to ona.

  • BloodyMaja Ja wczoraj oglądałam z nią Switch, natomiast dziś Serce nie sługa. W pierwszym filmie wypadła fenomenalnie, ideał kobiety po prostu. Dziś w Serce nie sługa nie poznałam jej, różnica między filmami to jakieś 10 lat a tak kolosalna różnica. Rysy twarzy zupełnie zmienione. Niestety niektórzy nie znają umiaru :/

  • BloodyMaja Oglądam Another Happy Day i nie mogę na nią patrzeć. Wygląda okropnie. Ponaciągana jak namiot, usta jak ponton... Mój estetyzm wyje z rozpaczy na jej widok. Jak aktorka, osoba, która w swojej pracy posługuje się mimiką i ekspresją emocji mogła zrobić sobie coś takiego, a pt nr jak kogoś takiego mogli zatrudnić do pracy? Przecież nawet najgenialniejszy film nie obroni się z kim takim w roli głównej!

  • BloodyMaja Niestety wraz ze zmechaceniem se geby trafila na ławke rezerwowych dolączając do Meg Rayan . I po karierze . A szkoda bo ma wielki talent niestety z proznoscią przegrala przez nokaut i teraz to sie msci . Bye bye .

  • BloodyMaja Po przeczytaniu tego artykułu straciłam do niej sympatię: https://www.huffingtonpost.com/robin-bobbe/i-love-ellen-bark... A jak zobaczyłam aktualne zdjęcia, to tym bardziej zabawne mi się wydało to, co Pani Barkin uznaje za stosowne dla pań po 50 ;)

  • MagdalenaEnglund Jako facet po 40-stce uważam, że te 10 przykazań jest jak najbardziej w porządku.

  • perun_6 Zgadzam się z Tobą. 50-letnie długowłose babki w miniówach wyglądają śmiesznie. Na wszystko jest czas i miejsce.