Elsie Fisher

Elsie Kate Fisher

6,4
1 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elsie Fisher

wypadałoby zmienić to zdjęcie. Ona nie ma już 8 lat.

Ksiezniczka_123_216

Ja bym zostawił. Obecnie jest bardzo wzdęta, więc na starej fotce wygląda korzystniej.

sewhoe

Po pierwsze nie wiem o co ci chodzi z tym "wzdęta". Po drugie na fimwebie powinny być aktualne zdjęcia a nie z zeszłej dekady. Więc niezależnie od tego jak teraz według ciebie wygląda ktoś kto ma możliwość aktualizacji zdjęć powinien poszukać ładnego i aktualnego zdjęcia i je zmienić.

Ksiezniczka_123_216

Przejdź na amerykańską dietę dla nastolatków to się dowiesz jak wygląda wzdęta księżniczka. ;)

sewhoe

Po pierwsze widziałam jej zdjęcia i dziewczyna nie jest jakaś otyła. Może ma kilka dodatkowych kilogramów ale bez przesady. Po drugie czy według ciebie ona nie powinna mieć aktualnego zdjęcia bo (według ciebie) jest gruba?

Ksiezniczka_123_216

Ja jestem gruby i na profilach randkowych wstawiam zawsze wersję o 20 lat młodszą i o 40 kilo lżejszą. Może ona też by sobie tego życzyła.

sewhoe

A skąd wiesz że jest na tyle zakompleksiona by się wstydzić własnej twarzy?

Ksiezniczka_123_216

Nie wiem. Ale ja bym się wstydził.

sewhoe

to że Ty masz prostackie podejście i oszukujesz innych co do swojego wyglądu, to nie znaczy że to jest normalne ogólne podejście..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones