Elvis Presley

Elvis Aaron Presley

7,8
853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elvis Presley

Miałem ten zaszczyt złozyc królowi hołd i kwiaty na jego grobie w Graceland (Tennessee Mephis) USA .Aż mi łzy pociekły.Naprawde dla fanów rocka nie zapomniane przeżycie.R.I.P Elvis.

marcinek77

To faktycznie coś. Sam bym chciał osobiście złożyć mu hołd. Elvis dla mnie również był królem. Właśnie słucham jego świetne kawałki...

marcinek77

Też kiedyś tam pojadę. Ale dla mnie Król i tak pozostanie wiecznie żywy. W swojej muzyce chociażby.

marcinek77

Elvis wiecznie żywy! Miałam cudowny sen raz... Chorowałam ciężko i czekałam na wyniki badań histopatologicznych (wykrywanie raka).
W śnie On wszedł do pokoju, usiadł przy mnie na łóżku i jak żywy, uśmiechając się powiedział: I'll play you something that you will heal. You get better. Zagrał "Love me tender" wtórując sobie na gitarze (główne akordy, lekki akompaniament), a potem zagrał jeszcze kawałek o dzikości serca [Oba kawałki "śpiewał" Cage w "dzikość serca" http://www.filmweb.pl/Dzikosc.Serca ] .... gdy się obudziłam okazało się, że nie mam raka.... no i śpiewanie szeptem do ucha - to jest to.....

dora205

piekny sen a zarazem bardzo tragiczny.dobrze ze wszystko sie ułozylo pozdrawiam bardzo serdecznie.

marcinek77

A dziękuję bardzo!!! A tegoo snuuuuuuuuuuuu nie zapomnę do końca życia.....

dora205

Proszę bardzo.Takich snów sie migdy nie zapomina.Pozdrawiam

marcinek77

Tylko pozazdrościć :)

marcinek77

Król żyje!!!!!1!!!!111!!!!!1!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones