Emilie de Ravin

7,5
5 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

He mi to ona już zawsze będzie się kojarzy tylko z Tess - wredną kosmitką, której postaci wręcz nienawidziłam. No nie mogę się przemóc do niej na ekranie. Zaszufladkowała się i basta. Bynajmniej dla mnie :)

Gabriella_05

heh szczerze mówiąc mam to samo odczucie po obejrzeniu niedawno Roswell ;D
nie zmienia to faktu że jest bardzo dobrą aktorką.

careless_whisper

popieram jest dobrą akutorką ale po prostu jako Tess została znienawidzona przeze mnie i mam do niej "uraz" ;) a szkoooda.

unfeeling

Ooo to nie jestem jedyna :)) Jak oglądałam ostatnio z nią film to widziałam tylko Tess :)) :D Ale mimo to baardzo ją lubię ;D

Gabriella_05

A mi kojarzy się ona wyłącznie z Lostami ;)

Pokemon12

Ja najpierw oglądałam Emilie w Roswell a potem w Lost.I w obu serialach zagrała tak różne role, że ciężko je porównać.Jako Tess była raczej postacią negatywną i miała więcej okazji, żeby się wykazać aktorsko, ale w 6 serii Lost grając zwariowaną Claire też była świetna.Więc nie kojarzy mi się z jedną rolą i jest świetną aktorką.

Gabriella_05

w "Twój na zawsze" grała fajnie :)

Gabriella_05

Ja ją znam z "W kręgu tajemnic" i "Zagubieni".

Gabriella_05

trzeba jej przyznać, że jest naprawdę śliczna, ale nie zmienia to faktu, że jej gra aktorska mi sie nie podoba.
i owszem mi rowniez kojarzy sie tylko z wredą Tess ;/

Gabriella_05

Mam to samo odczucie, tzn. Emilie kojarzy mi się wyłącznie z Tess z Roswell i przez to mam do niej jakiś uraz. Jak oglądałam kosmitów to tak mi działała na nerwy, że mi to zostało xD

Gabriella_05

Ja także nie mogłam się wyzbyć Tess z podświadomości podczas oglądania "Lost", ale po jakimś czasie zapomniałam o tamtej specyficznej roli (przy okazji też nie lubiłam Tess) i to jest dowód na to jaki ma ona talent aktorski, poza tym nie można nie nadmienić , że jest śliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones