Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

co powiedziała watson o polakach? Bo wszyscy o tym piszą, a ja nie mam bladego pojęcia o co chodzi. Powiedzcie! Możeprzybędzie wam anty-fanka. :)

cokane87

Ja mam komputer z Polski (choć pewnie wyprodukowany w Chinach) i jakoś mam tu obsługę japońskiej klawiatury więc nie narzekajcie, wszystko się da ; )!

użytkownik usunięty
anetek

Inteligencja pokroju Gosi Andrzejewicz.

anetek

Prawda! Tylko że ona nic nie mówiła na temat polaków a uwieżdzie mi znam emme od bardzo dawna.

veritaserum

Urodziła się we francji w anglii mieszkała od 5 roku życia a od 23 mieszka w kaliforni.

veritaserum

Widzisz nawet jeśli tak powiedziała to raczej nie kierowała się stereotypami ale czystą prawdą. Polacy za granicą (w Anglii) to w 90% brudasy i alkoholicy, którzy kradną i od których śmierdzi. To mniej więcej coś takiego jak Polacy nie lubią rumunów (romów?). Jedziesz autobusem a tu wpada banda śmierdzieli (w 90%), drących się w obcym języku na cały autobus. A jedyne słowa jakie wymawiają to "daj". Jak by znana polska aktorka powiedziała, że romowie to smierdziele i ich nie lubi, to byś powiedział/a, że ma rację. Ale za to romowie byliby oburzeni... itp. itd.
Wiec nawet jeśli coś tam o polaczkach nagadała to pewnie miała podstawy:)
Pozdro:)

veritaserum

A mnie denerwują tacy ludzie jak ty.
Co to miało znaczyć "można się tego było po niej spodziewać"? Czy ty
kiedykolwiek z nią rozmawiałeś, znasz ją osobiście? Nie bronie wcale Emmy,
chcę tylko tacy jak ty...

veritaserum

Hm...Wiecie co? Ja tam w to nie wierzę! Zresztą skąd Emma może wiedzieć jak jest w Polsce skoro w niej nie była? Ale jeśli tak mówi to ma chcociaż połowę racji! Ale poco wierzyć w jakieś bzdury wyssane przez antyfanów? Oni to robią bo jej zazdroszczą i chcą by więcej osób przyłączyło się do nich! Bez sensu w to wierzyć! Pozdro :*

Susan_Eva

i takie klotnie o niby wypowiedz Emmy ... ja tam nie bede mowic czy to prawda czy nie ... ale wierzcie mi wielu anglikow sadzi ze wszyscy polacy to pijacy i oni tylko na gotowe czekaja, ze nic sami nie chca robic. w 1/3 to nie jest prawda, ale inne narody tak o nas sadza ... niestety

Cady

ale to są moja droga stereotypy:
polak-pijak
francuz-żabojad
anglik-flegmatyczny nudziarz
jakhiszpan- to ztemperamentem

a angielskie herbatki to wymysł

veritaserum

moze i o stereotypy ... uwazam ze ktos kto nie byl w danym kraju nie powinien wyrazac sie na jego temat, korzystajac wlasnie ze stereotypow.

pozdraiwam :)

veritaserum

polak= pijak...

to nie stereotyp tylko smutna prawda...

^^

ottak

naamah- czy według Ciebie każdy polak to pijak? No chyba nie każdy.
Pijacy zdarzają się w każdym kraju.
Naszkraj nie jest doskonały, ale zeby tak uogólniać społeczeństwo?

veritaserum

Jesli kazdy polak to pijak, to ja tez(pijaczka?)

Mona

veritaserum, po twoich wypowiedziach stwierdzam, że jesteś jeszcze dzieckiem. Jak możesz wierzyć w takie plotki odnoście Emmy. I twoje słowa. "To w jej stylu...".
Sorry, ale czy ty ją znasz? Nie wydaje mi się...
To, że mogłaś ją gdzieś spotkać i porozmawiać, nie daje ci prawa do osądzania, bo wątpię, że w ciągu 2 minut da się poznać zupełnie obcą osobę.
To, że dajesz wiarę takim "informacjom" świadczy tylko o tobie, a dokładniej o twojej dojrzałości.
Odwiedź Pudelka, to miejsce w sam raz dla Ciebie.
Tyle.

veritaserum

nie napisałam że każdy!! Q&@a!! jak ty wszystko w życiu bierzesz tak dosłownie to gratuluje życia...
a co do polskich pijaków polecam wyjście na ulicę (a nie siedzenie cały cZas na forum filmwebu i pisanie wq@%iających postów) i rozglądnięcie się! Jeśli nie zobaczysz żadnego naje*&banego osobnika to bardzo chciałabym mieszkać tam gdzie ty... spójż prawdzie w oczy i powiedz to głośno POLACY PIJĄ!! i nie pisz zaraz "to znaczy że każdy?" nie każdy! ale wielu! jesteśmy jednym narodem więc pisze że OGÓŁEM, wielkim ogółem Polacy piją...

pozdro & poćwicz ^^

veritaserum

lepiej zakonczcie tą beznadziejna dyskusję, bo wg mnie to tylko plotki, a nawet gdyby tak powiedziała, to sie jej nie dziwie, bo na świecie krązy taka opinia o Polakach i Rosjanach...niestety. np. mój nauczyciel mówił nam kiedyś że przeczytał w książce czy czymś tam że dostępna dawka alkoholu we krwi to 4 proile a w nawiasie NIE DOTYCZY POLAKÓW I ROSJAN. czyli osoby nie będzące w naszym kraju mogą po prostu uwazać że są tu sami Polacy.

Violett

Nawet jezeli ta... przepraszam to "coś" powiedziało źle o Polakach, to po co robic wokół tego taki szum. Jakby zdanie takiej gów*niary mogło zmnienic swiat...

stella

niestety, to prawda. nie to, że w Polsce są sami pijacy- bo to twierdzenie jestpo prostu śmieszcne. Natomiast prawdą jest, że opinia świata oPolsce, nie jest zbyt dobra... łagodnie mówiąc.
Mi z alkoholizmem kojarzą się rosjanie ale przecież to głupie.
Jestjednak coś zastanawiającego w tym, że zarówno Britney, Eminiem i Szmatsonka mówią tak o Polsce. Ale zauważcie, żeżadna z tych "gwiazd" nie popisuje się zbytnią inteligencją.
Niech nie przyjeżdzają-dużo nie stracimy.
tyletylko, że kiedyś słuchałam eminema, ale przestałam, kiedy się dowiedziałam o jego wypowiedzi nt. polski.

veritaserum

oj żebyście się tylko nie pomylili, oczywiście może to być krótkotrwała sława tak jak to było z tym co grał Luke`a Skywalkera, ale może nie koniecznie. Może będzie zdolną aktorką. Według mnie gra całkiem nieźle.

Agniecha

Ech... Za komuny było lepij!
Człek dostał wizę. Władował świerzo napędzony bimber do swojej starej syrenki i heja na RFN... do roboty. Schlał nowo poznanych kolegów i siebie przy okazji. Zarobił 1000 marek i wrócił do krajów miłujących pokój...

piol

Aneta czy jak ci tam szlo ... zal mi tej osoby veritaserum bezmuzgie yetty ... na serio poznalaś emme... ;] no luzik ... podasz tre strone gdzie masz fote z nią ?? xD

Agniecha

Oj dzieciaki .... ktoś plote szczelił a wy sie podgrzewacie na to ;( dorośnijcie troszkę ............................

veritaserum

Co wy tu mówicie o stereotypach? Czy patrząc się wokoło w tym kraju nie zdajecie sobie sprawy, że te 'stereotypy' mają jakieś podstawy?

Bruce_Lee

szkoda ze jestemy tak poszczeganym narodem, ale przeciez to sie nie bierze znikad ...
a jak sie gwiazdy moga wypowiadac o polsce skoro wogole tu nie byli i pewnie nie beda wiec po co to roztrzasac... moze tak powiedziala, a moze ktos dla jaj tak napisal w necie ... i co ? i tyle :/

Cady

Słyszałam, że Emma powiedziała do polskich fanów "Żegnajcie idioci i głupcy"

Callisto

CHRYSTE PANIE!!!!!!!!!!! Modowie, zróbcie coś z tym! Już mnie zaraz biała gorączka trafi - wkurwiają mnie jej antyfanki! A prawdę mówiąc to co, mam oczekiwać, że dziewczyny będą ją lubić lub się w niej bujać? Rozumiem, że są zazdrosne, ale, kurwa mać, przypisują jej cytaty których nie powiedziała (jak ten z Guns 'n' roses)! Do tego mamy kolejną użytkowniczkę, która chce sprowokować wszystkich na fortum i wywołać następne dyskusje! Niech ktoś zrobi z tym porządek!
Pozdrowienia dla wszystkich ogółem i pogrążenia dla idiotów.

Bruce_Lee

przeczytałam wszystkie wypowiedzi na tym forum (tak! dokonałam tego!). uważam, że opinia o pijących Polakach jest uzasadniona. Przynajmniej w mojej okolicy co drugi ojciec rodziny jest pijakiem (włącznie z moim). Jeśli Emma tak naprawdę powiedziała (nie podejrzewam żeby tak było) to słusznie, bo w zasadzie obraziła tylko swoje antyfanki - jedyne osoby, które obchodzą jej słowa. Chyba nie jestem patriotką, ale jakoś mnie nie obrażają uogólnienia na temat polaków. Poza tym chyba każdemu Rosjanie kojarzą się z wódką, co też jest ogromnym uogólnieniem i obrazą w stosunku do wszystkich tych którzy nie piją. (a tak nawiązując do tematu poprzedniego, tego któremu przewodziła anetek - moja prababcia Lidia była Rosjanką, a rodzina mojego ojca to Litwini wżenieni w Polaków. Wiem, że to brzmi gorzej od Anglików, Holendrów i Kanadyjczyków, ale chyba też ujdzie?:)))) ) Kontynuując temat: chyba o wiele bardziej obraźliwe jest powiedzenie: Ty Żydzie. Jako wulgaryzm. W moim otoczeniu jest to bardzo rozpowszechnione i nikt się nad tym nie zastanawia chociaż to oczywiste, że każdy żyd poczułby się obrażony. Zastanówcie się jak poczulibyście się gdyby ktoś w stosunku do kogoś innego jako wulgaryzm powiedział: Ty Polaku.

Margotka

Zgadzam się z tobą! Wqrwiają mnie już te antyfanki, co łapią każde słowo, a nawet wymyślają co nieco. Mnie osobiście h*j obchodzi co mówi o Polakach - a wręcz dobrze, bo nie lubię, gdy różne gwiazdy i znani ludzie, którzy, będąc w Polsce, widzieli tylko wnętrza najlepszych warszawskich hoteli, a nie wiedzą nawet, jak wygląda przeciętne polskie miasto, wieś, i jakie tu wszystko szare, paskudne, wieśniackie, i sprawiające wyjątkowo przestępcze wrażenie, mówią, że 'Polska to bardzo dobry i miły kraj'. Według mnie, Polska byłaby 'bardzo dobrym i miłym krajem', gdyby nie zniszczyły jej: II wojna i komuna.

PS. Dla mnie Żyd to normalny człowiek i PIERDOLĘ Niemców i Hitlera za to, co zrobili temu narodowi...

Pozdrawiam

Bruce_Lee

Popieram, popieram..dobrze mówisz. Nie mam nic do Rosjan, nie ma tez nic do Litwian i tam w ogóle do Europejskich państw...fakt, teraz jak się uczę o polsce z za czasów I i II wojny swiatowej to troche krzywa patrze na niemców. W ogółe nigdy nie lubiałam tego panstwa. Choć Holendrzy to prawie niemcy..ale mój tata to mieszaniec (hehe) Wiecie w kazdym państwie jest inaczej, kiedyś gadali że Żydzi sa mniejszościa społeczna, teraz że Polak to złodziej (troche wkurzyłam mnie ta reklama niemiecka o Media Markt - przegieli) Jeżeli Emma naprawde coś złego powiedziała na temat polaków to własnie tylko przez takie cos podobnego jak przez ta reklame, Tez bym miała negatywne opinie o Polakach gdybym tu nie była, nie mieszkała i nie poznała jezyka, waszej kultury. Fakt jest tu ciężko dla nie których ludzi, rzad jest do dupy, ale czy wy myslicie ze tylko taka Polska jest??? Ktos tam się zapytał co ja robię w takim Słupsku jesli pochodze z Ameryki, wiecie co Ameryka to napewno świetny kraj dla kogos kto tam nie był, oczywiscie nie krytykuje swojego dawnego domu ale Polska w poruwnaniu jest cacy. Takie fajne przysłowionko jest "cudze widzicie swojego nie chwalicie". Wszyscy ludzie są tacy sami, nawet ja powiedziała Dumbledor "Pochodzimy z róznych narodow, ale nasze serca bija jednym rytmem" piekne sa te słowa. Podoba mi się jak jest wspólnota ludzka. Wszyscy jesteśmy jednoscią, a co tam inni gadaja niech gadaja, bo sami się nie znaja i nie chca poznać dlatego przebarwiaja innych na złe i brzydkie kolory...
Dziękuje

anetek

anetek az mi łezka spłyneła po policzku ;-) dobrze powiedziane, popieram

pho3nix

oj tak!! ja również popieram i ciesze sie że wreszcie oedzwały sie "normalne" osoby a nie antyfany (czy jak to sie tam odmienia) x)

użytkownik usunięty
ottak

anetek kurcze im wiecej czytam twoich postow na tym forum to coraz bardziej cie lubie;) zgadzam sie z toba w 100% tak trzymaj tylko jednego nie kapuje o co chodzilo w tej niemieckiej reklamie z media-markt???

Thx za poparcie. O co chodzi z ta Media markt. No to kiedyś, kiedyś jakie kiedyś ten rok i nawet chyba ten miesiac, Przegladam sobie programy i trafiłam właśnie na ta reklame media markt niemiecka. Trzech kolesiów idzie sobie przez sklep media spotykaja tam polaka (już dobrze nie pamiętam ale to chyba tak było) no i ten polak odchodzi a ci niemcy zostaja bez spodni. Nia załapałam pierw tej reklamy. No ale po jakimś czasie zobaczyłam ja w wiadomosciach. Chodziło o to że Polak podchodzi do tych niemców i ze spodni ich okrada. Ta reklama ukreowała niby polaka jak wyjedża za granice i okrada tam tubylców. Reklama była nie dosć że bez sensu to jeszcze w żywe ocze obrażała polaków. To było chamskie ze strony niemców. A oni to co święci???, nie kradną.

użytkownik usunięty
anetek

eh jak ja nie cierpie jak nasz kraj jest ponizany jak tylko wyjedziesz za granice np do angli to juz na ciebie patrza krzywym okiem wlasnie przez taka reklame:/

anetek

a w NIemczech jest podobno takie powiedzenie: ,,Wyjedź do Polski na weekend- Twoje auto już tam jest"...

La_Mouche

A zebyście wiedzieli że takie powiedzenie tam jest, mój tatuś już nie raz takie coś słyszał już nawet w Holandi coś takiego używaja. ale nie powinno tak być to jest przykre dla społeczeństwa ale niestety to polacy tak się wyklerowali, wyjedżają za granice by kraść, Psują sobie reputacje i takie są wnioski. Zanim Polska nie weszła do uni było całkowicie innaczej, chyba że ja nie pamiętam. Ale wydaje mi sie że nie. No ale gdy przyjechaliśmy do polski wraz z rodziną juz pierwszego dnia mojemu ojcu zakoprbili portfel z lotniska W polskim Lotnisku, a pare dni później gdy zamieszkaliśmy w nowym domu, było super poznaliśmy sasiadów Polskich, byli mili dopóki moi rodzice zrobili przyjatko powitalne...sasiad okrad mojego ojca z portfela - znowu. Przeciez to przegiecie to ze cudzoziemcy to trzeba ich okradać??? Fakt Ameryka to też kraj złodziejski nic dodac nic ujac, peło tych murzynów snujacych sie po ulicach z kawarela za pasem, mam nadzieje że polska nie spadnie do ich poźomu przecież to kraj europejski a ja tak obserwuje to wszystko przez te wszystkie lata to POlska robi wszystko by się upodobnić nie jako Europejski porzadny kraj tylko rządny przygód i zauważenia Ameryki. Eh..to bez sensu, dobrze że jeszcze jesteście luzakami. pozdro

anetek

ile jescze takich postow napiszecie !!!!!!! Nie nawidze Emmy ... co ona powiedziala o polakach ... !! ludzie jezu wy nie mnacie co robic, wez idz kur*a poczytaj soibe ksiazke, albo pojezdzij na rowerze jesli ci sie nudzi ... 60 odpowiedzi to takiego durnego tematu ... zal patrzec

Cady

a co to moja wina, że jest 60 odpowiedzi do tego tematu???
nie rozumiem Cię

veritaserum

po cos tu wlazła jak ci się nie podoba spjerd$$aj do ksiażek.....

użytkownik usunięty
La_Mouche

Wielka część naszego dobra narodowego została wywieziona w latach 1939-1944 do Niemiec. Za totalne zniszczenie kraju dostaliśmy 0 reparacji. Kto tu jest złodziejem? Przecież tak łatwo zwalić winę na złych nazistów, wybranych notabene w demokratycznych wyborach.

anetek

http://www.youtube.com/watch?v=dFLiVXHgDN0

To ta reklama?

anetek

Jak Holendrzy to prawie Niemcy? Jak Holendrzy to prawie Niemcy?! To JA, która nie mam taty Holendra, wiem, że Holendrzy też byli gnębieni przez Niemców w czasie II wojny? JA to wiem? Holendrzy też cierpieli biedę i głód!
To kim ty w końcu jesteś? Polką, Holenderką, Angielką, Kanadyjką czy może Amerykanką? Rzeczywiście baaardzo światowa! Jeszcze tata mieszany?
Chociaż w zasadzie, różne rzeczy się zdarzają..
A co do Emmy, to ja z kolei słyszałam, że jak miała 9 lat, to w szkole jej klasa miała przygotować o jakimś kraju. I Emma wybrała Polskę. Jak zaczęła mówić, to dzieci obsypały ją papierkami i od tego czasu ni przepada za Polską. Koniec bajki. I jaki z tego morał?
Ilu ludzi, tyle plotek.

Margotka

W końcu ktoś napisał coś mądrego w tej dyskusji. Dalej nie czytam bo dalsze posty mogą zepsuć mój poziom zadowolenia z tego (lub po prostu już mi się nie chce).

Bruce_Lee

A ja tam wole herbatniki!!! :) zwisa mi ona i to co powiedziała lub nie powiedziała bo i tak i tak nigdy za nią nie przepadałam i za jej aktorstwem. Jest przeciętna. To tylko moje zdanie .

Pozdrawiam Fanki i Antyfanki ,Polaków i wszystkich innej narodowości !!! :*

użytkownik usunięty
Cady

Cóż nie dziwię się, że Emma tak powiedziała tzn. niewiadomo czy powiedziała, ale jeśli tak to zgadzam się. Dla mnie Polska kojarzy się z bezrobociem i pijaństwem. Eminem kiedyś równiez powiedział, że nie będzie grał dla Żydów i Polaków...

Cady

Jakby tak powiedziała to od dawna by huczało w mediach o tym, a nie sądze żeby przy jej IQ tak durna wypowiedź miałaby miejsce (nawet w wieku 12-13 lat bo od tego ma menagera itd... zeby wiedzieć co powiedzieć)
Co do stereotypów to nie zgadzam sie z tym że anglicy cz jakikolwiek inny naród ma coś do Polaków. Bo tak sie w moim krótkim życiu zdarzyło że byłam w paru krajach. Mam ciocie z Anglii i wszyscy tamtejsi anglicy włącznie ze sklepikarzami, przewodnikami uśmiechają sie przyjaźnie na słowo Poland. Oczywiście są ludzie którym kasa wychodzi nosem ... ale takich jest niewielu ... choćby właśnie ten Eminem .... niskie mniemanie o nim zawsze miałam.
Będąc w Hiszpanii także wszyscy ludzie byli mili i mogłabym tak dalej wymieniać (Niemcy,Litwa itd....)
Co do tego co Em mogła powiedzieć, miałam kiedyś w ręku Bravo z wywiadem z nią w którym mówi że chętnie by przyjechała do polski i nauczyła sie polskiego. (wiem że nie należy wierzyć niektórym gazetom, ale nie sądze żeby to było wyssane z palca)
Ja lubie Emme i nic tego nie zmieni .... nie wierze w te głupoty. A może kiedyś sama zmienie ten stereotyp, bo chce startować na panią prezydent.
To tyle co mam do powiedzenia ... kurde miałam już tu nie włazić ... musze wziąć sie do nauki.

Cady

Jakby tak powiedziała to od dawna by huczało w mediach o tym, a nie sądze żeby przy jej IQ tak durna wypowiedź miałaby miejsce (nawet w wieku 12-13 lat bo od tego ma menagera itd... zeby wiedzieć co powiedzieć)
Co do stereotypów to nie zgadzam sie z tym że anglicy cz jakikolwiek inny naród ma coś do Polaków. Bo tak sie w moim krótkim życiu zdarzyło że byłam w paru krajach. Mam ciocie z Anglii i wszyscy tamtejsi anglicy włącznie ze sklepikarzami, przewodnikami uśmiechają sie przyjaźnie na słowo Poland. Oczywiście są ludzie którym kasa wychodzi nosem ... ale takich jest niewielu ... choćby właśnie ten Eminem .... niskie mniemanie o nim zawsze miałam.
Będąc w Hiszpanii także wszyscy ludzie byli mili i mogłabym tak dalej wymieniać (Niemcy,Litwa itd....)
Co do tego co Em mogła powiedzieć, miałam kiedyś w ręku Bravo z wywiadem z nią w którym mówi że chętnie by przyjechała do polski i nauczyła sie polskiego. (wiem że nie należy wierzyć niektórym gazetom, ale nie sądze żeby to było wyssane z palca)
Ja lubie Emme i nic tego nie zmieni .... nie wierze w te głupoty. A może kiedyś sama zmienie ten stereotyp, bo chce startować na panią prezydent.
To tyle co mam do powiedzenia ... kurde miałam już tu nie włazić ... ;) Pozdr Anetek ... świetne wypowiedzi :) Ci co mają mi coś do zarzucenia niech piszą w cztery oczy na gg 1207449, ale jak ktoś chce pogadac również zapraszam :)

veritaserum

Kłócicie się jak przekupki, a teksty lecą piękne. Nawet mi się nie chce tego wszystkiego czytać. Po połowie padłem. Ze śmiechu. Poziom Waszych wypowiedzi tylko świadczy o Waszej inteligencji, a cały ten temat nie powinien być kasowany - wręcz przeciwnie. Proponuje go zapisać i wydać jako gratis do podręcznika 'Plotka. Działanie i skutki uboczne'.

cderfv

tak... ja tylko założyłam temat Z PYTANIEM, a to, że tu teraz wszyscy gadają co emma powiedziała, a czego nie-nie moja wina.


ale ja się też wypowiem: mówicie, że emma jest natapetowana-sama zainteresowana mówiła, że"malujasię tylko na większe okazje, a codziennie używa tylko błyszczyka."

użytkownik usunięty
veritaserum

i maskary chyba wiem nawet gdzie to czytalas:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones