Emma WatsonII

Emma Charlotte Duerre Watson

8,3
68 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Watson

co powiedziała watson o polakach? Bo wszyscy o tym piszą, a ja nie mam bladego pojęcia o co chodzi. Powiedzcie! Możeprzybędzie wam anty-fanka. :)

u koleżanki :D
to vhyba było w funclubie.

veritaserum

Anetek jesli to bylo do mnie ... :/ to juz spierd*lam hahahah :D

boze z tego to by mozna bylo nakrecic niezla komedie :)

użytkownik usunięty
Cady

tak tak tak otoz to veritaserum to bylo w funclubie:)

cderfv

hahahahahhahahah:D
Dobre:)
<za krótki>

veritaserum

Dobra przeczytałam prawie wszystko , i nic nie rozumiem to jakie wnioski ? Że nikt nie lubi polaków, cholera , kocham POLSKE , ale to takie żenujące się do tego przyznawać za granicą... teraz przed tymi całymi meczami podobno w Niemczech ostrzegają przed kibicami z Polski.

veritaserum

A nawet jeślby tak powiedziała to co niema racji? Polska niema się czym szczycić, a pijaków tu do x potęgi i jeszcze więcej.

veritaserum

Watson tego nie powiedziala. Nawet jeśli to i tak większość ludzi z polski tak mysli o polsce. Każdy chce z tąd wyjeżdżać, ludzie. Ja też z tąd mam zamiar wyjechać, a jak wyjade to niebędzie mnie obchodziło co mówiom o polsce, bo nadal bede polakiem (tego nie możne wykluczyć) ale już nie polskim. HEHE

Fresh_Ass

Ja nie chcę! I nie sadzę, żebym była wyjątkiem.

veritaserum

Po co sie zastanawiać nad tym???????????????????

veritaserum

Jestem wielką fanką Emmy, i prowadzę o niej nawet bloga. Nigdy nie słyszałam, aby Emma wypowiadała się o polkach. Pewnie jakaś zazdrosna anty-fanka wymyśliła jakąś głupia plotę, i się rozeszło... A co do ludzi, którzy wypisują że byli na premierze HP i ,,Więźnia Azkabanu'', to już ich sprawa. Ja jakbym napisała że mieszkam w Anglii, i mam rodzinę w Polsce, a
Emma jest moją daleką kuzynką byście mi uwierzyli? Jasne. Co do tych dziewczyn, które napisały że mieszkają w Kanadzie, albo w Anglii lub że jej ojciec jest holendrem, to naprawdę już przesada... Więc to jest moje zdanie, chociaż pewnie może i inni mają rację, ale to moja wypowiedź. I nigdy bym nie uwierzyła, że Emma coś takiego powiedziała, bo każdy by o tym już wiedział... Ludzie, nie przesadzajcie i dajcie Emmie spokój, bo to super dziewczyna, i nie wyobrażam sobie lepszej Hermiony!!!

paula308

nie przepadam za nia ale tez nic do niej nie mam, ale tak na logike po co juz na poczatku kariery mialaby sobie robic zla opinie??? moze sobie myslec jak chce o Polakach, jej sprawa, ale watpie ze powiedziala to publicznie.

Loolly

jesli powiedziala to sie jej nie dziwie, eminem tez wsydzi sie swego ojca polaka i bardzo dobrze ze sie nie przyznaje- dot ego burdelu co jest w polsce. tylko pijaki, reprezentuje nas gbor ze wsi za ktorego ciagle sie wstydzimy, zeby zdac mature wystarczy miec 30 % to nawet nie polglowek, to sie dzieje w poslce i jak zlego zdania nie mozna miec??????????

James_6

wiecie co, gratuluję temu kto założył tak beznadziejny temat...

veritaserum

boze jestescie straszni i ponizacie wlasny narod mowiac ze WSZYSCY polacy to pijacy co za ludzie nie moge jesli emma to powiedziala (w co raczej nie wierze) to naprawde bylo dziwne nie rozmumiem was ktozy tak sami na siebie nawalaja tzeba miec troche honoru i godnosci a nie sami samemu sie ponizac mowiac ze to prawda ze polacy to pijacy ludzie ktozy naprawde mnie irytuja myslicie ze w innych krajach nie ma pijakow i zulow no coz... ludzie zwykle cieplo mysla o polakach w chorwacji wszyscy bardzo lubia polakow na przyklad sa odbierani przez nich bardzo cieplo a nie z mysla ze "o pijacy przyjechali" wiec prosze troche szacunku dla siebie a jak nie dla siebie to moze troche chociaz dla wszystkich polakow ok??

veritaserum

Boże... jak można tak bezgranicznie wierzyć w jakies plotki, kto w ogóle coś takiego wymyślił, ktoś ma jakikolwiek dowod na to ze tak poeiwiedziala, kiedy i gdzie, w jakim wywiadzie ? jasne ze nie, ale tacy ju sa ludzie, uwielbiają plotkowac... A nawet gdyby tak powiedizala to co? Kogo to obchodzi? Mnie osobiście wisi kto co o kim powiedzial i naparwdsę dziwie sie ze nie szkoda Wam czasu na rozstrząsanie czegoś co najprawdopodobniej w ogóle nie mialo miejsca...

veritaserum

Ech. Szkoda słów....
Nie lubię tej dziewczyny.
Nawet nie wiecie jak bardzo :(

Kaliope

Nie czytałem tego do końca bo szkoda czasu na jakieś wypociny. Pierwszym kogo oskarżono, że nienawidzi Polaków był Eminem (plotki). Teraz napotkałem się na Emme (pewnie też plotki). Kto będzie następny? Jak uważacie? Można tylko gdybać, a te plotki powstają tylko przez anty fanów i wierzyć w te głupoty. To jest tylko Wasza sprawa, chcecie wierzyć proszę bardzo, ale w moim przypadku nie uwierzę jak nie zobaczę, albo nie usłyszę.

Pozdrawiam.

bandofbrothers

Następny jest Gargamel :PP

veritaserum

omg. tak mi się nudziło, że przeczytałam do końca.
ja osobiście nie wierzę, że Emma powiedziała kiedykolwiek coś takiego, o tym z Eminemem też nie wiedziałam ;). i w to też bez jakiegoś wiarygodnego dowodu nie uwierzę.

i nie wiem, czemu mówicie że wszyscy polacy to pijacy... oceniacie to na podstawie tych kilku osób pod sklepem, co siedzą i piją. Ale czy tylko oni to polacy? Boże, zastanówcie się czasem, zanim cokolwiek napiszecie.

mówię to ja, dumna z tego, że jestem w całości Polką ;p. I pozdr dla innych dumnych ze swej narodowości Polaków ;d

Amelle

"Następny jest Gargamel :PP "

Hahah oczywiście, w końcu to żyd, a całe zło jest z USA ;p

Naprawdę nudzi się wam, kogo to obchodzi co Emma Watson myśli o Polakach, jakie to ma znaczenie? Przestanie mi działać lodówka, trawa w moim ogrodzie stanie się fioletowa, asteroid we mnie uderzy? Odpowiedź: NIC SIĘ NIE STANIE, NIEWIARYGODNE! Co nie?

Tak więc już dajcie sobie siana "ktoś coś powiedział, że coś tam tam", póki żaden mnie nie obrazi z imienia i nazwiska to mi to rybka.

veritaserum

Szczerze przeczytałem kilka postów w tym temacie i nieco się uśmiałem.

Jeżeli Emma powiedziała, coś na temat naszego kraju, no cóż miała do tego prawo. Ja także nie raz wyrażałem opinie na temat Angli i nie zawsze były to opinie pochlebne.

A i dla tych przyjaciółek Emmy z Filmwebu - Fajnie, że ją znacie. Tylko nie zmienijacie wersji poznania jej, co post. Musicie obrać jedną wersje i jej się trzymać, może więcej osób wam wtedy uwierzy :-P

Z poważaniem,
Piotr

veritaserum

nie sadze ze cos takiego powiedziala, podobno ma polskie korzenie, mam to nawet w dupie, bo i tak dam jej 1 za jej grę.

Jamaica69

Mi też strasznie podobają się niektóre komentarze, coraz ciekawiej na filmwebie. Wcześniej czytałam, że ktoś rozmawiał z Osmentem z Szóstego zmysłu na Skypie, teraz widzę, że niektórzy przyjaźnią się z Emmą Watson, kurcze pozazdrościć:D

veritaserum

Zauważyłam coś ciekawego. Spójrzcie na poniższe zdjęcie. Jak sądzicie, użycie tych dwóch kolorów do napisu (biało-czerwone, z daleka zacierają się granice liter) jest celowe? Zdjęcia w końcu robił Karl Lagerfeld, a sesja jest dość... nietypowa.

http://coolspotters.com/magazines/crash

No_5

no nietypowa ta sesja.. to zdjęcie mi się nie podoba ; ) . Emma strasznie tu wygląda.
a z tym napisem.. nie wiem. jak się nie patrzy na niego, tylko w bok to wygląda jak flaga Polski.. ale na ile to było celowe, a ile w tym czystego przypadku nie mam pojęcia xD

veritaserum

pewnie ktoś puścił plotkę....a wy to na poważnie bierzecie...

Milena122222

Nic takiego nie powiedziała...KONIEC TEMATU

veritaserum

Nie interesuje mnie szczerze mówiąc czy tak powiedziała czy nie. Mam rodzinę za granicą i wiem co mówią o Polsce, zresztą wcale się nie dziwię... Przejdzie się wieczorem przy sklepie i pełno żuli, w wejściu, w drzwiach, śmierdzących, leżących, żebrzących o złotówę na wódę. Wcale się nie dziwię, że stereotypy są takie, a nie inne.

użytkownik usunięty
Black_Jeanne

o boony wy wierzycie w takie plotki? ja nie wierze ze tak powiedziala... zal mi was. myslicie ze tak trudno jest napisac w necie ze tak powiedziala???

veritaserum

jak tak czytam to co tu napisaliście to aż się śmiać chce z ludzkiej tępoty.. O co tu się kłócić?! Jeżeli ona znała Emme Watson jak twierdzi, to może i znała! Nie sprawdzimy tego na pewno! przecież takie rzeczy się zdarzają.. Nawet jeśli tą znajomość trochę podkoloryzowała to co z tego? Jak za pewne wiecie wiele ludzi pisze takie rzeczy, nie musicie jej wierzyć, ale bez przesady to może nie jest aż tak prawdopodobne, bo trochę poprzekręcała swoje wcześniejsze wypowiedzi ale to jest do uwierzenia tylko popatrzcie na to z innej strony a nie z takiej że to tylko głupia nastolatka próbująca zrobić wrażenie.

viss

a wiecie, co ja wam powiem?? wszyscy jesteście ZAJE-2-BIŚCI xDxD


toć te posty to czysta komedia... xDxD

użytkownik usunięty
veritaserum

a ja mam w dupsku, czy Emma obraziła Polaków czy nie (choć w to wątpię) i wszelakie stereotypy. bardziej zniesmaczająca jest postawa wielu udzielających się forumowiczów- można wywnioskować, że nienawidzicie swej Ojczyzny, więc wytłumaczcie mi proszę, po chuj tu jeszcze siedzicie? a polski chleb wpierdalać się nie brzydzicie? ojj za dobrze wam, za dobrze...

Cóż... Również mając gdzieś opinię Emmy na temat polaków odniosę się do twojej. Nie każdy ma to szczęście, że może wyjechać. Amen.

użytkownik usunięty
AyanoS

cóż, skoro nie możesz wyjechać, a tak wielką hańbą dla ciebie jest twoja narodowość, może zastosuj bardziej drastyczne środki? żałosne. myślicie, że skoro nie wychodzi wam w życiu, to wina Polski? to wina wasz i tylko wasza i nigdzie sobie nie poradzicie.

veritaserum

A ja wam powiem tak. Emma Watson nie tryska zbyt wielkim talentem aktorskim i patrzeć tylko jak z braku ofert filmowych zacznie robić sesje rozbierane, żeby trochę grosiwa zarobić na swoje hulaszcze życie. Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć jej śliczniutki goły tyłeczek :))) Co wy na to, fajna perspektywa ?

veritaserum

wątpię by coś takiego powiedziała
niemniej jednak i tak za nią nie przepadam, uważam że gra słabo i sztucznie

sangomaho

Może i jako aktorka jest słaba, ale ma urodę... podobno chciała zostać modelką. Jeśli chodzi o te pogłoski co na mieście ongiś grasowały to jest mi przykro że cały czas nas kojarzą z alkoholem, no cóż, w końcu od lat Polacy pili miód i uznawali to za podstawowe picie szanującego się szlachcica, a chłop też pił; bo chciał

A.N.T.M

modelka? ze 166cm wzrostu? fotomodelka może, ale to chyba dość mało ambitne

veritaserum

Po tej wypowiedzi zmienicie zdanie o niej wejdzcie sobie na ta strone tam jest cala prawda o niej napisana i pamietacjcie czytajcie do konca http://sloneczkoemmy94.blog.interia.pl/

użytkownik usunięty
veritaserum

Dziwisz się? Do Anglii wyjechali w dużej mierze pijacy, narkomani, ludzie bez ambicji, którzy u nas by opiekę społeczną obciążali. Nie mówię, że wszyscy, ale takich przypadków jest wiele! Robotę dostaje się praktycznie na twarz i dowód i nie wymagają żadnych papierków o czystości wobec prawa. A o co chodzi w weekend? O to, żeby się ostro n....ć. Tak jest w większości naszych kochanych wyspiarskich przypadków. Byłem, widziałem.

Acha jeszcze łatwo dają się tumanić, bo Komorra ponad 70% głosów od tej tłuszczy dostała...

nie zgadzam się z tobą. ja mieszkam od 5 lat w Anglii i jeszcze nie spotkałam żadnego pijaka, narkomana albo bez ambicji polaka... znam samych porządnych ludzi.

veritaserum

to antyfani wymyśleli sobie. tak samo jak doda jest w ciąży albo robert pattinson jest prawiczkiem...

veritaserum

Proszę się nie przejmować tym co o nas powiedziała jakaś głupia dziewoja. Pies jej mordę lizał i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones