Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Można o tym było przeczytać, we wszystkich polskich portalach internetowych. Eva nie chce już grać w serialu, argumentując to, iż chce się teraz poświęcić karierze w filmach kinowych. O Niee Eva nie odchodź z srialu ;-( ;-( bez ciebie "Gotowe..." to nie będzie już to samo.

varixx

a na interii piszą:


Eva Longoria odchodzi z telewizji

31-letnia Eva Longoria, popularna gwiazda telewizyjnego serialu "Gotowe na wszystko", po ostatniej próbie sił w kinowej produkcji "Strażnik" stwierdziła, że nie chce już dłużej pracować dla telewizji i widzi siebie już tylko na dużym ekranie. Aktorka ogłosiła, że koniec serialu "Gotowe na wszystko" będzie też końcem jej współpracy z telewizją.

"Nigdy nie zrezygnowałabym z Gotowych na wszystko. Kocham pracę zarówno na planie tego serialu, jak i filmach fabularnych. Jednak nie zdecyduję się na pracę przy kolejnym serialu telewizyjnym. Po Gotowych na wszystko kończę tę część mojej kariery" - powiedziała aktorka.

Widocznie współpraca z Michaelem Douglasem na planie "Strażnika" tak się spodobała Longorii, że mały ekran już przestaje jej wystarczać.

W tej chwili aktor pracuje na planie trzeciej serii "Gotowych na wszystko" i znajduje czas na robienie filmów. Kolejna produkcja z jej udziałem, "How I Met My Boyfriend's Dead Fiancee", trafi do kin w 2007 roku.


SŁYSZAŁAM ŻE NA TAMTYCH PORTALACH ŹLE TO PRZETŁUMACZYLI, WIĘC EVA ZOSTAJE W SERIALU :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones