Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Kto tu głosuje? Może i jest dobrą aktorką, ale dlaczego jest na 1 miejscu?!
Jak Anthony Hopkins, Tom Hanks czy Johnny Depp mogą być za nią?! Nie to jest nie do pomyślenia!
Ona zagrała jedynie w kilku mało znaczących filmch!
Błagam niech spadnie w rankingu!
Zaraz się chyba rozpłaczę! Geniusze kina pobici przez jakąś bohaterkę serialu?!?! Nie, nie, nie... do czego to doszło... ;(

Darth_Sylas

Szkoda gadać... za niedługo same gwiazdeczki zajmą pierwsze miejsca, a prawdziwi aktorzy jak np. Pacino czy Spacey będą daleko... nie rozumiem, mam tylko nadzieję że Eva spadnie niżej.

Darth_Sylas

Ja pier****, tak patrze... a tu #1 :/

pro415

To jest tragedia!
Za chwilę filmy zaczną spadać w dół na rzecz (zgrozo) "komedi" romantycznych. Nastolatki zaczną głosować na swoje ulubione filmiki typu "Historia Kopciuszka", "Jak rzucić chłopaka w 10 dni" i tego typu rzeczy...
Całe szczęście, że są jeszcze takie osoby jak my, kórzy się buntują przeciwko temu!

Darth_Sylas

nie jest taka zła...ale pierwsze miejsce to przegięcie:/

Darth_Sylas

Nie... Naprawdę przesada. To chyba jakiś fanklub głosował. Przepraszam, ale muszę dać 1... :/ Równowaga w przyrodzie powinna być zachowana.

Darth_Sylas

Niedlugo na pierwszym miejscu znajdzie sie jeszcze ktorys z Mroczkow, albo Rysio z Klanu. Tragedia!

raphiX

ludzie ale to niestety MY tak glosujemy poza tym nie jest to lista tzn ranking TALENTOW tylko popularnosci a watpie w to czy Tom Hanks zagral w czyms na miare popularnosci GOTOWYCH NA WSZYTSTKO w tym sezonie poza tym jest sliczna no i jest utalentowana nie mowcie juz bo paris hilton to ona nie jest

JohnnY_3

Jeżeli o to chodzi Johnny to dla mnie osobiście bardziej POPULARNY jest Tom Hanks. Od zawsze był dla mnie jedym z symboli kina. I nie zgodzę się z tobą, że żadne z filmów Toma nie odniósł takiego sukcesu jak Gotowe na wszystko. Wystarczy przypomnieć np. ostatni jego film "Kod da Vinci" który nie tylko zgromadził przed ekranem miliony widzów, ale również wstrząsnął kościołem i podzielił opinie katolików (co do tego, że wstrząsnął i tych opiń to też uważam, że to lekka przesada ale to już zupełnie inna historia). Każdy zna nazwisko Hanks. A Longoria? ostatnio zrobiło siędosyć popularne, ale i tak większość społeczeństwa nie ma pojęcia o kimś takim. Może kojarzą twarz z ulubionego serialu i to wszystko.
Dlatego uważam, że za żadne skarby świata nie powinna być przed tak wybitnymi osobowościami!

Całkowicie się natomiast zgadzam z Enrico i Pacio.

Darth_Sylas

Hanks jest akurat jednym z najbardziej znanych aktorów. Chyba każdy słyszał o np. filmie Forrest Gamp... A o Evie niedługo wszyscy zapomną, chyba że zagra w czymś porządnym. A nie w jednym serialiku. A Hanks jest od wielu lat i zawsze będzie, bo ma talent - taka jest różnica między nimi...

Skylaria

A ja dałem jej dyszke bo jest fajna laska, a co tam ;))))

mr_szakal

Owszem jak powiedziałeś 'fajna laska', no i niezła aktorka ale do #1 jeszcze jej daleko. Życzyłem Longorii bycia w top10, ale jakby czegoś dokonała(?) a nie... bo to już jest przegięcie.
~Pablo

Metzger

o co tyle szumu juz jest na 12 przez takich downow jak wy!!!

Ewka85

ejwyluzujcie sie sztywniaki to tylko glupi ranking... tesh jej dalem dyszke bo ładną ma buźke ;))

fan_Brada_Pitta

Miło, że doczekałam czasów, w których aktora ocenia się po 'buźce'.

Abderyta

po buzce to sie ocenia Paris hilton i Lindsay lohan be zporownan prosze kazdy aktor od czegos musi zaczac a z tego co wiem nie jest slaba aktorka ale zapomnialem ze wg was uroda nie idzie w parze z talentem dlatego w TOP 10 sami faceci i co cieszycie sie ze eva longoria spadla z 2 na 12??? pewnie tak dla mnie i tak jest bardzo dobba debiutujaca aktorka a jesli chodzi o ten rok to niesteyy jest popularniejsza od calej czolowej dziesiatki

użytkownik usunięty
JohnnY_3

''jesli chodzi o ten rok to niesteyy jest popularniejsza od calej czolowej dziesiatki ''.Na jakiej podstawie tak myślisz? Chyba nie dlatego,że zagrała w ''Gotowych na wszystko''? ludzie ,to jeden liczący się w jej dorobku serial (przyznam, że dobry). Ale nikt mi nie wmówi, że ona jest popularniejsza np. od Pacino albo od Hopkinsa.Nikt! Wiem ,że zaraz będę posądzana o to,że jestem zazdrosna. Ale tak nie jest. Wyrażam jedynie swoją opinię, a nie okazuję zazdrość. A najbardziej przykre jest to, że istnieją tacy ludzie, którzy oceniają na filmwebie za ładną buzię. Zwłaszcza męska część. I takim ludziom podziękujmy! Ach,dziękuję wam,że Eva Longoria jest wyżej niż np. fenomenalny Johnny Depp! Śmiechu warte!

Darth_Sylas

Zrobiliście z tego niezłą aferę... żeby tak to przeżywać. eh...

Eva po prostu z dnia na dzień znalazła się w tym całym top 100 ludzie, a że miała tą dość wysoką średnią to odrazu wskoczyła na 1 miesce... ale jak dla mnie to było pewne, że spadnie. I pewnie spadłaby bez myślenia typu "ona jest za wysoko, 1 dla niej"...

Dziecko.

MaLaxD

"Hanks jest akurat jednym z najbardziej znanych aktorów. Chyba każdy słyszał o np. filmie Forrest Gamp... A o Evie niedługo wszyscy zapomną, chyba że zagra w czymś porządnym"
Nie zapomną :] bo juz zagrala w fimie "strażnik " i w bardzo popularnym serialu "gotowe na wszystko " a co do jej gry aktorskiej to Eva gra bardzo dobrze nie wiem czemu sie czepiacie :/ jakby źle grała to by nie grala w takim kasowym serialu...tlyko w m jak milosc :/ i ładna tez bardzo jest... i te pierwsze miejsca zajmowala w kategoriach wyglądu , a nie wiem dlavzego dajecie jej ocene "1" na taką zasluguje mroczek , cihcopek i mucha... a eva z pewnością na wyższą. No ale według was na 1 to ok:] każdy moze miec swoje zdanie...

Darth_Sylas

no k***a!!! ludzie zgłupieliście czy co...a czym ta eva sie tak specjalnie wyróżnia żeby mieć 1 miejsce..

Nathalia

nie wiem co porabia ale ja dalem jej 10 nie wolno mi? uwazam ze W TYM roku jest o niej glosniej niz o genialnym Robercie De Niro tu liczy sie popularnosc a nie talent ktory zreszta ewka posiada

Darth_Sylas

Rany... Oceniajcie obiektywnie...
Sądzę, że Eva Longoria nie zasługuje na punktacje poniżej 5...
Obniżyć średnią, mogliście dajć 5, a nie 1.
Teraz, spadła na 141 miejsce w rankingu, i figuruje za jakimiś Olsenkami...
Właśnie - do czego to doszło...

Ale ja się już nie wtrącam.
Oceniajcie jak chcecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones