Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Co myslicie o tym, żeby Kate i Sawyer byli razem? mam wiele dowodów na to, że ze sobą raczej będą...Otóż na spoilerfix.com można przeczytać bardzo ciekawą rzecz o tym, że cytuję "Wbrew temu, że kate i Sawyer się pocałowali, są słuchy na temat tego, że Jack będzie z Aną Lucią" I co wy na to??? Podam wam jeszcze kilka linków na strony ze zdjęciami, które zapewniam was NIE SĄ fotomontarzem! Nie wiem, z której serii są te zdjęcia, ale wydają się być z samego Końca:D SAMI ZOBACZCIE!:P http://apartment42.com/images/lost/wallpaper/sawyer-kate02.jpg [apartment42.com/images/ ...]
I CO O TYM WZSYSTKIM SĄDZICIE???:D

milla_5

SORRY MAŁA POMYŁKA: "Wbrew temu, że JACK I KATE się pocałowali, są słuchy na temat tego, że Jack będzie z Aną LUCIĄ "
SORRY ZA POMYŁKĘ!!!!!!

milla_5

tą tapetę już wcześniej widziałam. To chyba jest z jakiejś sesji zdjęciowej, bo z Jackiem miała prawie że identyczne(miałam je na tapecie). Zresztą dziś zacznę oglądać drugą serię to sama ocenię, jak się sprawy mają :P

Zuzia_9

to są zdjęcia z sesji promującej pierwszy sezon... ;]

oops_error

Milla, ty jesteś jeszcze w podstawówce czy już w gimnazjum:/?

monqa

Ja mysle, ze Kate bedzie z Jackiem... po 19 odcinkach 2 sezonu wnioskuje ze kate raczej do sawyera nie wroci, ale wszystko moze sie zdarzyc...

milla_5

Ja w sumie na początku chcialam żeby Kate byla z Jackiem ale pod dłuższym oglądaniu jednak bardziej pasuje mi do Sawyera , a Ana Lucia nigdzie mi nie pasuje :P ona jest beznadziejna nie chodzi mi tu o gre aktorską tylko o jej rolę w LOST.

milla_5

Chciałam zauważyć, że jest to zwiastun promujący pierwszą serię. Jak chcesz Milla to zobacz na FILMWEB.

Fantastic

A ja chciałabym zauważyć że Ana juz nie żyje, wic będize tak jak w 1 serii - kate będzie się obijac o Jamesa i Jacka.
Tak OT- bardzo mnie cieszy fakt iz charlie i claire będą raczej znów razem(po 24 odc kiedy ona go całuje)//oczywisscie wszystko 2 seria

AmyRose

UWAGA SPOILER!!!!
NIE CZYTAĆ JAK NIE CHCECIE MIEĆ ZEPSUTEJ ZABAWY!


upewnij się, że chcesz to przeczytać!!!!!



Jesteś pewien że warto?????



Skoro się upierasz....
Kate i Sawyer juz w 3 sezonie bedą razem! (hurra)
wynika tak z wywiadu z reżyserem, jak go znajdę to wkleję Wam tutaj treść ;)


Smerfetka_10

to dobrze że będą razem jak dla mnie tworzą ciekawą parę będzie się działo

milla_5

Ana Lucia nie żyje, więc to raczej nie możliwe ^^

milla_5

kate powinna byc z sayidem bo on jest tam ze wszystkich najladniejszy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones