Jestem w szoku, że ma tylko 6.4. Wiem, że wielu ludzi ocenia ją w kontekście jej prawicowych "odjazdów", ale... No właśnie jest ale. Niedawno znów widziałem "Sprawę Gorgonowej" "rozwala" mnie jej kreacja Rity Gorgonowej myślę, że to jedna z najlepszych ról kobiecych w historii polskiego kina. Jej kariera to nie tylko...
więcejWielu z nas cierpi na niedosyt Ewy Dałkowskiej. Mało jej w ambitnych filmach lub dobrych
serialach. Przecież to doskonała aktorka komediowa, dramatyczna. Może nawet zagrać krzesło i zrobi to doskonale. Nie ma strony internetowej i nie wiadomo gdzie gra co
wystawia itp. Chciałabym ją poznać prywatnie .
Wciągną nas w przygody wir i w kłopoty
Mamy auta, laser i samoloty
Być albo nie być
Tu trzeba przeżyć
Kaczki! (uuu -uuu)
Dzioby w górę, zgodnym chórem
Kaczki! (uuu-uuu)
Raz na wozie, raz pod wozem
Kaczki!
Czy-czy-czycha - ktoś tam w cieniu,
trzeba zmykać w okamgnieniu
A tu rety, razem bracia
Kaczki!...