Ewa Sałacka

6,9
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Sałacka

Pierwsze słyszę, dlaczego umarła tak młoda osoba?

Taja

Wstrząs anafilaktyczny... Zwykłe, wydawać by się mogło, użądlenie osy...

Taja

wypiła cole do której wpadła osa
ta osa użadliła ją od wewnątrz

asiek_3

to co ja pierwszy ras osa urzadlila? ja slyszlama jak 200 os urzadli to sie umiera rozumiem ze miala uczulenie ale zeby od razu umierac

Taja

To wypij se ose, zobaczymy czy umrzesz czy nie, a potem napiszesz wrażenia :-)

pro415

wlasnie polknelam ose wrazenie superrrrrr

Ewka85

Ewka85, dobrze sie czujesz??? Patrząc na Twoje posty mam wrażenie, że chyba nie...

użytkownik usunięty
pro415

Sorki, ale o ile mi wiadomo wstrząs anafilaktyczny, w następstwie którego zmarła nie nastąpił od razu po ugryzieniu. Po tym zdarzeniu przez godzinę jeszcze żyła. Mąż podał jej lekarstwa, udzielił pierwszej pomocy, ale cały dowcip polega na tym, że dopiero po godzinie od użądlenia wezwał pogotowie. Tamci przyjechali, zabrali panią Ewę, a ona zmarła w karetce, w drodze do szpitala. Pan Witold źle zrobił czekając tak długo. I tak to właśnie było, więc skoro tyle czasu po użądleniu jeszcze żyła, to znaczy, że była jakaś szansa na uratowanie jej.

dwie godziny się męczyła. Mówili, że jeżeli urządliłaby ją gdzieś indziej na przykłąd w rękę to mogłaby przeżyć. A jak ją urządliła w usta czy w język choćby to wiadomo, że jak była uczulona to zaczęła puchnąc więc to sprawiło, że gardło i wszystko jej spuchło więc prawdopodobnie się udusiła.

użytkownik usunięty
Agniecha

Mi się to jakoś do tej pory nie może w głowie pomieścić, a skoro żyła jeszcze przez 2 godziny po użądleniu, to znaczy, że były jakieś szanse na uratownie jej. Gdyby tylko mąż wezwał wcześniej pogotowie, kto wie, może dzisiaj by jeszcze żyła.

Nie ma co gdybać...nie wiadomo, i tak nigdy nie dowiemy się "co by było , gdyby"...
Lepiej zachować sobie pamięć o człowieku w sercu, a nie użalać sie nad sobą, "jak to bardzo ludzie cierpią, gdy ktos umrze"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones