Ewa Sałacka

6,9
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Sałacka

...a niewiele osób pamięta o Jej śmierci...
Rok temu wszystko było na pokaz...
Czytałam wypowiedź mamy Pani Ewy, Barbary, która do tej pory nie może pogodzić się ze śmiercią córki.
Najbardziej szkoda mi Matyldy, która tak wcześnie musiała pożegnać się z mamą... Na szczęście ma oparcie w ojcu...
Jest wiele sytuacji, w których dzieci w takim momencie są zdane tylko i wyłącznie na siebie...

użytkownik usunięty
Lady_McBeth

No niestety, już wiele osób o niej zapomniało, choć wiele wniosła do świata polskiego showbiznesu.

Lady_McBeth

ja o Ewie nigdy nie zapomnę!! Była przepiękna, oryginalna, genialna!! Aktorka przez duże "A"!!! Szkoda tylko, żę nigdy nie miała jakiejś niepowtarzalnej i pasującej do Niej głównej roli , która wyniosłaby Ją na szczyt!!

Luise

tak popieram co roku i do końca życia jak chwytam w lato za szklankę z sokiem albo mój syn to robi to myślę o Pani Ewie ( oczywiście nie tylko wtedy, ale bardzo często poruszamy ten temat w rodzinie ) i jej tragicznej śmierci coś strasznego bardzo mi przykro i żal i myślę że wielu ludzi pamięta tę charyzmatyczną kobietę i nigdy jej nie zapomni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones