Ewa Sałacka

6,9
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Sałacka
Amaliya

[*]

Pawuloniasty

[*] przykre, że umarła tak nagle i to z takiego powodu:(mało znałam tą aktorkę ale i tak mi jej szkoda...niech spoczywa w pokoju[*]

użytkownik usunięty
gitanaromo

[*] ............................. Szok, smutek, żal, kondolencje.

gitanaromo

No coz takie jest zycie!Wspolczuje najblizszym sama to przezylam inawet po tylu latach jest ciezko.Podobvno bo9l musi siev zestarzec-to praWDA!trzymajcie sie ja wiem ze terez to nic nie znaczy ale leczymy sie z wamin w bolu!

Pawuloniasty

Wielka szkoda! Tylko tyle i a wszystko sie zawiera w tym slowie!

Amaliya

Odwaliło wam z tymi świeczkami ? Wszędzie świeczki i świeczki. Rozumiem, że może być komuś szkoda, że ktoś odszedł, że to jakaśtam strata (choć Ona nie pierwsza i nie ostatnia), ale żygać się chce, jak wszędzie [`] albo [*] ! I co ? Sądzicie, że w ten sposób staniecie się lepsi ? Kpina i zakłamanie !!!

cOOba

cOOba - zgadzam się w zupełności. Prawda jest taka, że większość nawet jej nie znała, ale to tak samo jak z Perepeczko - umarł to trzeba walnąć świeczkę i 10 na filmwebie, bo to tak wypada. Bzdura i zakłamanie. I chociaż jej szkoda to trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nie była ani wybitną, ani nawet dobrą aktorką.

użytkownik usunięty
uhuyniutyiuyntuy_t687yu_

Była niewykorzystana, ale to nie znaczy, że nie była dobra. Nie dostała takiej roli, dzięki której mogłaby zabłysnąć - zresztą nawet Potocka mówiła, że na świecie jest mnóstwo niewykorzystanych aktorów. Moim zdaniem znakomicie sprawdzała się w rolach osób mających niesamowity tupet i wygórowane ambicje. Ja ją lubię bo miała jednak w sobie to coś. Może uznacie mnie za obłudnika, ale dałem jej wysoką ocenę, ale wcale nie dlatego, że umarła, fakt - zapaliłem też świeczkę i nie dlatego, że tak wypada, czy jak to określił Cooba w ten sposób stać się lepszym, ale rozumiem jego wzburzenie.
Naprawdę szkoda, że nie dali jej głównej roli do zagrania. Moim zdaniem była o wiele lepsza od tych młodych aktoreczek, które wystarczy, że zagrają choć jedną rolę w jakimś podrzędnym serialu i zaraz uważają, że są wielkimi gwiazdami. Ośmielę się stwierdzić, że gdyby grała dużo głównych ról z pewnością przyćmiła by Figurę, która moim zdaniem stała się sławna dzięki swojemu wielkiemu biustowi, zrobili z niej symbol seksu, mimo iż urodą wcale nie grzeszyła (w Kingsajz jedynie wyglądała przyzwoicie). No cóż to tyle - pozdrawiam ;-)

[*], jest mi cholernie przykro że odeszła i to w taki sposób. Było dobrą aktorka. To niesprawiedliwe, pozostawiła córkę..... to okropne.

Jake

cOOba nie chodzi o to by stać się lepszym człowiekiem, tylko o to by oddać jej cześć i okazać jakieś współczucie, tk mi się wydaje... A w jaki inny sposób można to okazać w sieci?? No i nie wydaje mi się żeby to że komuś jest przykro z powodu śmierci jakiejś osoby było zakłamaniem.
A tak w ogóle to dajmy sobie spokój z takimi dyskusjami bo pani Ewa nie żyje, tego już nic nie zmieni.

Amaliya

Ja także przyłączam się do księgi kondolencyjnej [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones