Game

Jayceon Terrell Taylor

6,6
268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Game

Od razu na poczotku pisze ze nie lubie ani centa ani game'a wiec nie mowic ze jestem stronny.

Napisałeś "The Game, to prawdziwy gangster "
HAHAHAHAHAHA, prawdopodobinie nie jest zadnym gangsta, tylko mowil tak zeby zaszpanowac. Ten debil ma beef nawet se swoim własnym bratem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I on własnie chce udowodnic jakim to game jest ciotą.
Cytuje:
Beef pomiędzy Fase'em a The Game'em rozpoczął się, kiedy ten drugi zdissował brata w kawałku "120 Bars". Fase nie pozostał mu dłużny i wkrótce wypuści wydawnictwo zatytułowane "Aint No Game: The Documentary Re-Visited".
Big Fase, znany wszystkim jak brat The Game'a przygotowuje się do wydania DVD. Będzie to film dokumentalny, który ma na celu ośmieszenie lidera BWS, poprzez udowodnienie m.in. iż raper nigdy nie należał do żadnego z gangów Compton, Los Angeles.
To sie okaże czy the game jest takim big gansgtaaaa.

Nie moge sie doczekac tego filmu. xD xD
I jak ma ktos zamiar mnie wyzywac za ten post to niech sobie odpusci bo ja wyrazam swoją opinie i podaje informacje.
Peace

osiarz

To że się przygotowuje to nie znaczy że wyda bo może być to równie dobrze prowokacja żeby tacy jak ty się tym podniecili i stwierdzili że The game to ciota ... Jeśli wyjdzie takie DVD to możemy wtedy porozmawiać bo na razie nie ma o czym .

A w ogóle pomyśl nagrywa piosenki które mogą słuchać wszyscy i jeśli rapuje w nich że należał do Crips lub Bloods to raczej nie jest na tyle głupi żeby ściemniać bo skoro byłby naprawdę ciotą to szybko by go skrócili jeśli wiesz o czym mówie:)

pozdrawiam

zimer69

ja tam nie wnikam czy należał czy nie , bo to nie istotne , ale mysle ze zimer ma rację ... ale kto wie jak jest naprawdę .... a sam Game w moim zdaniem jest no.. hmm... PRAWIE niezłym raperem no jakieś 6/10 ....

osiarz

Już nie ma beefu z bratem...
A Ty osiarz zacznij używać słownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones