Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

Pan Hackman zagrał w tylu świetnych filmach, praktycznie każdy film z jego udziałem jest wart polecenia...Wiem cos o tym bo kolekcjonuję filmy z nim... Aktor ten sprawdza się zarówno jako czarny charakter, jak i postać komediowa, aktor drugo- i pierwszoplanowy. Szczególnie lubię go, gdy gra mocne charaktery... Jest po prostu stworzony do takich ról... Moj ulubione filmy z Hackmanem to BEZ PRZEBACZENIA, PODEJRZANY. WIELKI PODRYW, ROZMOWA i WŁADZA ABSOLUTNA... Inne też... On ma to coś... TALENT!!

hallo13

W kazde roi to geniusz A mam pytanko Masz moze (skoro kolekcjonujesz) film "heist" Bo ja sobie zbieram niektore filmy ale tego poszukuje i nie umiem go znalesc Widocznie za malo sie staram

LillyR_

Hej, "Heist" czyli "Skok" - dobry film akcji, Hackman jako cwany złodziej, nie powinno być trudno tego filmu kupic... był dodawany do jakiejś gazety za kilka zł, jesli mieszkasz w jakims wiekszym miescie to na pewno macie wyprzedaże filmow dvd (gazetowych)u mnie w krakowie są

użytkownik usunięty
hallo13

Do Playboya był dodawany;)
Ale raczej nie jest to film akcji, albo przynajmniej jest to lekkie uproszczenie. Najważniejsza w "Skoku" jest fabuła i przekręt jakiego dokonują bohaterowie. Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie a za kolejnymi zwrotami akcji ciężko nadążyć. Hackman nad rolą superspryciarza panuje w stu procentach. Znakomicie podaje cwany dialog i dla niego warto sięgnąć po film Mameta. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones