Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

Czy czyjś jeszcze? czekam aż wejdzie do top setki:)

hallo13

No mój oczywiście. Ale chyba sobie poczekamy, bo dużo przed nim w kolejce różnych "osobistości", które dostają się tam za wygląd, nie za talent :(

hallo13

mogę sie gapic na niego w nieskończonośc. nie wiem dlaczego. działa na mnie uspokajająco

użytkownik usunięty
hallo13

I również mój ulubiony! Jak znajdę wolne dwie godziny to może zdążę napisać - dlaczego;)

hallo13

Zdecydowanie zasluguje na miejsce w pierwszej piatce. Moja piatka to Robert de Niro, Al pacino, Dustin Hoffman, Gene Hackman oraz Jack Nicholson. Bez fawaoryzownia wszystkich lubie tak samo i ocenilem na 10. Wracjac do Hackmana jakie to nie zapomniane role stworzyl jako jimmy doyle popey we francuskim laczniku, harry coul w rozmowie, buck barrow w bonnie i clyde czy maly bill w bez przebaczenia. Dwa oskary w pelni zasluzone. Smutne jest ze juz chyba przeszedl na aktorska emeryture. Lubie go tym bardziej ze jest wielkim przyjacielem dustina hoffmana. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
ajka127

Cieszę się, że jest w Top100 Ludzie. Szkoda, że chyba naprawdę jest na aktorskiej emeryturze.

jeden z moich ulubionych aktorów, macie racje, wiekszosc trafia do top 100 za wyglad.......albo za jeden film ...

hallo13

Jeden z moich ulubionych. Ale kilku innych lubię i cenię bardziej.

Kung_Fu_Master

Nie wiem czemu jest tak nisko za role w Komorze powinien spokojnie trzymac top5 ja nie wiem co sie dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones