Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

Osobiscie nic do niej nie mam ale za co ona ma taka wysoka sredia?!?Rozumiem ze najwieksza zasluge do tego ma OTH(ktory zreszta sama uwielbiam)ale np Sopha Bush,ktora gra w tym samym serialu,jest zdecydowanie lepsza i ladniejsza aktorka,a ma owiele nizsza srednia....Eh..

_Mia_

Jejku ten temat był juz poruszany milion razy, a porównywanie Hilarie do Sophii nie ma sensu, można ja porównac do wielu innych aktorek. Mają one zupełnie różne role, ale obie sa znakomitymi katorkami, tak samo jak i Bathany Joy Galeotti. Uważam że One tree hill, ma najlepszych młodych aktorów!

Peyton_3

ja uwazam że zarówno sophia i hilarie są wspaniałe i nie ma co ich porównywać:P:P

_Mia_

Zdanie "ale np Sopha Bush,ktora gra w tym samym serialu,jest zdecydowanie lepsza i ladniejsza aktorka,a ma owiele nizsza srednia....Eh.." wzbudziło we mnie śmiech. Ej mała, skoro Hilarie ma wyższą średnią to chyba oznacza, że jesteś sama przeciwko całemu światu. najwyraźniej więcej osób myśli przeciwni niż Ty.

stefcia007

Sophia ma niższą srednią tylko dlatego że pewne zazdrosne dziewczynki dawały jej "1" bo była żoną Chada...a Hilarie spodobała im sie w One Tree Hill i "10" poleciały...nie mam nic przeciwko temu bo Hilarie jest naprawde dobrą aktorką i świetną osobą ale mam dużo przeciwko dawaniu Soph "1"!!!!!!!

Klaudiiia

Zdecydowanie popieram Klaudie:)
Sophia zdecydowanie zasługuje na wyższą ocenę, a Hilary niech ma sobie taką jaką ma;/

Lovely_Addie

Moze troche przesadzilam.Ostatnio polubilam Hilarie,ale naprawde mnie wkurza,ze Sophia ma taka niska srednia.Nie powinno zanizac sie jej tylko dlatego,ze byla z Chadem:/

_Mia_

a ja wogóle nie widzę sensu w poruszaniu tego typu tematów ..
większość praktycznie dotyczy jednego ` czemu, ah czemu, Hilarie ma wyższą ocenę od Soph?? `
i to tu i na 'stronie' Sophii.
po prostu ludzie oceniają nie po grze aktorskie, a po swoich upodobaniach oraz po tym, kogo bardziej lubią :/
a nawet nie znają ich osobiście ..

więc nie piszcie znowu milionów tematów tego typu xD
na to się nic nie poradzi.
zawsze ktoś się znajdzie, kto obniży (:

a co do tych pań ..
mi się 'podobają' oby dwie w oth.
i nie będę ich porównywać ;D
oo ! xD

pozdrawiam ;*

_Mia_

"ale np sophia bush' phi. odpuśćie sobie. najwyraźniej 99% z nas uważa inaczej niż ty. no widzisz i masz odpowiedź na swoje głupie pytanie.

_Mia_

hehe śmieszą mnie takie komentarze typu :,,dlaczego ona ma taką wysoką ocene,przecież jest gorsza od sophi?" itp, itd. Ludzie opanujcie sie! Odczepcie się od Hilarie bo ma ocenę taką na jaką sobie w stu procentach zasłużyła. Nie obędzie się od porównywania sophi z hilarie i trzeba sie z tym liczyc. Osobiscie ocana hilarie bardzo mi odpowiada a co to oceny bush to rzeczywiscie powinna być wyższa ale żeby czepiać się Hilarie? Śmieszne:D

Malwa_4

mia ale zwroc uwagę na to ile głosów jest oddanych na hilarie a ile na sophie.nie ma porównania.sophia jest lepsza:)

Anika___

haha nie macie innych problemów?? na pewno o talencie i wdzięku aktorów nioe świadczy te głupie głosowanie...

33333333333

Moim zdanie ludzie oceniają je po tym jaką rolę grają w OTH, ale niby czemu? Niektórzy nie lubią sophi tylk odlatego bo brook czasem była chamska, to jest kompletna paranoja. Ja osobiści lubię je obie i dałam im po równo punktów!!!

gabrysiunia25

Własnie.Tutaj nie chodzi o postacie jakie grają.
Ja widziałam Sophie w wielu filmach i to jest naprawde dobra aktorka a Hilarie widzialam tylko w OTH,a wy w czym jeszcze Hilarie widziliscie ze uwzacie ze jest swietną aktorką??Rozumiem ze podoba wam sie jak gra Peyton ale skad wiecie czy wszedzie nie gra tak samo jak znacie ja tylko z wlasnie tej roli.Sophia zasluguje na wyzszą notę niz Hilarie jak narazie ale to sie chyba nie zmieni(w moim przypadku).

Samaire

ale pierdolicie

BriT

będąc tu, na filmwebie, powinniście już dawno zorientować się, że takie coś, jak TOP 100 to istna kpina.
więc po co w ogóle poruszać ten temat .. ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones