Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

Nie lubię jej, jakoś mi nie przypadła do gustu. Grać też nie za dobrze gra, a widziałam ją w wielu filmach. Może nie jest brzydka, ale śliczna też nie jest.

dusia_5

Chciałam sprostować :
Nie pisałam tego co jest napisane w moim imieniu, osobiście nie mam nic do Hilarie. Ten tekst pisała Moja kumpela, która jej nie lubi. Nie mam nic do niej, ale uwielbiać też jej nie uwielbiam. Nie lubie jej postaci w One Tree Hill, bo ja jestem za Lucas&Brooke, a przez nią ten zwiazek sie rozpadl. ;/

użytkownik usunięty
dusia_5

Nie rozumiem, dlaczego sympatia/antypatia do postaci wpływa na ocenę umiejętności aktorskich. Weźmy Dana - postaci nienawidzą wszyscy, ale trzeba przyznać, że P. Johansson jest genialny, bardzo wiarygodny na ekranie.

dusia_5

Ale ja napisałam, że nie lubie jej postaci w OTH, ale tak prywatniw jako do Hilarie nic do niej nie mam. Następnym razem czytaj uważnie. pzdr

dusia_5

Według mnie aktorka z niej jest marna. W OTH "daje radę", ale w reszcie filmów, które z nią obejrzałam - PORAŻKA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones