Hilarie Burton

Hilarie Ross Burton

7,1
932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilarie Burton

Wspaniała

użytkownik usunięty

Dziewczyna jest cudowna, ma niesamowity wdzięk i urok a pozatym bardzo dobrze gra(najlepszy 3 sezon). Aktorzy z one tree hill naprawdę są lepsi od takich pseudogwiazd jak Hilary Duff,Paris czy ta cała cholerna Lindsay

No nareszcie jakiś fan, który dotrzega jej talent i urodę... ja uważam że jest fantastyczna i wróżę jej karierę=P

użytkownik usunięty
Peyton_3

Teraz prawdopodobnie zagra w "Gossip Girl" Selenę. Napewno będzie świetna. A ta scena w której na ringu biła się z Derickiem? Coś niesamowitego.

zgadzam sie z toba w zupełnosci Sara:P:D ona jest zadymista:P

Tak... Uwielbiam ją. Ale do Hiilary Duff nic nie mam ;p.

stefcia007

Też ją uwielbiam mam nadzieję że zagra jeszcze w wielu filmach :)

Peyton_9

Fjana jest xD i ma śliczne włoski ; p

bedzie wielka gwiazda ; ] zycze jej tego !

pozdro ; *

Hilarie Burton jest piekną kobietą i ma piękne oczy :)

Krychu_4

co nie samowita w przyszłości odwiedze ją raczej

jak to 3 sezon ja tylko oglądałem pogoda na miłość

Utalentowana, ładna, zgrabna nic dodac nic ująć . Pozdro dla fanów Hilarie;*

użytkownik usunięty
Malwa_4

ja tez uwielbiam Hilarie jest super i świtnie gra myśle że czeka ją wielka kariera . moim zdaniem nic jej nie brakuje mam wszystko talent urode styl ...

ale jeju, jej włosy - marzenie !
zakochałam się w jej fantastycznych loczkach :)

Ona jest wspaniałą, piękna, ma niesamowitą urodę ;). I zrobi jeszcze niezłą karierę :D. Hilarie The Best :)

Susan_Eva

ja tez jestem jej wielkim fanem:) ona jest poptostu swietna;)

użytkownik usunięty

No w końcu kilka dobrych zdań na temat Hilarie... ja nie wiem, co ludzie do niej mają. Moim zdaniem jest śliczna i jest naprawdę dobrą aktorką, co się rzadko zdarza ostatnimi czasy.

No cóż, ja na temat jej aktorstwa mam średnie zdanie, chociaż ostatnio poprawiła dużo irytujących rzeczy i jeżeli będzie dalej się rozwijać, to może być naprawdę świetnie.

Takie rywalizacja są zawsze. W OTH główne to: Hil/Sophia i Joy/Sophia, a przynajmniej takie odniosłam wrażenie, krążąc po forach. Nie uwierzylibyście, jakim błotem fani Shiri Appleby obrzucali Kate Heigl i na odwrót ;) Tego nie da się uniknąć.

użytkownik usunięty
justyssia

Jasne, że każdy ma prawo do swojego zdania i rywalizacja jest nieunikniona, ale jak dla mnie to niektórzy przeginają....ludzie wrzućcie na luz!!! Taki mały apel:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones