Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Wiem, że pojawił się tu już taki temat. Wiem też, że nie wszyscy się z tym zgadzają, jednak ja zdania nie zmienię. Wiem, że są takie aktorki jak Shirley McLaine - prawdziwa legenda. Pamiętam o tym, ale będę utrzymywać moje zdanie.
Holly to bez wątpienia najlepsza aktorka świata. Jest bardzo naturalna i swobodna. Kiedy gra ma się wrażenie, że to nie gra. Bo ona po prostu jest sobą. Te jej śmieszne miny, mimika, są po prostu genialne. A kiedy płacze, to przynajmniej ja ( i wiem, że nie jestem jedyna) mam łzy w oczach.
Do tego to niesamowicie piękna kobieta. Niezależnie, w jakim filmie czy serialu gra jest doskonała. I oglądanie każdego filmu z jej udziałem jest największą przyjemnością.

HollyShannen19

Heh masz racje,swietna jest tyle ze najlepszą nie jest..
jest przeciez duzo innych lepiej opłacanych aktorek ( Julia Roberts #1 <3)
Angelina Jolie etc..ale jest jedna z moich ulubionych aktorek jak by nie patrzec <3
uwielbiam ja |:)
"Te jej śmieszne miny, mimika, są po prostu genialne" <--z tym sie zgodze genialne,
uwielbiam jej miny czasem normalnie the best:)

lisamarie19

Jest genialna. I dla mnie pozostanie bezkonkurencyjnie najlepsza jakkolwiek cenię bardzo Julię Roberts.
A najlepiej było kiedy grała razem z Shannen:) Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze zagrają coś razem
Pozdrawiam
Holly&Shannen THE BEST!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones