Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

Nowy serial z Holly

użytkownik usunięty

Właśnie znalazłam świetną wiadomość dla fanów Holly - zgodziła się ona bowiem zagrać w pilotażowym odcinku serialu "Mistresses", opowiadającym o trzech kobietach po trzydziestce, przyjaźniących się od czasów studiów.

Na razie znalazłam tylko taką informację, ale może niedługo będą jakieś fotki lub inne wiadomości (na które zresztą nie mogę się doczekać :P).

Oto link do artykułu, w którym to wyczytałam: http://www.hollywoodreporter.com/hr/content_display/news/e3i9a3650f4bf2de2992d7a 175692c540f0

Pomyślałam, że możemy podyskutować i pogdybać sobie trochę, jaka może być nowa rola Holly, itp. :D


P.S. Mam nadzieję, że ten news utnie głupie teksty - jakoby to młodsze aktorki miały więcej ról na koncie, a ona nie gra bo jest złą aktorką - typu tych pisanych przez Blair.

Holly wielokrotnie wypowiadała się, że pragnie poświęcić się rodzinie i wychowywaniu synków i dlatego tak rzadko gra od czasu zakończenia produkcji Charmed. Jestem jednak bardzo mile zaskoczona informacją o nowym serialu z nią. Oby tylko kiedyś wyświetlili go w Polsce! :))

To fajnie
Mam nadzieję, ze wyświetlą go w Polsce

no to super ;D będę musiała obejrzeć ;p buziaczki ;D ;***

Super!!! Na pewno obejżę!!!!! Jeśli w ogóle będzie w naszym kraju ;(

super super !
też nie mogę się doczekać... ;]

ostatnio ściagnęłam film Point of entry ( Słaby punkt ) tylko jest on po angielsku...
wie ktoś może skąd ściągnąć polskie napisy do tego filmu?

Kaarciuu

ściągnij sobie program napiprojekt, świetny program, tam są wszystkie napisy :))

JustFurious

mam ten program...
i napisów nie ma ... ;(

Kaarciuu

to niestety nie mogę Ci pomóc :(, szukałam przed chwilą Ci napisów do tego filmu, ale widocznie nikt się jeszcze nie podjął przetłumaczenia go, miejmy nadzieję, że to się wkrótce zmieni, buziaki ;* :)

JustFurious

Prue_Halliwell
Mam prośbe.
Gdzieś tu na forum czytałam twoją wypowiedź gdzie napisałaś, że Rose i Allyssa się nienawidzą, a Holly łagodziła zawsze ten problem.
Możesz mi jakoś bardziej to przybliżyć. Bo o kłótni Shannen i Allyssy słyszałam bardzo dużo, ale o kłótni tych dwóch niewiele. Z góry dzięki.

To świetnie. Bardzo się cieszę i mam nadzieję że serial zostanie wyświetlony w Polsce :)

Nichole

Alyssa i Rose nie kłociły się , a tym bardziej sie nie nienawidzą. Są w dobrych stosunkach. Nawet Robert Masselo tak powiedział;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones