Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

Hugh, co Ty w sobie masz ??? Te boskie spojrzenie zwala z nóg, Twoje gesty i mimika - genialne ! Pociągający :* jak najbardziej!

użytkownik usunięty
O___Ren_Ishii

W liceum Hugh bardzo mi się podobał. Mąż mojej przyjaciółki jest do niego niego bardzo podobny i czasem sobie z tego żartujemy ;)
Myślę, że poza kwestią wyglądu Hugh podoba się kobietom również dlatego, że grywa często takich "słodziaków" - nie zawsze, ale bardzo często.

Też uważam że jest świetny, wcale nie musi być wybitnym aktorem ważne żeby miał to coś ;)

Brilliant_Perfection

podpisuje się pod twoim postem O___Ren_Ishii rękami i nogami ;D hugh to jeden z moich najulubieńszych aktorów! *_*

O___Ren_Ishii

A ja go wcale nie lubie, nie kręci mnie jego niezwykle nie-czarujący usmiech i nieco zezowate spojrzenie, oraz to uwypuklenie wokół ust
Po prostu ten człowiek ma w sobie zero przystojności, jest laleczkowaty i stworzony tylko do jednej roli (romaaaaaaaans i nic ponad to )
Ale każdy ma własne zdanie,moje jest nieprzychylne ku Hugh'wi ;)

ashoa_2

zgadzam sie z ashoa_2 "uwypuklenie wokół ust" noi oraz jego marszczenie czoła, jak ogladalem "dwa tygodnie na milosc" to po prostu krew mnie zalewala, taki memlac, cipa jednym slowem, obejrzałem ze wzgledu na Sandre Bullock, ale nie dalem rady obejrzec z powodu jego gry aktorskiej, litosci! wystarczy ze zobacze jego nazwisko przy filmie to raczej go nie obejrze, bo szkoda nerwow.

King14Trails

u mnie jest inaczej. wystarczy, że zobaczę jego nazwisko przy filmie i muszę go obejrzeć. nawet jeżeli jest kiepski. dla niego.

Gotowka

Nooo.. muszę przyznać, że Hugh coś w sobie ma :D

King14Trails

Po prostu jesteś zazdrosny, bo Hugh pociąga kobiety :)
Jest megaseksowny i utalentowany!

O___Ren_Ishii

No, to mi już zostaje tylko się pod Wami podpisać.
Pozdrawiam.

_Olinka_

No jest sexy i słodki ale Johnny Depp to dopiero hot cook

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones