Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Zachęcam z racji zakochanych nastolatek wystawiających 10 za serialik "Pamiętniki Wampirów" wystawiać temu aktorzynie adekwatną ocenę w celu odebrania niezasłużonego miejsca w rankingu najlepszych aktorów.

Kepke333

Szczyt, po prostu hańba. Są rzeczy które jestem w stanie zrozumieć ale tego nie ścierpię. Nie mogę patrzeć gdy Ian Somerhalder wyprzedza takie osoby jak Robin Williams, Liam Nesson, Geoffrey Rush, Michael Caine a nawet Adrien Brody.

(piszę post pod postem ponieważ nie można edytować pierwszego)

użytkownik usunięty
Kepke333

popieram tą inicjatywę

Ian Somerhalder - 1/10

Tak to już jest. Ktoś taki lepszy od Johna Malkovicha czy Christiana Bale'a to jest totalne nieporozumienie. No ale co się dziwić jak ludzie masowo oglądają teraz seriale i zachwycają się byle pierdnięciem aktorów. To tak jak z rankingiem właśnie seriali, jakiś czas temu królował tam dr.house a moim zdaniem jest masa lepszych seriali. Ludzie nie oceniają, gry aktorskiej, wartości które niesie dany film tylko wysoko oceniają to co jest modne i na czasie.

bagieta397

Albo to co jest apetyczne seksualnie według nich. Bądź prezentuje się dobrze wizualnie. Trochę paradoks bo film jest właśnie po to aby dobrze się oglądało. Ale kwestia żeby nie padać na widok "Byle pierdnięcia". Ukłony w stronę takiej konkluzji.

Kepke333

Zgadzam się, za Pamiętniki Wampirów ma + , ale to by było na tyle jeśli chodzi o jego "osiągnięcia" . Nic do niego nie mam, ale niedorzeczne jest , że on znajduje się na 46 miejscu, a np. James Franco 227

bagieta397

Hehe... widać, że na tym forum piszą sami zazdrośni o wdzięki fanek Ian'a użytkownicy filmweba. Ale jestem z wami, nie jest aż tak wybitnym aktorem

Kepke333

wybitne nieporozumienie. faceta nie znam, nie kojarze, poznać chyba juz nawet nie chce ( czyt. gorzej niz jakby zagral w "Zmierzchu") a jest na chwile obecna na miejscu 46?? w kategorii mlodych, przystojnych i utalentowanych aktorow, zakladajac ze nastolatki na to patrza, kolo nie istnieje! jesli Gordon-Levitt, ktory faktycznie talent ma, i solidne filmy na koncie zamiast gownianych seriali, do top 100 sie jeszcze nie dostal, to nie rozumiem co ten tam robi!

Kepke333

Totalne beztalencie! I tyle w temacie! Jakaś słitaśna nastolatqa pewnie stwierdzi, że on zasługuje na miano prawdziwego aktora - odpowiem tyle - gówno prawda!

dagfen

nie jest totalnym beztalenciem bo są gorzej grający a w role Damona wątpie by ktokolwiek wcielił się lepiej. W innych filmach nie poszło mu tak dobrze jednak jak widac w PW poczuł się idealnie i oby w następnych szlo mu jak najlepiej.
ocena 1 myślę, że również nie jest obiektywna bo na nią nie zasługuje. Chcoiażby właśnie za PW czy Tell me you love me . Puls był nie najgorszy ale oczywiście nie był też arcydziełem. życzę mu aby lepiej dobierał filmy.

śmieszy mnie również to, że jakbyście wy postawili się najego miejscu to sprawa wyglądała by inaczej. załóżmy że jesteście aktorem mało znanym a tu trafila wam się rola w serialu w której naprawdę świetnie się czujecie, świetnie w niej wypadacie i dzięki ktorej kochają was miliony. dzięki ktorej w koncu się wybiliście i moze następne filmy będą lepiej dobierane. to nie wasza wina ze kochają was w większości nastolatki ,ale nie tylko> bo to właśnie serial dla młodzieży.
Ian nie szczyci się sławą, nie mówi, że jest genialnym aktorem. jest świadom tego że sławę przyniosła mu rola w PW ale czy inni aktorzy tak nie zaczynali swojego "szału wokól siebie"? . kazdy mial filmy gorsze i taki dzieki ktoremu zna go społeczeństwo. dlatego moim zdaniem oceniacie go za surowo. ot tak żeby byc fajnym i sprzeciwic się temu co modne. nie idzcie za modą fakt ale nie podazajcie za czyims glosem jak baranki i nie mając nawet sprawiedliwego osądu. bo na 1 nie zasługuje.

Kepke333

Nie serialik heh tylko dobra książka ;) fakt ostatnio nastolatki potrafią swoją głupotą z niszczyć wszystko to co dobre heh nie powinien być w czołówce najlepszych aktorów to na pewno, ale nie jest aż tak kiepski żeby po nim jeździć heh

gwiazdeczka127

W żaden sposób po nim nie pojechałem. Uważam że nie powinien wyprzedzać aktorów NAPRAWDE utalentowanych, gdy jego umieszczono na top liście tylko ze względu na (cienki moim zdaniem) serialik o wampirach (ewentualnie jeżeli ktoś go kojarzy z LOSTów)

Kepke333

kojarzę, kojarzę:) fakt nie powinien być na tej liście bo nie miał tak naprawdę porządnego film. No przecież puls nie był aż tak super...

Kepke333

tak oczywiście jak zwykle uważający się za super cool pro odjechanych dojrzałych użytkowników ludzie jeżdżą po całej reszcie , pewnie macie się jeszcze za tolerancyjnych ale już was wyprowadzam z błędu . to jakie fanki Ian'a wystawiają mu oceny są tylko i wyłącznie ICH SPRAWĄ i za przeproszeniem nic wam do tego .

mercy1997

Nie interesuje mnie czy wystawiłaś/eś mu 10 za ładną twarz i klatę albo nawet za "umiejętności aktorskie". Nie uważam się też za jakiegoś wybitnego znawcę kina. Uważam jednak że nawał młodych dziewczyn które oceniają tegoż aktora tak wysoko za Pamiętniki szkodzi liście 100 najlepszych. Nie jest na tyle dobry żeby być tak wysoko.

Kepke333

Jakoś nie wydaje mi się żeby ktoś po nim jechał i wieszał na nim psy. Po prostu to wielkie nieporozumienie, że koleś ma taką wysoką notę w rankingu. Nie powiem że jest totalnym beztalenciem ale oglądałem z nim takie filmy jak Marco Polo i the lost samaritan i stwierdzam , że on jest po prostu przeciętniakiem.

bagieta397

W "Marco Polo" i w "Last Samaritian" to akurat NAJGORSZE występy Iana...
Do tego filmy same w sobie niewiarygodnie słabe.
Za to całkiem nieźle wypadł w "Tournament" i "Żyć szybko, umrzeć młodo";)

bagieta397

dokładnie ! obejrzałaś 2 najgorsze filmy z nim , radzę ci obejrzeć także inne , tak jak ktoś gdzieś pisał żeby obejrzeć co najmniej 5 filmów z aktorem/aktorką aby wystawić mu ocenę .

mercy1997

Nie zmienia to faktu że jest cienkim aktorem.

Kepke333

a ile z nim filmów oglądałaś ?

Kepke333

Przecież "lista 100 najlepszych" jest tylko kwestą gustu. Nigdy nie będzie to obiektywna lista i wydaje mi się, że na nic spory czy ktoś zasługuje na taką czy inną pozycję, bo zawsze dla kogoś innego będzie ona nie do przyjęcia. Pozdrawiam.

Kepke333

dlatego moim zdaniem lista najlepszych aktorów jest bez sensu. bo jak tu oceniac który aktor jest lepszy? załóżmy że masz dwóch ulubionych aktorów. nie potrafisz wybrac który gra lepiej. ale jeden jest aktorem komediowym a drugi gra w większości w dramatach. no i weź tu czlowieku ocen który ma lepsze umiejętności aktorskie jeśli grają w całkiem innych gatunkach i robią to znakomicie.
rankingi sa bez sensu.

Kepke333

ale każda młoda dziewczyna ma prawo ocenić go tak jak to uważa według siebie za słuszne . nieważne czy za aktorstwo urodę czy co tam jeszcze . to indywidualna sprawa gustu każdego z nas a chyba wiecie że o tym się nie dyskutuje więc moim zdaniem wątek bez sensu , przecież głosujcie sobie na 1 dla niego ale nie czepiajcie się gdy ktoś zagłosuje na 10 . to chyba proste prawda ?

mercy1997

nom dobrze dobrze nic nam do jego fanek, tylko ze nastolatkami to fankami trudno nazwać... a tak na marginesie zeby nie było ja jako osobę publiczną go lubię ;)

gwiazdeczka127

a dlaczego ? czy nastolatki to jakieś gorsze fanki ? no już bez przesady . . .

mercy1997

Zacznijmy od tego koleżanko że patrząc na Twój profil śmiem stwierdzić fakt że wszyscy ludzie filmu są u Ciebie ocenieni na 10 albo na 1. Jeżeli 10 to oczywiście z serduszkiem jako ulubiony. Nie poza się w ten sposób dobrego aktora.

Kepke333

nie wszyscy . tak ja się nie mam za znawczynię ani nic po prostu jak ktoś mi się podoba w filmach to oceniam go na 10 a na przykład dałam 1 takiemu pattinson i nie wiem komu tam jeszcze ale moim zdaniem nie są to dobrzy aktorzy albo po prostu jakoś mi nie podeszli . zresztą jest to tylko moja sprawa i mam prawo oceniać nawet każdego na 10 z serduszkiem jeśli mi się zachce bo to moja opinia i moje zdanie i nikt ale to nikt nie musi się z nim zgadzać ale nie musi też atakować .

mercy1997

Zaleciało fotką.pl. Swoją drogą taki Pattinson gra lepiej od Iana. ZNACZNIE. I nie mówię tu o zmierzchu.

Kepke333

dlaczego fotką.pl ? co to w ogóle jest ? pattinson średnio tak 7/10 moim zdaniem zagrał w filmie woda dla słoni i to jedyny film z nim który jestem w stanie obejrzeć bo w twój na zawsze zagrał beznadziejnie w zmierzchu również . ok pattinson według ciebie jest lepsza od iana a według mnie to ian jest lepszy . chyba bez sensu ta dyskusja bo ja na pewno nie zmienię zdania na jego temat /moja opinia jest taka że nikt bardziej nie nadawałby się na damona niż on .

mercy1997

no proszę Cie heh spójrz na dzisiejsze nastolatki ;>

gwiazdeczka127

patrzę codziennie nawet i jest parę debilów ale jest cała masa wspaniałych ludzi . podobnie jest ze starszymi ale każdy lubi ponarzekać na młodzież , to przecież takie modne i oryginalne -_-

mercy1997

powiem Ci coś mam 16 lat i coś o tym wiem heh

Kepke333

Jej kolejna osoba która jest zazdrosna i wymądrza się podając nazwiska tak naprawdę w większości mało znanych aktorów a tym bardziej jakoś specjalnie utalentowanych też nie . W dodadku myśląca że jest mądra przez to że używa niby fachowych określeń. I jęśli :
: "Nie mogę patrzeć gdy Ian Somerhalder wyprzedza takie osoby jak Robin Williams, Liam Nesson, Geoffrey Rush, Michael Caine a nawet Adrien Brody." to nie patrz , nikt Ci nie każe . I możesz mieć jakiekolwiek zdanie na temat Ian'a ( choć nie wiem co on Ci takiego zrobił że tak bardzo go nienawidzisz ?! ) ale nie wszyscy myślą tak jak ty i musisz się z tym pogodzić bo nieważne za co "zakochane nastolatki" wstawiają mu 10 ale i tak tego nie zmienisz !

Nataleah

Proszę mi napisać w którym momencie stwirdziłem, że go nienawidzę?
Także proszę mi określić o jakie fachowe określenia Tobie chodzi?

Nie zmienie tego że nastolatki wystawiają 10? Właśnie chcę to zrobić bo ten aktor NIE ZASŁUŻYŁ na miejsce w pierwszej setce.

Niech otrzyma angaż w jakiejś ambitniejszej produkcji, pokaże co potrafi, wtedy można decydować. Obecnie żadnego nie dostał (no ciekawe dlaczego?).

Kojarzę go z serialu LOST. Słabo zagrał. Stanowił jedynie średniej klasy ozdobę do obrazu.

użytkownik usunięty
Nataleah

To są mało znani aktorzy? a jacy są? z Hanny Montany? Popieram to, że nie powinien być tak wysoko. bo obiektywnie malutki dorobek na razie, może jeszcze zasłuży nawet i na 1 miejsce,kto wie, ale na razie nie zasługuje po prostu bawet na miejsce w 100.

Kepke333

popieram post osoby przede mną. Ian ma świetną mimikę twarzy, jego gesty i spojrzenia są bezbłędne. nie twierdze, że aktorzy których podałeś/aś tego nie mają ale oceniając Iana na 1 tylko dlatego, że nie nie lubisz Pamiętników Wampirów i szału wokół Iana myślę, ze również nie jest obiektywną oceną . bo nie gra na 1 . dzięki Pamiętnikom się wybił bo wiele osób to ogląda i nie tylko jak to powiedziałeś "zakochane nastolatki" . dzięki roli Damona ludzie zobaczyli, że ma potencjał i liczę na to, że zagra w jakimś ciekawym filmie i zmienisz o nim zdanie.
Jeszcze nikt sie taki nie urodził co by każdemu dogodził jak to mówią ;)

neveermind

Nie gra na 1. Nie gra też na 10. Czekam na jego angaż w jakąś dobrą produkcję.

Mimika twarzy? Hormony chyba uderzają do głowy.

Kepke333

no więc skoro nie gra na 1 to skąd ten post? nie oceniłam go na 10 bo moim zdaniem na tyle nie zasługuje.

oglądałeś PW ? nie zwróciłeś widocznie uwagi na to. jego gesty, miny i zachowanie. bez tego nie było by postaci Damona . on ją stworzył, dopracował, ożywił. coś jak Johnny Depp Jacka Sparrowa.

neveermind

Porównywanie go do Deppa to już lekka przesada. On mu może co najwyżej buty czyścić.

Kepke333

jprdl. wiedzialam że się do tego przyczepisz. przecież nie porównałam ich obu jako aktorów tylko chodzi mi o to, że Depp tak jakby storzył Sparrowa a Ian Damona.

neveermind

Nadal jest to porównanie z d*py jeżeli zaczynamy mówić troche mniej kulturalnie. Stworzenie Sparrowa, (a jeżeli już mówimy o Depp'ie to także Sweeney Todda, Edwarda, i całą gamnę postaci), a uśmiechającego się krzywo wampirka to żadna sztuka.

Kepke333

dokładnie, miałem zamiar nie włączać się w dyskusję, ale c'mon, naprawdę? to jak Depp ożywił Sparrowa, a jak Ian ożywił Damona, to dwie różne bajki i dwie różne ligi. stworzyć takiego Sparrowa to cholernie trudne zadanie, a jak określił poprzednik "uśmiechającego się krzywo wampirka" to faktycznie niewielkie osiągnięcie.

użytkownik usunięty
Kepke333

Jestem nastolatką, ogl PW, ale popieram się mi tego, ze go lubię nie zasługuje on na bycie w TOP 100. Za mało ról, zeby ocenic czy dobrze gra. W pamietnikach b. dobrze sobie radzi ale to chyba za malo...

użytkownik usunięty

sory cos mi klawiatura szwankuje :D
Jestem nastolatką, ogl PW, ale popieram Cię, mimo tego, ze go lubię nie zasługuje on na bycie w TOP 100. Za mało ról, zeby ocenic czy dobrze gra. W pamietnikach b. dobrze sobie radzi ale to chyba jednak za malo...

Kepke333

oczywiście leci piękna jedyneczka dla tego pseudo aktora

jgfgh

Moim zdaniem to jest dobry aktor. Już jest. Widziałam go w kilku filmach i nie w każdym mi się podobał, ale z czasem staje się coraz lepszy. Rozumiem, że skoro gra w serialu, do tego dla nastolatek, to musi mieć ładną buzię i zero talentu? Nie lubię takiego podejścia, ale cóż, dla niektórych niezbędne jest do uznania się znawcą kina, nu nie lubić pewnych gatunków nawet bez oglądania i wraz z nimi aktorów i nie szanować fanów. Cóż. W sumie to faktycznie trochę zabawne, że to w roli wampira jest najbardziej przekonujący, ale to nie zmienia faktu, że jest przekonujący w roli, którą ma, co o jego aktorstwie świadczy dobrze. Może jeszcze za wcześnie na top 100, ale trzymam za niego kciuki, by miał możliwość rozwoju kariery i gry w filmach, tak, by stał się jednym z najlepszych i miał możliwość to pokazać.

Morgana_filmweb

Zgadzam się z przedmówczynią - moim zdaniem, Somerhalder nie miał jak dotąd wielkiej szansy wykazania się, z tego czy innego powodu grając w filmach... mało ambitnych? Natomiast podoba mi się diametralna różnica pomiędzy postaciami, jakie zagrał w "Lost" i "Pamiętnikach wampirów" (jako że oba te seriale lubię i znam dość dobrze, przyznaję sobie prawo tworzenia pewnej opinii ;) - osobiście miałam wrażenie, że Boone i Damon są grani przez kompletnie dwóch różnych aktorów (nie tylko z uwagi na inny wygląd), a według mnie umiejętność wykreowania tak odmiennych postaci to jedna z cech, które wyróżniają dobrego aktora (podobnie jak motyw, kiedy w jednej roli danego aktora nienawidzimy, a w innej moglibyśmy się z nim zaprzyjaźnić - a raczej z jego kreacją ;). Nie twierdzę, że Somerhalder jest godzien Złotego Globu i innych cudów (jak na razie) - ale otrzymał od losu i producentów wielką szansę i zobaczymy, cóż się z tego wykluje.

Niemniej jedak, zgadzam się ze stwierdzeniem, że umieszczenie go w pierwszej setce (a przynajmniej w górnych granicach notowania) to profanacja rankingu. Niestety, nie wszyscy ludzie tutaj potrafią podejść do oceny aktora roztropnie i porównać jego dokonania z dorobkiem ikon takich jak Hopkins, Streep czy Brando - proponowałabym zastanowić się nad tym, ale, znając realia, nikt i tak nie zwróci na to uwagi. ;)

jgfgh

morgana_filmweb i lila_hekate powiedziały całą prawdę chyba nic już więcej nie mogę dodać . a wy drodzy użytkownicy dający ocenę 1 może obejrzyjcie więcej filmów z nim niż tylko pamiętniki wampirów bo po waszych wypowiedziach dochodzę do wniosku że tylko chyba ten serial z nim widzieliście .

mercy1997

To może niech zagra w jakimś porządnym filmie? Ach, niestety nie dostaje takich propozycji. Ciekawe dlaczego. GDyby faktycznie był dobrym aktorem, już dawno zagrałby w dobrym filmie. A tu dupa.

jgfgh

Otóż to. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Kepke333

a jakie filmy są według was porządne ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones