Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ftRf8c0kSys

Powiem jedno: TO BĘDZIE HIT.

A tak serio, z całym szacunkiem - wyczuwam niestety aktorską i fabularną padakę.

WhiteDemon

Po samym zwiastunie trudno określić. Ale jeśli chodzi o Iana to jego rolą w filmie jest ładnie wyglądać i... nie, to już wszystko.

immortal13

Racja:))

immortal13

Patrząc na te fragmenty, ja się boję pomyśleć co będzie, jeśli pewnego dnia jakimś cudem dostałby rolę w serii Jamesa Bonda. Obsadzenie go w tej roli byłoby brutalnym gwałtem na tej kultowej postaci.

xena_4

Nie przepadam za Bondem ale i tak nie wyobrażam sobie Iana w tej roli. NIGDY!!!!
Nie masz co się martwić, wystarczy spojrzeć na filmy w których grał Somerhalder. Komuś takiemu nie dają roli Bonda. Chyba że w parodii - wydaniu "Teenage" Bond -wersja dla napalonych 13-latek :)

WhiteDemon

Będzie Oscar.

Madame_7

XDDD
Jakaś nagroda powinna być, ale to raczej na "cud" Gold Malinkę się będzie nadawać;)
Takie podejrzenia, może niesłuszne.

WhiteDemon

Zwiastun tego czegoś trwa minutę, a mi wystarczy by stwierdzić, że to Damon/Ian. Nic nowego.
Ale przecież on jest taki zajebisty.

Madame_7

Nom, laski będą piszczeć nawet jeśli zagra tam bidnie, ech;)

WhiteDemon

Przecież robi to cały czas :DDDD

Madame_7

XDDDDDDD

WhiteDemon

będzie ten film w Polsce??

Pamela16

Nie mam pojęcia;)

WhiteDemon

Fajnie jak by film był w kinie w Polsce :)

Pamela16

Nom i to w 3D, o jaaa!

Madame_7

Pytam się na poważnie

Pamela16

Różne gówna puszczają w kinach, ale tego to na pewno nie będzie.
Oby.

Madame_7

XDDDDDDDDDDDDD
I masz, znów się w Tobie zakochałam;)

WhiteDemon

Znów? To miałaś pauzę?:(

Madame_7

Nie Skarbie, nie miałam pauzy:)) Po prostu co jakiś czas zakochuję się od nowa:))

Madame_7

Popłakałam się ze śmiechu xDDD Madame, rządzisz :)

immortal13

Zostanę największą hejterką Iana :P

Madame_7

Przecież ty go kochasz :P przyznaj się

immortal13

To mój najukochańszy aktor on jest the fu cking best!!! Eva!!! Eva foreva

Madame_7

Eva foreva?? Hę?

immortal13

Ty nie panimaju wyspiarskiego akcentu?

Madame_7

Ever forever?

immortal13

Nooo! Ja nie wiem jak Ty chcesz się z Józkiem spiknąć w przyszłości.

Madame_7

Dopiero jak to sobie przeczytałam na głos to skojarzyłam, a tak wzrokowo to nie wiedziałam o co chodzi :)

Józek i ja to przeznaczenie (epic luv) więc reszta nie ma znaczenia :P

immortal13

Śnił mi się dzisiaj.

Madame_7

Mmmmm... co konkretnie?

immortal13

Klaus dokładnie, drzwi nie potrafił otworzyć jakieś głupoty :D
Generalnie był nieporadny i nie budził grozy, jak w serialu :P

Madame_7

Drzwi nie potrafił otworzyć - to mogłby być początek pięknej historii :P a tak serio, to sny zawsze są jakieś dziwne.
Mi tylko raz śniła się postać z filmu - Matt Davis - w śnie chciałam go zabić, nie wiem czemu, po prostu się na niego rzuciłam i chciałam zadźgać. Moje sny nie są normalne :P

immortal13

Jakiej historii? Te drzwi były na kartę, jak w pokoju hotelowym. Było ich wiele, ale on musiał otworzyć te konkretne i nie potrafił. Próbował użyć krew Caroline, lol. Potem coś nam zagrażało, więc otworzyłam je jednym szarpnięciem i się ukryliśmy w pomieszczeniu. Co tam było, nie pamiętam.
Ale śnił mi się, bo Xenie wysłałam do przesłuchania jego sexy głosu ;P

Chciałaś Davisa zabić? Ejjj to smutne. Gdyby to był Ian...

Madame_7

No, waszej historii xDDD dobra, nieważne

Też bym chciała się schować z nim w jednym pomieszczeniu, najlepiej ciasnym :P

No tak, gdyby to był Ian to by nie było szkoda, ale o nim to ja nie mam snów.

immortal13

Aha! Masz brudne myśli! Byś się wstydziła ;p

Madame_7

Co ja na to poradzę? Mam to we krwi, a z własną naturą nie powinno się walczyć :P

Madame_7

A tak swoją drogą to Joseph prywatnie z kimś jest?

immortal13

Nie mam pojęcia. Nie wnikam jakoś.
W sumie wydaje się być fajnym facetem, a fajni są zawsze zajęci ;p

Madame_7

Rzeczywiście wydaje się być fajny i może dlatego nie chce "pokazywać" swojego związku publicznie, jak większość gwiazd, tylko po to żeby narobić szumu wokół siebie.

immortal13

Też raz śnił mi się Klaus, ale on chciał mnie przebić kołkiem :p

Pamela16

Z ręki Klausa to tylko przyjemność :)) a tak serio to zazdroszczę, mi by wystarczyło usłyszeć jego głos, ten akcent, i już nogi by mi się ugięły :)

immortal13

To był bardzo fajny sen :)) A Damon to co chwile mi się śni :)))

Pamela16

Mi fascynacja Damonem przeszła w 2 sezonie ale nawet wtedy mi się nie śnił.
Wolę Klausa :) może dziś mi się przyśni, właśnie oglądam Mansfield Park, gdzie Morgan gra małą rólkę, może się przyśni :P

immortal13

Przed wczoraj też to oglądałam i właśnie miałam pisać że tam też grał z tym swoim słodkim akcentem :))

Pamela16

Jego akcent jest niesamowity. Kocham Brytyjczyków :)
A postać którą gra, ma tam te swoje słodkie blond loczki :)))

immortal13

Noo jest taki słodki. Jak człowiek może mieć tak piękny akcent :)) Mówi słowa z taką lekkością... :))))

Pamela16

I ten uśmiech :)))
Kurde, czy ja jestem taka głupia że się tak zachwycam facetem którego nie znam? Ale chyba nic nie poradzę, taki już Morgan ma urok :)

A słyszałś może coś o najnowszym filmie Morgana? Warhouse? Nie wiem czy w ogóle powstał, są zwiastuny, ale tak jakoś potem ucichło o tym filmie :(

immortal13

Niestety nic nie słyszałam :( Nie jesteś głupia ja mam tak samo hehe :)) tylko ja się zachwycam Damonem i aktorem Richardem Armitagiem :) Ten drugi też jest Brytyjczykiem i gra w dwóch bardzo fajnych filmach :)

Pamela16

Richard Armitage - moja siostra kiedyś miała na niego fazę i cały czas oglądała jakiś film kostiumowy z nim

immortal13

Ja kostiumowy film z nim oglądałam Północ Południe i mini serial Dom na Wrzosowisku Filmy Bardzo dobre :)) A ten nowy film z Morganem to Horror?? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones