Irena Szewczyk

7,5
901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Szewczyk

Poniższym zdjęciem mogłaby spokojnie stawać w szranki o powyższy tytuł.
http://www.filmpolski.pl/z1/32o/6432_1.jpg

Boskie łuki brwiowe, idealnie współgrające z linią nosa. Duże oczy. Dobrze zaznaczona, trójkątna żuchwa. Wydatne usta. Wysokie kości policzkowe. Po prostu cud dziewczyna.

„Daleko od szosy” oglądałem jedynie dlatego, że nie mogłem oderwać od niej wzroku. Kilka lat temu, podczas swoich studiów w Krakowie, myślałem o wybraniu się do niej do Łodzi z bukietem kwiatów dla najpiękniejszej kobiety, jaką kiedykolwiek widziałem. Ostatecznie do skutku to nie doszło.

Dziś być może nie postawił bym jej na pierwszym miejscu pośród wszystkich kobiet, które w życiu widziałem, ale na pewno byłaby w ścisłej, nielicznej, czołówce obok swojej współczesnej odpowiedniczki - Olivii Jane Cockburn. Natomiast nr 1 zawsze należał będzie do tej, którą ukocham.

*** Powyższa opinia jest wyłącznie moim własnym zdaniem i nie oczekuję, że każdy się z nią zgodzi. ***

impactor

Po raz kolejny, tym razem w tv Kino Polska oglądam ten serial >Daleko od szosy> i muszę powiedzieć, że w 500% zgadzam się z opinią Szanownego Przedmówcy. Serial znam na pamięć w całości,ALE ZAWSZE sprawia mi BARDZO DUŻĄ przyjemność możliwość oglądania Pani Ireny w tej roli. To absolutny majstersztyk! Kwintesencja kobiecości, ciepła, stylu etc etc. I powiem to publicznie i otwarcie: za tą rolę kocham Panią Irenę,bo była zdecydowanie i absolutnie BOSKA!!!

użytkownik usunięty
impactor

Witaj. Mam pytanie nie związane z tematem, ale gdzie indziej się nie wpiszę, bo możesz nie zauważyć mojego komentarza. A forum tej aktorki nie jest aż tak oblegane. Które książki ateistyczne, teistyczne, o historii religii, historii arabów przed i po przejściu na islam, książki prześmiewcze, książki o religii zabawnie głupie, ale głównie te, z których można coś wynieść, dowiedzieć, poszerzyć wiedzę - byś mi polecił?

Napisz w głównym wątku (link pod koniec spisu treści: http://www.filmweb.pl/user/impactor). Żadne posty mi nie umykają, a w tamtym wątku i inni skorzystają z odpowiedzi.

użytkownik usunięty
impactor

Dzięki. Skopiuję swój komentarz i tam wkleję.

impactor

Zgadzam się, ale jedynie z ostatnim zdaniem (między gwiazdkami). :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones