Irena Szewczyk

7,5
901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Szewczyk

już jako Irena Szewczyk Kowalewska w ubiegłym roku była gościem stacji TV chyba TVN w dziale Twój Styl czy coś podobnego. Może ktoś wie coś na ten temat. Przypuszczam że Pani Irena czyta te wpisy i śmieje się z byłych i podstarzałych wielbicieli a szkoda bo wśród nich jest wielu młodych. Dlaczego zupełnie się ukryła? Przecież oprócz aktorstwa osiągnęła także pozycję naukową, tym bardziej chwalebną. Szkoda że nie chce pokazać się a wiem że nadal jest bardzo atrakcyjną kobietą. Nie można przekreślać przeszłości. Gdzieś znalazłem zdjęcie z jakiegoś Zjazdu Naukowego na którym jest Pani Irena. Prześliczna.

wielbiciel_2

Zamieść proszę to zdjęcie lub podaj link, jeśli to możliwe, chyba , że masz na myśli zdjęcie zbiorowe z okazji 20 lecia Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ - impreza z 22 września 2011r. . A nawiasem mówiąc, mam wielką nadzieję, że Pani Irena czyta lub przeczyta te wszystkie posty, w tym również i moje i tą drogą dowie się o wyrazach uwielbienia, podziwu, uszanowania dla Niej!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones