Jacek Braciak

8,0
38 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak
secret_2

Ja za to uwielbiam jego rolę w... Kuba Wojewódzki Show ;) Znakomicie się wylansował, doskonale dawkował emocje, tempo wywiadu - od niepozornego intra, po miażdżący finał ( miażdżący przede wszystkim Janiaka :P ). Nie rozumiem czemu uważasz, iż śmiesznym jest to, żeczłowiek staje się popularny na skutek udzielenia znakomitego wywiadu? Zapewne będzie wysyp jego fanów, ale nie jako pana XYZ z filmu ZYX tylko po prostu Jacka Braciaka. I zapewne szersze rzesze publiczności zainteresują się jego twórczością, niekoniecznie tą "wstydliwą"- serialową.

secret_2

Rzecz w tym aby p.Jacek był rozpoznawalny przez szarego człowieka... nie tylko przez kinomanów przez wielkie K. Żona ogląda "Brzydulę" i to dzięki niej zacząłem kojarzyć aktora. W facecie drzemie potencjał który nie został jeszcze ukazany szerszej publiczności. Co z tego że miał świetne kreacje w filmach których wymieniłeś skoro nie były to filmy które za 20 lat będą pamiętane przez nielicznych. Im większe zainteresowanie mediami tym lepiej dla niego. Wywiad u Wojewódzkiego pozwoli p. Jackowi wyjść przed szereg. Dzięki temu będzie dostawał lepsze propozycje. Życzę mu powodzenia, zasługuje na to.

secret_2

nie lubie jego serialowych rol, jak powiedzial wojewodzki serialowa szmata, ale w filmach wystepowal dobrych i mial dobre role, zaczelam go lubic po wystepie u wojewodzkiego, smieszny, dowcipny, ma cudowny glos, jest dosc przystojny, fajny chlopak po prostu. dobry aktor trzeba zaznaczyc, bedzie mial niedlugo wielka role i pokaze jaki jest dobry

secret_2

a ja lubię jego głos, rządził u Wojewódzkiego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones