Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Kilka filmowych powodów:

1. Easy Rider
2. Chinatown
3. Zawód: Reporter
4. Lot nad kukułczym gniazdem
5. Lśnienie
6. Batman
7. Infiltracja

Poza tym kolesiowi na pewno można zazdrościć tego, że pracował z największymi reżyserami: Martin Scorsese, Milos Forman, Roman Polański, Michelangelo Antonioni. No i może jeszcze Tim Burton, ale jak dla mnie to pół-geniusz.

Zasłużone 10/10.

użytkownik usunięty
Savio_Dan

Burton to kompletne nieporozumienie, ale abstrahując już od tego błazna to tak... masz rację.
Jack to wielki aktor, który zagra wszystko i zawsze jest wiarygodny. Obok Brando i Pacino to jest absolutny wirtuoz aktorstwa.

De Niro kiedyś też był wirtuozem.

użytkownik usunięty
Savio_Dan

Był? Już nie jest?

A co teraz sobą prezentuje?

użytkownik usunięty
Savio_Dan

Ale to co kiedyś ze sobą prezentował to odeszło w pył? Wielkość aktora ocenia się tylko po obecnej jego sytuacji, a wcześniejsze dokonania się przekreśla?

Nieprawda. Ale wolałbym nie znać De Niro ze strony komediowej.

Savio_Dan

Zapomniałeś dodać pewnego reżysera z którym miał przyjemność pracować Nicholson. Tzn. nie wiem czy pracę przez cały rok z Kubrickiem można określić jako przyjemność, ale jednak :D

Kamileki

No zapomniałem o nim. ;) Ale ponoć Jack nie wytrzymywał na planie.

użytkownik usunięty

Zastanawiam się co to za hipstersko-hejtersko-narcystyczno--snobistyczno-szczylowska gadka, patrzę na nick a to ty. Żadna niespodzianka.

użytkownik usunięty

Masz coś sensownego do powiedzenia amatorze czy nadal będziesz szczekał?

użytkownik usunięty

Cicho tam ;)

użytkownik usunięty
Savio_Dan

Poza tym pominąłeś jednego geniusza, a mianowicie Stanleya Kubricka.

Zdarza się.

Savio_Dan

absolutnie nie pasował do roli w infiltracji takie drewno jak damon wypadło lepiej niż on.
niemniej niebywale utalentowany gość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones