Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Świetny aktor! Oglądałam kilka filmów z jego udziałem, m.in. Wielki Stach, Pray For Morning, Twilight, i dzień wagarowicza. Oprócz jego dobrej gry aktorskiej stwierdzam iż Jackson na najpiękniejszy uśmiech na świecie ^^

love_panic

Z tym uśmiechem to ja się zgodzę. Ale czy jest świetnym aktorem? Hmm... Widziałam większość jego występów ( wśród nich - dwa były naprawdę beznadziejne i jeden bardzo genialny) i mogę stwierdzić, że zapowiada się na naprawdę dobrego aktora, tylko musi się jeszcze sporo nauczyć i jednocześnie oduczyć kilku denerwujących przzyzwyczajeń (np. mówienie przez zęby. Mimo to nadal w niego wierzę i czekam, aż pewnego dnia pokaże, że stać go na więcej.

P.S. Bardzo mi miło widzieć wśród nas nową fankę. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
love_panic

Ja też pozdrawiam autorkę ;) i cieszę się z samej życzliwości do Jacksona, że ktoś uznaje go za dobrego aktora, gdyż ja osobiście nie widziałam w nim talentu, ale jak zaznaczałam, na pewno nie znam się na tym lepiej od innych. Mimo wszystko chłopak jest jak najbardziej sympatyczny i wartościowy i zasługuje na uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones