Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

...czyli temat, gdzie proponuję wpisywać wszelakie Jacksonowe newsy. xD Kulty kultami, ale porządek na forum musi być, nie? ;)

renesmee_

Ja ostatnio znalazłam świetny nowy blog o Jacksonie!! xD
www.rathbone-source.blog.onet.pl

renesmee_

Ba! xDD. Mamy może lekką schizofrenię, ale jeszcze do końca nie zwariowałyśmy xDD. Świetny tytuł tematu ;DD.

MyWorld

nie nie, jeszcze nie.
ale jesteśmy tego bliskie. xD

oj dziękuję, dziękuję. ;p
chciałam żeby się po prostu rymowało. <skromnie spuszcza wzrok>

xDD

renesmee_

Ja chyba mam coś nowego. Zajrzałam na oficjalną stronę i widzę tam taką oto fotkę:

http://jackson-rathbone.com/gallery/displayimage.php?album=267&pos=18

Czy mi się wydaje, czy Jay właśnie zrobił robie kolejny tatuaż?

xena_4

O.o

łooł. no ja nie wiem, nie wiem.
jeśli to naprawdę tatuaż, to trzeba będzie zobaczyć jaki. ;P

renesmee_

Ja też jestem tego bardzo ciekawa, ale będę szukała informacji, więc jeżeli będzie gdzieś oficjalne potwierdzenie, to oczywiście dam znać.

xena_4

no, będę czekać niecierpliwie. ;D

użytkownik usunięty
renesmee_

Na forum TwilightSeries w wątku Jacksona znalazłam takie info:


Jackson Rathbone Gets Tattoo at EyeCon

During the Twilight fan convention in Orlando last weekend, Twilight actor Jackson Rathbone decided to take advantage of the EyeCon tattoo artist and got some new ink. Regina tells Pillowbiters that–

Today while Kellan was speaking to his adoring fans during the Q&A Session, Jackson had the EyeCon Tattoo Artist give him a second tattoo. I heard that it was a heart (maybe on his back) and perhaps said, ‘I Love Mom.’

"I Love Mom" ? xD

ok... ;)

renesmee_

A jednak. Dzięki dziewczyny.

xena_4

To ja mam coś takiego. Nowy wywiad z jego oficjalnej strony i jako bonus na tej stronie....zdjęcie malutkiego bobasa, czyli Jackson w wersji mniejszej.

http://jackson-rathbone.com/?p=887#more-887

xena_4

http://jackson-rathbone.com/wp-content/uploads/2009/05/rathbonemashup.jpg

Już jako małe dziecko był słodki.

xena_4

jeeeeeeeeeeeeej. chciałabym mieć takiego syna. *.*

renesmee_

normalnie JOKER!!! :):)^^
śliczniusi;)

arisa_

ale skojarzenie. xD
hmm... gdyby tak popatrzeć... rzeczywiście Joker. ;-P

renesmee_

No to dzisiaj wreszcie nowa wiadomość o Jacksonie: MA NOWY TATUAŻ !!!

Zobaczcie:
http://twilight-gossip.com/exclusives/2009/05/11/jackson-rathbones-new-tattoo/

PeopleInPlanes

Prawda, ze premiera s.Darko już była? Macie może już go?

Patrycja_

Podobno premiera ma być jutro, ale już od tygodnia film krąży po sieci. Osobiście już oglądałam ;)

asa7

a ja właśnie od 2 dni próbuję go bezskutecznie znaleźć.

użytkownik usunięty
renesmee_

Ja mam namiary na S.Darco. Ale nie podam tutaj bo kasuja ;/

hmmm... to może gg? ;]

renesmee_

ooo? może gg? ;) Byłabym Ci niezmiernie wdzięczna!

użytkownik usunięty
Patrycja_

To bijcie na gg - 2209168 ;) piszcie nawet jak ejsem niedstepna. ;)

dziękuję po raz kolejny. ;)
a mówią, że dobrzy ludzie to już umarli. xD

renesmee_

A ja już sciagnęłam ten film z aresa i własnie podziwiam naszego przystojniaka w wielkich okularach ;)

Patrycja_

hehe. ale fajnie wygląda. :D

Patrycja_

Patrycja, ja wczoraj w nocy też ściągnęłam z tego programu i zaraz będę go podziwiała. A te ogromniaste okulary wymiatają... :)

xena_4

Właśnie skończyłam oglądać ten film. Co mogę powiedzieć. S. Darko jest do kitu, bezsensowne i beznadziejne do bólu. A gra aktorska...Ech, pewnie za chwilę za to porządnie oberwę (a przeciwnicy będą się cieszyli) za to co zaraz napiszę. Otóż po raz pierwszy muszę powiedzieć, że Jackson SPIEPRZYŁ ROLĘ. Miałam momentami wrażenie, że przekopiował swoje wszystkie poprzednie role w jedną - jako Jeremy. Każdy gest, każda mina....Już gdzieś to widziałam u niego w innych filmach. A tak na niego liczyłam. ZAwiodłam się i to bardzo. Mam nadzieję, że to będzie jego jedyne potknięcie, taki wypadek przy pracy. Bo ja nadal w niego wierzę.

użytkownik usunięty
xena_4

Nie oberwiesz. Co prawda miałam mieczem bronić imienia Jacksona, ale ja też proszę, żeby nikt nie rzucał się na xenę. Nawet jego fanki - no bo jest kochany! - nie powinny zmuszać się do oszukiwania samych siebie w kwestii jego aktorstwa, jeżeli prawda nie jest wygodna.

Kochana jesteś i dziękuję ci z całego serca. Przysięgam, gdy ten film był w trakcie kręcenia, dałam mu naprawdę duży kredyt zaufania, mając nadzieję, że i tym razem dobrze się spisze. Nie wiem, może dlatego tak źle go tam odebrałam, bo za dużo sobie po nim obiecywałam. Ale spokojna głowa. Każdemu aktorowi nawet najlepszego znarzają się i gorsze kreacje i nikt nie ma do nich pretensji. W końcu aktor to tylko człowiek, jak my.

xena_4

xena... absolutnie nikt nie będzie się na Ciebie rzucał.
ja filmu nie obejrzałam, bo oczywiście [mogłam się domyślić, znając moje szczęście] nie chciał mi się ściągnąć. no trudno, poczekam.
ale oglądając recenzje na forum wygląda na słaby. jednak nie ma to jak Donnie. ;)

renesmee_

Oczywiście, że nie będziemy się rzucać;)
My nie jesteśmy jak coponiektórzy na tym forum, co się wtrącają i mają złe intencje;D

arisa_

tak, my jesteśmy z tym 'dobrych'. xD

renesmee_

*tych

użytkownik usunięty
renesmee_

To w końcu forum Jacksona, a my jesteśmy jego fankami. Tu nie może nie być pozytywnie

no nie zawsze.

czasami jesteśmy narażone na ataki tych 'złych' - antyfanów. ;P

użytkownik usunięty
renesmee_

No tak. Niewierni. Ale od tego mam mój miecz.

użytkownik usunięty

Jackson Rathbone in a Dress, Banana Outfit

New Moon star Jackson Rathbone, who plays Jasper Hale, has a new video for his band 100 Monkeys. In it he wears a dress and banana outfit, among other costumes.


http://100monkeysmusic.com/


;)

użytkownik usunięty

Ojej!
Dlaczego oni noszą kostiumy bananów, skoro są 100monkeys? Nie powinni się przebierać za małpy? Jackson - słodka kapucynka... ;P

Ha ha ha ha ha, ale mnie rozbawiła ta różowa sukienka:)):D
Fajne^^

użytkownik usunięty
arisa_

Ma niezłe nóżki w tej różowej minisukience :D

Najlepsze były te różowe sukienki i stroje króliczków xD Od razu mi się humor poprawił;)

Rivana

taaa. później jak kręcił bioderkami w sukience. :D

całkiem fajnie wyglądał nawet w tych ciemnych okularach. ;)

użytkownik usunięty
renesmee_

NIE! haha, to on był tym małym tańczącym króliczkiem? :D właśnie przyjrzałam się dokładniej!

Właśnie to obejrzałam. Oni są naprawdę ostro zakręceni. A te różowe sukienki były boskie.

xena_4

Sawsan, tym na dole ekranu? O.o

xDDD

użytkownik usunięty
renesmee_

Tak, ale to chyba jednak nie on. Też miał odgięte ucho, ale inne ciapki ;) oglądałam wiele razy X)
a tu coś nowego
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=57414522

hmm... Jackson fajnie gra.
a ta fryzura mnie rozbraja. xD

renesmee_

W necie pojawiła się stara reklama karty MasterCard z udziałem Jacksona - podobno jego pierwsza reklama. Obejrzyjcie to sobie. Ja się popłakałam ze śmiechu, jak zobaczyłam te jego miny :)

http://www.youtube.com/watch?v=X9hRIEnU1CM

xena_4

ha !. wracam do was.
przerwa 2-miesięczna była.
pewnie mnie już zadna nie pamięta xd xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones