Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Jakiś gówniarz ze "Zmierzchu" lepszy od Marlona Brando, Edwarda Nortona i dziesiątek aktorów kultowych???
Daję 1, mówcie co chcecie...

xena_4

no i plus dla niego. ;]
nie no, wiadomo, człowiek się z czasem uodparnia.^

użytkownik usunięty
renesmee_

Pewnie "Zmierzch" mu pomoże. Będzie musiał po prostu rozsądniej dobierać role, zależnie od tego, jak bardzo poważnym i profesjonalnym aktorem chce zostać. Ludzie mają różne aspiracje.

użytkownik usunięty

Znowu :(( to tu nie powinno być!

Ja również. ;)

a swoją drogą, aż jestem ciekawa jak potoczy się jego kariera. Czy w ogóle za jakieś 10 lat ktoś będzie kojarzył nazwisko Ratbone...

renesmee_

łoooooł. Rathbone znaczy się. ;p

newhope

Eastwooda, Connery'ego, Newmana, Redforda i wielu, wielu innych. Fani tego gówna "Zmierzch" pewnie całej obsadzie sypią po 10 i takie kurioza zaś wychodzą.

robert_28

ile jeszcze takich watków powstanie?
zawsze tak jest kiedy pojawia sie na liście ktoś nowy..
spokojnie zaraz spadnie.

newhope

No dobra, faktycznie nie powinien być wyżej (mimo że bardzo go lubię), ale czy to powód, aby od razu dawać jeden?

wylogowana

Wiesz, chłopaczkom znudziło się już najeżdżanie na Pattinsona (choć tu im przyznaję rację), więc poszukali sobie nowy obiekt do ataku. Choć, w przeciwieństwie do Pattinsona, raczej ciężko będzie znaleść cokolwiek, by udowodnić, że Jackson jest złym aktorem. A może ktoś się jednak odważy? CZekam z niecierpliwością.

xena_4

wlasnie. ja tez jestem ciekawa bardzo. tacy kryrtycy filmowi i zamiast obejrzec z nim film (nie twilght!!!) to jada po nim, ze niby nie ma talentu i takie tam... moze jest gowniarzem i wystapil w zmierzchu ale to nie przekresla go z miana "aktor", po za tym ja tez sadze ze jest za wysoko, i tak spadnie a wszyscy robia tyle szumu jakby nie byli do takich rzeczy przyzwyczajeni...

ann44444444

dobra ludzie, jest już na 20 miejscu. Zadowoleni?
dajmy sobie już wszyscy z tym święty spokój, bo to już się nudne robi...

idźcie z powrotem do Pattinsona.

renesmee_

Jak miło:D Pojawiły sie dwa tematy i po 24h Rathbone spadł o 10 pozycji:PI wpadli zasłuzeni Depp i Connery.
Thx NewHope.
Strzeżmy Top 10 przed Zac'iem Efron'em lub innymi jak Cyrusowa/Montana itp.POZDRO

MAYEK666

My pleasure ! :D
hehehe ja też się cieszę :)

newhope

Och no po prostu zróbcie imprezę z tej radości.

renesmee_

Niech zostaną tu, bo on jest jescze gorszy niż Pattinson-teraz. A, że znalazł się przez napalone fanki w TOP10 to nie ich wina, lecz wasza. Widziałam go w 4 filmach i jednym serialu i jakoś mnie nie zachwycił.

Jak spadnie za TOP100 wtedy bedę zadowolona.

rattyMonster_

1/10 :)
Wezcie no ludzie, przed Nortonem i Freemanem go postawić?
toż to nie przystoi nawet;<

Shelby1603

jak zawsze pełna optymizmu ;D

rattyMonster_

Oczywiscie :]
Na szczęscie mamy Wolny Rynek, a on zawsze wszystko wyreguluje :<

Ludziska małoletnie, napalone!
Dając oceny na tym zacnym portalu bierzcie pod uwagę to jak ktoś, z subiektywnie urodną buzką, gra! Gra! A nie to jak skaczą Wasze hormony na jego widok! To możecie uzewnętrznic dodając go do ulubionych :>
Caly ten ranking jest trochę głupi, no ale bez przesady.
To aż dziwnie wyglądało. I w sumie nadal wyglada :<
Przed Kevinem Spacey?!!!

:<

xena_4

Xeno: Chłopaczków u Pattinsona nie widziałam jakos :> Jesli juz mamy byc precyzyjni^^
Co do gry. Ani jeden, ani drugi nie zasluguje na więcej niż góra 5/10, jesli oceniac w miare sprawiedliwie. Kiepski warsztat, ograniczony zakres przekazywanych emocji, ogólnie nędza :<

i ten, o gustach sie niby nie dyskutuje, ale nie rozumiem Was zupełnie :F

odważyłam się \o/

Shelby1603

Kieski warszat uważasz? To obejrzyj jego występ w Criminal Minds. Tak zagrał naprawdę bardzo dobrze.

xena_4

a no, nie dyskutuje się.
i tak jak mówi xena_ : w Criminal Minds wypadł świetnie.
ale jak dla mnie, to tak szczerze, to on nie miał jeszcze roli przy której mógłby się NAPRAWDĘ wykazać, więc... ;)

renesmee_

oj oj oj.
Jak tak czytam co piszecie to przypomina mi się co sama pisałam jakies 2 m-ce temu na forum Pattinsona. Ze młody, że nie można go jeszcze oceniac, że się rozwija itp.
No niech się rozwija. Jak mnie zaskoczy kiedys pozytywnie to zarowno Robertowi, jak i Jacksonowi podwyższę swoją ocenę, ale teraz na wiecej nie zasługuje.
Piszesz, że nie miał jeszcze roli, w której mogłby sie wykazać. Więc na podstawie czego domniemujesz ten jego talent? Prawda jest taka, ze uroda jest tu dobrym wabikiem na broniace go zaciekle fanki. I nie piszcie, ze nie, bo tak jest i w przypadku Pattinsona, i tego Waszego idola, i innych młodych, gibkich i urodnych, którzy aktorsko są jeszcze w dalekiej podlidze.
No ale. Każdy ma swoje gusta.Nie będę go tu zaciekle krytykowac, bo ktoś zaraz nazwie mnie hipokrytką, przywołując moje zdanie o Pattinsonie^^
Jednak co innego zachwycanie się jego urodą, 'talentem', a co innego dawanie mu wysokich not i umieszczanie w rankingu w czołówce najwybitnijeszych aktorów w historii.
Co prawda mam dosc sceptyczny stosunek do tego rankingu. Ale jednak mimo wszystko fajnie byłoby, gdyby więcej osób chociaż starało się bardziej obiektywnie oceniac swoich idoli i wprowadzać rozróznienie miedzy grą aktorską a wszystkim innym^^ Bo można dawać same 10, ale do czasu. A do rankingu niech sobie awansuje. Ale wtedy kiedy na to NAPRAWDĘ zasłuzy, chociażby po, jak sama napisałas; 'roli przy której mógłby się NAPRAWDĘ wykazać'

:>

Shelby1603

Do Shelby - Jak to nie było na tamtym forum chłopaczków? Byli widoczni na kilomentr i to oni krzyczeli najgłośniej.

A skoro już jesteśmy przy facetach..Zauważyłam na filmwebie taką dziwną prawidłowość. Jeżeli faceci pieją z zachwytu pod adresem jakieś seksownej aktorki to jest wszystko dobrze ( między innymi na forum filmu Unborn). Ale nie daj Boże, jeżeli to dziewczyny zaczną piać pod adresem jakiegoś aktora, wtedy jest tragedia. Normalnie koniec świata. co jest do cholery? Co to za sprawiedliwość że facetom wolno, a nam nie? Niech no tylko zobaczę jakieś zachwyty nad urodą kolejnej aktorki, to zacznę tak po niej jeździć, że to co się dzieje na forum aktorów Twilight będzie przy tym niczym. Zrobię tak dla równowagi.

xena_4

no i tym pianiem bezposrednio dowiodlas ze mam racje :<

A jesli byli to ok. Odkąd ja tam urzęduję ich nie widziałam :>

Shelby1603

i szczerze nie polecam takie działania 'na złość' :>
Bo to żadnej równowagi nie przywróci.
Równowagę to przywracam ja, dając tutaj koledze 1/10 kiedy znaczna czesc Was daje 10/10 :]
Ty najezdzajac na kogos bez powodu, staniesz się kimś, za kogo uważasz szanownych chlopaczków z góry, a chyba nie masz o nich dobrego zdanie.

:>

Shelby1603

To wcale nie było bez powodu, bo naprawdę faceci są tu bezkarni, a my dostajemy baty. A jeżeli chodzi o ocenianie, to ja oceniłam Jacksona wysoko, ale nie dałam 10/10 (sprawdź, jeżeli mi nie wierzysz).

xena_4

nie chce mi sie:<

I nie powołuj się bron boże na dyskryminacje kobiet,bo to nie jest dobra droga :P

Shelby1603

może i nie, ale takie są fakty. ;P

a co do tego, co napisałam wcześniej: uważam, że Jackson nie miał roli w której mógłby się NAPRAWDĘ wykazać i nie przypadkiem podkreśliłam przecież to słowo, bo Jackson, mimo iż dotychczas grał w no... powiedzmy sobie szczerze mało skomplikowanych rolach - wielbiciel marihuany, hippis w więzieniu - to wypadał w nich bdb. Nie powiem, ostatni było coraz lepiej (mam na myśli pamiętny odcinek Criminal Minds, w którym Jackson zagrał Adama/Amandę.) I na tej podstawie oceniam jego talent - mimo prostych ról, odgrywa je naprawdę doskonale.

A co do wyglądu - naturalnie, że nawet chcąc nie chcąc bierze się go też pod uwagę. Ale czy nie jest tak w przypadku większości aktorów? ;)

renesmee_

Widze ze powoli robi sie tu taka wojna płci, walka o wolność kobiet i ich dyskryminacje jesli chodzi o głosowania. xena_4 jeżei oczernianie ładnych aktorek sprawi ci ulgę,poczujesz ze jesteś spełniona to powodzenia:P Shelby1603 moja droga uważam ze wdawanie sie w jakiekolwiek dyskusje z xeną wojowniczą księzniczką nie ma sensu bo bedzie to trwało wieczność:P tak wiec moje panie temat rathbona uważam za zamknięty poprostu pozbędziemy sie kolesia dalej bo np Kevin Spacey czy Sean Penn za nim to naprawde przykro sie robi:(

MAYEK666

dobra, wyrzućcie go poza setkę i idźcie. ;P
[słynna, polska gościnność. xD]

renesmee_

heheh co ma gościnność do głosowania??mam każdego nowego frajera z zagranicy wwalać na top 10 bo taka jet gościnnośc polska??HEHE większej głupoty dawnno nie słyszałem.

użytkownik usunięty
MAYEK666

Co Ty chrzanisz. Ona siebie miała na myśli, kiedy napisała, żebyście zrobili, co Wam się podoba i sobie poszli. "I sobie idźcie" - zażartowała z własnej gościnności...

renesmee_

No ciężko tu jakieś merytoryczne argumenty wyłuskać. A jak nie wie się na co się powołać to nawiązuje do napinki damsko-męskiej :>

Co do urody jeszcze.
Pewnie, że jest to element, ktory w duzym stopniu determinuje to jak odbieramy aktora na ekranie. No, ale nie może być tym elementem przeważającym przeciez :<
Prawdziwą klasę mają aktorzy, których bozia ładną-obiektywnie- buzią nie obdarzyła, ale to własnie talentem przykuwają znacznie większą uwagę.
Nie chce mi sie go krytykować, Was, za to, że go cenicie też nie, ale miejmy trochę rozsądku :)
Za parę lat większość z Was zupełnie zmieni swoje zdanie.
Jestem tego absolutnie pewna.

Shelby1603

no ale przecież jak to mówią - "tylko krowa nie zmienia poglądów" xD

renesmee_

"Jak mnie przekona w przyszłości swoim talentem to dam mu 10 ale jak na razie proszę o wyrozumiłość bo zaraz w top 100 najlepszą aktorką zostanie miley cyrus(OMG)!!!" Cytat mnie z tematu poprzedniego (DNO ŻAL Żenada z 2009-04-24 16:53) Pisałem właśnie wtedy ze moze sie kiedyś do niego przekonam.Wiec prosze mnie nie porównywac do "KROWY" i cztać uważniej:)

MAYEK666

oj przepraszam bardzo... powiedziałam "krowa", jako o zwykłym zwierzęciu, wiesz... taka w łaty, daje mleko... na pewno nie o osobie, a już zupełnie nie o konkretnym przypadku. żeby nie było nieporozumień. ;P
heh... jak się przekonasz, to zapraszamy ponownie do naszego forum "rozpływać się" nad osobą Jacksona. xDDDD

( oczywiście żartuję. ;] )


i jak już mówiłam: co złego to nie ja. :)

renesmee_

tak juz odbiegając trochę od tematu^^

O ile np w przypadku Pattinsona, znacznie bardziej wolę go w jego zwykłej wersji niz edwardowej ze Zmierchu, to w przypadku Jacksona stylizacja Jaspera jest jedyną słuszną :]
Bo to co on ze sobą robi to jakas masakra :<

Shelby1603

Na starość mu odbija. ^^

Shelby1603

Jeśli chodzi o urodę...
Dla mnie nie ma w nim grama męskości, a dominującym uczuciem, gdy na niego patrzę jest przekonanie o jego zniewieściałości, nie żebym uderzał poniżej pasa... teraz jest taka seria Zaków Efronów :D, aktorstwa za grosz, ambitnych filmów nie znają a przeciętna 14-latka by rodziców sprzedała za autograf...

newhope

no bez przesady... ;]

nie uważam, żeby Jackson był zniewieściały.
zniewieściały jest wyżej wspomniany Zac Efron a ja jakoś między nim a Jacksonem nie widzę żadnego podobieństwa. Jackson ostatnio się obciął, ale była to zmiana konieczna do jednej roli. Poza tym przecież nie było żadnych metamorfoz od których by głowa bolała. Ale muszę i przyznać, że charakteryzacja w "Zmierzchu" naprawdę wyszła mu na plus. ;)

to tyle z mojej strony. ^^

użytkownik usunięty
renesmee_

O matko, jeszcze się nie znudzili?
Sama mam ochotę wstawić Rathbone'owi 1, żeby zjechał na sam dół i żeby oni się stąd wynieśli. Po prostu to zróbmy i będzie spokój. Ten ranking i tak niczego nie przesądza jak widać, bo też uważam, że od takiego Johnnego Deppa to Jackson lepszy nie jest.
I też się zgadzam, że Jackson nie jest zniewieściały. Już o Pattinsonie można tak powiedzieć, bo ma trochę kobiece odruchy, a u Jacksona niczego takiego nie zerejestrowałam.

no wezze :<
Po pierwsze: wyrazajac swoje niezadowolenie na temat tego, ze ktos tutaj krytykuje Jacksona, tylko sie osmieszasz. Wolność słowa Złociutka :) Tym bardziej, ze z tego co widzę krytyka jest racjonalna, wyważona, poparta jakimiś argumentami i wydaje mi się, ze też w miarę kulturalna. A nie zawsze spotyka się tu takie zjawisko :>
Po drugie: kobiece odruchy u Pattinsona? hehe
< w ogole przejrzałam przelotnie to forum i widzę tu trzy główne motywy: uwielbienie dla aktora, jego krytyka i próba pokazania za wszelką cene wyższości Jacksona w stosunku do Pattinsona :P- to ostatnie jest bardzo intrygujące dla mnie>

co do tej urody i zniewieściałości^^
To się zgadzam. Ogólnie Rathbone brzydki nie jest. W takiej stylizacji chociazby włosow jak w Zmierzchu wyglądał niezle. Ale to na kogo się kreuje poza planem jest dla mnie zenujące. Nie rzucajcie się od razu na mnie za to, ale tak go odbieram. Jest cholernie zniewiescialy, nie ma w nim nic meskiego, ani w tym jak wygląda, jaką 'aurę' stwarza wokół siebie^^, a na pewno jego styl ubioru nie sprzyja podkreslaniu tej męskosci. Obejrzałam z nim swego czasu pare wywiadów iiiii...nie zrobił na mnie pozytywnego wrazenia. Odebrałam go jako kogos kto stara się na byc na siłe jakis taki...nie wiem...ekscentryczny.
Cięzko to nazwac.
Jest muzykiem, prawda? Jak okresliły byście jego gatunke muzyczny?

użytkownik usunięty
Shelby1603

Kobiece odruchy Roberta - sposób odgarniania włosów, wychylenie szyi... no ale on ma dwie starsze siostry. Dziwię się, że taka przenikliwa pani analizator tego nie widzi.
Taa, racjonalna, wyważona krytyka - zwłaszcza Ty dająca mu 1/10, baaaardzo uzasadnione. Mi to wisi, na jakim on będzie miejscu, ja się na tym nie znam. Trochę mnie zmęczyli ludzie, zachowujący się jak na wściekłe wiewiórki przystało, zakładający w opętaniu coraz to nowe tematy pt "JAK TAK MO-ŻNAAAA!?" jakby nie mieli innych problemów. Chciałabym, żeby tu znowu było normalnie.
No ale niech Ci będzie. Jeszcze trochę poczekam. Tylko nazywaj rzeczy po imieniu, proszę, jeśli już tak Ci zależy na zgrywaniu autorytetu

użytkownik usunięty

W sumie racja, sorry. TU jest spokojnie.

Milo mi, ze uzyłas słowa pani :>
'sposób odgarniania włosów, wychylenie szyi... no ale on ma dwie starsze siostry'
O_o jaki to ma związek z jego 'kobiecością'? xD Ja mam 2 starszych braci i nie czuje się przez to bardziej męska. Wyjątkowo udane stwierdzenie w Twoim wykonaniu, naprawdę. Sposób odgarniania włosów? Wychylenie szyi? Dziewczyno! Masz jakies wypaczone zdanie na temat męskosci/kobiecości.
Co do mojej oceny: Dałam 1/10-fakt. Normalnie dałabym mu pewnie 3, moze 4/10, ale ze niektórzy tutaj poszaleli juz z ocenami, stwierdziłam, ze warto miec swoJ wkład w przywracanie porzadku rzeczy. Epopei z uzasadnieniem pisac nie muszę, bo doskonale wiem, ze mam racje :]
A Tobie wcale to nie wisi, bo się strasznie 'napuszylas' :> Gdyby Ci nie zalezało umiałabys wczytac się w słowo pisane i zrozumiec o co chodzi mi, ale i kolegom, którzy wypowiadali się przede mna.
Chciałabys zeby było normalnie? Czyli jak? To, ze powstają ciagle takie same tematy o czyms swiadczy. Piszesz, ze Cię to męczy. No, ale niestety każdy ma prawo sie wypowiedziec. Poki nikt tu nie obraza bezposrednio osoby Jacksona, tylko dla samego obrażania, albo nie najeżdża na jego fanów dlatego, ze sa jego fanami, nie masz najmniejszego prawa pisać, ze nie pasuje Ci, ze ktoś ma takie a nie inne zdanie.
A autorytetem nie jestem. Pod żadnym względem.

użytkownik usunięty
Shelby1603

Nie napisałam, że nim jesteś, napisałam, że zgrywasz autorytet.
Jeśli chodzi o problem zniewieściałości odnoszę wrażenie, że Ty masz na myśli WYGLĄD, a ja mówię o zachowaniu i sposobie bycia. I możliwe, że bracia na Ciebie jednak wpłynęli, skoro nie dostrzegasz tych subtelnych różnic. I pamiętaj, że ja omawiam ich zachowanie z wywiadów, a nie filmów.
Aha i nie wiem, gdzie wynalazłaś to, że mi niby nie pasuje czyjeś zdanie na jego temat. Nie potrzebuję wyrabiać sobie opinii co do jego zdolności, nie lubię tylko sytuacji beznadziejnych - czyli takich, które nie dość, że donikąd nie zmierzają, to dostarczają ujemnych odczuć. A ten cały bulwers to już nie wiem komu był potrzebny. I się odwal ode mnie, bo wiem, że się głupio nie wczytałam. Ale też już miałam dosyć. I naucz się rozgraniczać pewne kwestie

Zgrywam? Niby w którym momencie? Zgadzam się z powszechną opinią sprzeczną ze zdaniem jego fanów, tyle. Nie trzeba być filmowym koneserem,ani na takiego pozować, by dostrzec pewne rzeczy. O ile umie się własciwie na nie spojrzeć :> Moze z czasem się tego nauczysz :]
Gdzie wynalazłam to, ze czyjeś zdanie Ci nie pasuje? Z Twojego pierwszego posta ;] A te tematy wcale nie muszą być pozbawione sensu, niestety Ty, zamiast właczyc się z jakimiś merytorycznymi argumentami do dyskusji, od razu SUBTELNIE dajesz nam do zrozumienia, że jesli ktoś go tu krytykuje, to nie jest mile widziany. Jest to jednak forum ogolnodostępne i każdy może się wypowiedziec. Jesli nie potrzebujesz sobie wyrabiac zdania na jego temat to się nie udzielaj. Sama to polecasz innym, a nie bierzesz pod uwagę swojego zachowania. Ujemne odczucia? A ktos Cię tu obraza? Nawet Jacksona nikt nie obraził tak naprawdę w tym temacie, wiec jakie niby ujemne uczucia? Widocznie bierzesz to za bardzo do siebie...wiec proszę nie polecaj mi, zebym nauczyla sie rozgraniczac pewne kwestie ;>
Co do 'męskosci'. Moze nie jasno się wyraziłam. Pod tym pojeciem nie kryje się dla mnie tylko wyglad. Czasem ktos, kto klasyczną urodą nie grzeszy, dzieki innym 'srodkom' staje się meski...chodzi mi chociazby o miminkę, o sposób poruszania się, głos, gestykulację itd. Z tym, ze są pewne kanony^^, które pozwalają w miarę jednoznacznie ocenic zachowanie <biorac pod uwage to co wyliczyłam wczesniej> faceta i sklasyfikowac go jako meskiego lub nie. Sposob odgarniania włosow Pattinsona jest dla Ciebie mało męski? Wyjasnij mi dlaczego.

użytkownik usunięty
Shelby1603

Jak krowie na łące.
"W sumie racja, sorry. TU jest spokojnie."
"I się odwal ode mnie, bo wiem, że się głupio nie wczytałam"
Ślepa jesteś? nie umiesz czytać? czy masz kłopoty ze zrozumieniem? Boże Święty. Naprawdę jesteś beznadziejna.

Shelby1603

To ja znów się wtrącę:

Na początek przyznam się, że raczej przesadziłam z tą wojną damsko-męską, więc PRZEPRASZAM.

Poza tym muszę niestety się zgodzić, do kreowania na siłę jakiegoś dziwnego image'u, bo sama zauważyłam, że próbuje być drugim Johnny Deppem. Miało być oryginalne, a wyszło...hmm...dziwnie. A z tą zniewieściałością już się nie zgodzę. Zauważcie, że jest jeszcze bardzo młody, więc dopiero teraz zaczyna nabierać męskich rysów, a do pełnej przemiany jeszcze bardzo daleko. Ale i tak ma w sobie to coś. Dla porównania, przypomnijcie sobie, jak wyglądał kiedyś Leonardo Di Caprio, a jak wygląda teraz (lepszy wygląd, lepszy warsztat aktorski).

Właśnie mi się coś przypomniało. Niedawno przeczytałam w necie artykuł o produkcji filmu Dread, a pod spodem były wypowiedzi fanów Clive'a Barkera. Co ciekawe, wszyscy bez wyjątku dali duży kredyt zaufania dla Jacksona, wierząc, że spełni ich oczekiwania i zagra w tym filmie dobrze. A podkreślam, że to było na jednej ze stron poświęconych pisarzowi. Jak sięgam pamięcią, jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by fani jakiegoś pisarza pochwalili wybór obsadu do ekranizacji książki. Skoro jednak obdarzyli chłopaka zaufaniem, to oznacza, że nie może być tak złym aktorem, jak tu niektórzy twierdzą.

użytkownik usunięty
xena_4

Cześć Xena! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones