Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Jedyny aktor w tej produkcji co do wyboru ktorego nie mam zadnych negatywnych odczuc :)

Gabrysia_2

troche mało go tam widać, ale oczy ma piękne:P

Mims

Dokładnie noramlnie się w nim zakochałam gdy go zobaczyłam w cafeterii:)ma piekne oczy i jest sexowyny no i bardzo przystojny ahh marzenie poprostu:)

Gabrysia_2

Wypowiedział raptem kilka zdań, ale na wampira nadaje się doskonale!!

wiosna322

Dokladnie. Nie wyobrazam sobie nikogo innego w tej roli :)

użytkownik usunięty
Gabrysia_2

jak dla mnie też idealny.
Jasper miał być zawsze taki trzymający się na dystans, bo w końcu początkujący 'wegetarianin' xD i w sumie wychodziło mu to bez zarzutu.
taki 'sztywny' zawsze {nie wiem jak to w słowach wyrazić ; p} i te oczy takie duże, mhr.
sceny z nim bardzo pocieszne są i włączam sobie zawsze, gdy mam ochotę się pośmiać.

Jak dl;a mnie to on jest strzałem w 10 ;D Uwielbiam go ;) Taki zimny, wyprostowany i to chłodne spojrzenie.. Jeżeli kiedykolwiek wyobrażałam sobie wampira, to on jest odzwierciedleniem moich wizji xD

pietrusia

http://www.youtube.com/watch?v=3aK3WQmpZ3c

IKnowWhatYouAre

Jakoś dziwnie staro wyglądał w 'Życiu na fali' ;]

pietrusia

Według mnie to bardzo chętnie zobaczyłabym go w roli Edwarda :D
Ani trochę nie podoba mi się Robert Pattinson, jakośnie pasuje mi zbytnio do tej roli i nie rozumiem zupełnie czemu ludzie tak się nim zachwycają ;-/ Za to Jckson i jego uśmiech - rozbrajający ;D

Wera_2

Może niekoniecznie w roli Edwarda. Robert mi tam odpowiada, ale też zastanawiam się czemu to niby on jest tym najpiękniejszym dla którego każdy chce iść do kina. Czyżby nikt nie zwrócił uwagi na piękne, duże oczy Jacksona i jego biały, śliczny i absolutnie doprowadzający mnie do szału zgryz?:D
Jako Jasper był genialny i chętnie obejrzę go także w innych rolach:D

Gred_and_Forge

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić go jako Edwarda.. Na Jaspera się nadaje idealne (wiem, że się powtarzam, ale strasznie mnie zafascynował;) Szkoda, że jego rola nie jest większa..

pietrusia

Za każdym razem, gdy go widzę dostaję ślinotoku... Głównie dla Niego idę do kina, Patinson to dodatek. Chłopak jest fascynujący, hipnotyzuje spojrzeniem i momentami mam dość, że nie mogę sie do Niego, jego gry aktorskiej czy wyglądu w żaden sposób przyczepić!!!!

wiosna322

podczas seansu "Zmierzchu" gdy pojawiał się na ekranie, wśród widzów na sali rozlegał się ryk śmiechu - z tymi wybałuszonymi oczami wyglądał jak niedorobiony ^^ Oj mój Jasper się trochę różnił od tego na ekranie, oj różnił...
Ale wrażenie jak widać zrobił.

Nikczemna

Niedorobiony?? xD Z wybałuszonymi oczami? xD hehe Jak z niego można się śmiać ;) On jest taki słodki..;) No cóż, jak sama stwierdziłaś przynajmniej wrażenie zrobił ;p

Nie ma ciezkiej roli.kazdy potrafilby zagrac jak on.W jego kwestii to ma niewiele do powiedzenia.Jednak zgadzam sie w wiekszosci,ze dobrze gra swoja role i nie wyobrazam sobie nikogo innego. Co myslicie o roli Alice???pasuje wam ta aktorka???

Gabrysia_2

fakt on jest rewelacyjny w nastepnej czesci bedzie mial bardziej rozbudowana role juz nie moge sie doczekac...trzeba czekac co najmniej do 2010 chyba ze bedzie kolejny prezent na gwiazdke heheh w 2008 zmierzch w 2009 ksiezyc w nowiu fajnie by bylo :-)

Gabrysia_2

jakby rozdawali nagrody, za najgłupszy wyraz twarzy w "zmierzchu", to wygrałby w przedbiegach :D:D:D jego miny tak mnie rozwalały, że nie mogłam powstrzymać się od śmiechu :D chłopak jest rewelacyjny :D

natou

On się po prostu bardzo wczuł w rolę cierpiącego ;)
Ja tam kocham jego miny ;D

pietrusia

ja też...on jest taki słodki...i w ogole .... xD

pietrusia

to był fajny tekst: "to Jasper- wiecznie cierpiący" coś w tym stylu xD
ale z kuzynką z tego brechtałyśmy =DD zagrał świetnie.

Gabrysia_2

A mi się średnio podobał. Myślałam, że wampiery to uosobiernie piękna...

Rosie_

Dobrze myślałaś :)
On jest najlepszym uosobieniem wampira i myślę, że byłby doskonały w roli nie Jaspera, a...
Edwarda.

mibama

Jak dla mnie jest idealnym Jasperem. Bardziej mi pasuje na nieziemsko pieknego (cóż, w koncu taki jest - przynajmniej dla mnie), ale nie na Edwarda.

Rosie_

No dobrze, już się do niego przekonałam. Niech wam będzie. Bo wkońcu on miał grać takiego obolałego i w ogóle.

Zraził mnie do siebie rolą w serialu "Piękni", może dlatego, że jego konkurent był o wiele ładniejszy? (;

Rosie_

a o którym konkurencie mówisz? bo chyba nie o Gideon'ie?? <blee>

Gabrysia_2

o tak zgadzam się z toba w 100% szkoda że Jasper jest z Alice ale zawsze można spr odbić :)

MAYAK82

hm..no..

ale..pomarzyć zawsze można jak nie o Jasperze...to o Jacksonie...
xD heh...;]

lonleygenuineangel

szkoda, że jest o dość wiele lat ode mnie starszy...ale mówi się, że wiek w końcu zanika xD (wiem, wiem...paplam głupoty, ale ja lubię tak od rzeczy, tak pomarzyć:D)

Gred_and_Forge

Marzyć o nim to nie głupota... :D U mnie "tylko" 7 lat różnicy. Zawsze mogło być gorzej ;)

_Ruby_

4 lata i 3 miesiące... Ale mnie się faceci boją, więc i tak bez szans...

wiosna322

A może akurat Jackson lubi babki z charakterem?:D A jeśli nie Jackson to pozostaje alternatywa w postaci Roberta, który wielbi "złe i piękne" xD
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Gred_and_Forge

No może... Ale dla mnie Robert to nie to samo. Nie mówię, że nie jest przystojny, ale nigdy nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, a na pewno nie zrobił takiego jak Jackson.

_Ruby_

No pewnie, Jackson to jest ktoś.
A tak poważnie, to na początku jak większość z dziewczyn przyuważyłam Roberta. Jak dobrze, że moje oczy otworzyły się widząc uśmiech kochanego szopa pracza z pięknymi dłońmi (czyt. Jacksona:))

Gred_and_Forge

Jak go ślicznie opisałaś :D
Kurczę, on jest cały piękny!

Gabrysia_2

Mnie również się podobał, chociaż strasznie mało go tam było xD. Ale mnie się podobał najbardziej ze wszystkich wampirów.

Jeanne

Ja jestem równo 7 lat młodsza od Jacksona ^^ Mam urodziny w tym samym dniu co on xD To przeznaczenie ^^ hehe

Wampir z niego nieziemski <33

pietrusia

Ty szczęściaro!! xD
W takim razie, składam Ci opóźnione życzenia urodzinowe (dużo Jacksonów życzę:))

Gred_and_Forge

hehe Dziękuje xD Ale wystarczy mi tylko jeden Jackson ^^

pietrusia

Moim skromnym, lecz jakże ważnym zdaniem xD
jest, że Jasper Hale, czyli nasz kochany Jackson, mimo tego że miał gówno za przeproszneiem do zagrania, stworzyl tak charyzmatyczną postać jak Edzio który jest główną postacią ^^

Uzalezniona

Ojj tak! ja żałuję, że jego postać i rola nie były bardziej rozbudowane.. Wtedy mógłby się bardziej wykazać.. A tak to on w ogóle mało mówił w tym filmie ;D

pietrusia

W trzeciej części jest go więcej, ale kiedy ta trzecia część będzie...

_Ruby_

No i pod warunkiem, że nie będą zbytnio zmieniać scenariusza w porównaniu z fabułą książki.

_Ruby_

No mam nadzieję, że pokażą jego historię.. Ale jak znam życie to zrobią z tego krotki epizod..;/

pietrusia

sorki..ale zbaczam od tematu....
chce powiedziec że oprócz jego wielkich cudownych oczu ...
chlopczyk ma piekny uśmiech..a prawie nikt o tym nie powiedzial...!! ^^


a uśmiech..ah..mógłby tak cały czas się uśmiechać ... xD a w filmie..eh...ani razu...buu..za to w innych..np.dzień wagarowicza...
eh...po prostu..brak mi słow .. xD ^^

lonleygenuineangel

O przepraszam, w Twilight uśmiechnął się kilka razy podczas gry w baseball.Ale to i tak za mało, bo jego uśmiech jest taki cudowny, chłopięcy.... Za to w Dniu Wagarowicza śmiał się bez przerwy. I był niesamowicie zabawny jako wiecznie naćpany nastolatek.

xena_4

ta jako naćpany chlopczyk gra świetnie .... xD

poprsotu..jak go oglądam... to zapominam oddychać czasami ..:)

lonleygenuineangel

Mówisz o uśmiechu?

http://pl.youtube.com/watch?v=zbPFyzsg-Do tylko nie zapominaj oddychać xD

jak ja ten filmik zobaczyłam, i ten uśmiech... to żuchwa na biurku... i oczy na monitorze. xD

Uzalezniona

wooooooooo


boskoooooxD

heh..a w klasie mówią że oszalałam....xD
boże nie jestem jedyna...dziewczyny szalejmy dalej .!!!!!xD
dla niego --- warto xD

lonleygenuineangel

No dobrze, już się do niego przekonałam. Niech wam będzie. Bo wkońcu on miał grać takiego obolałego i w ogóle.

Zraził mnie do siebie rolą w serialu "Piękni", może dlatego, że jego konkurent był o wiele ładniejszy? (;

Uzalezniona

Oglądałam ten filmik i po prostu... Nie mogłam potem spać :P
Boję się sama siebie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones