Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Nie pojmuję.

użytkownik usunięty

Co on robi na szóstym miejscu w TOP(aktorzy)? Pytam się, co? Wcześniej był na piątym, myślałam, iż to jakiś błąd w serwisie, tak więc nie reagowałam.
Owszem, jako aktor młodego pokolenia jest dość dobry, a w tym całym "Zmierzchu" najlepszy, ale bez przesady! Porównywać go do Anthony'ego Hopkinsa czy Roberta de Niro? Żeby On przebił Johnny'ego Deppa czy Gary'ego Oldmana? W ilu On filmach zagrał? W dwunastu?
Może za kilka lat będzie potęgą, ale aby uznawać go za nią już teraz? Nie przesadzajmy!
Widzę, że jego wierni fani zrobili swoje, i zapewnili mu posadkę w Top(aktorach), tak jak niegdyś Pattinsonowi.

A czytałaś zasady, na czym naprawdę polegają oceny w TOP AKTORZY? Nie? No to czas najwyższy się z tym zapoznać. Bo ile można w kółko tłumaczyć to samo? To już się robi nudne.

użytkownik usunięty
xena_4

Uwierz mi, że czytałam. Mimo wszystko nie zasługuje na tak wysoką ocenę.

Cierpliwości, już spada na tej liście. I też uważam ,że jeszcze za wcześnie, by znajdował się tak wysoko w rankingu. Jackson jest bardzo utalentowanym aktorem, ale to jeszcze za mało. Musi jeszcze zdobyć doświadczenia i jeszcze mocniej ukształtować się aktorsko. Jeżeli będzie dalej konsekwentnie dobierał role, to będzie mógł o własnych siłach wspiąć się na sam szczyt. Ale jak już kiedyś pisałam, tak naprawdę wszystko zależy od niego.

Prawie ze wszystkim się zgodze, prócz tego, że w 'Zmierzchu' był najlepszy, i że za kilka lat będzie potęgą.
Hahaha, ale się uśmiałam jak te dwa zdania przeczytałam.

rattyMonster_

"Potęgą" to może trochę za dużo powiedziane, ale wierzę, że może być jednym z najlepszych. Uważasz, że w "Zmierzchu" nie był najlepszy? To kto, twoim zdaniem, był od niego lepszy?

użytkownik usunięty
xena_4

Pewnie Stewart. Wszakże dużo osób ją ceni.

xena_4

Oczywiście, że Billy Burke. Zdecydowanie mój faworyt.

użytkownik usunięty
rattyMonster_

Kochany, napisałam "morze". Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie na niskim poziomie.

Hej, spokojnie. Ja teraz piłam do kogoś innego, a nie do ciebie.

Kochana, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Piszę jako facet czy dziewczyna ?
A, że twoją idolka jest Stewart, to nie znaczy, że moją też.

Nie pozdrawiam Cię. ;(

użytkownik usunięty
rattyMonster_

Przepraszam, literówka.
Ja o Stewart nic nie piszę. Jest słabą aktorką. I masz racje. Billy Burke był najlepszy, a ten cały Rathbone gdzieś tam za nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones