Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Uwazam, ze Jackson jest o wiele przystojnieszy od Roberta, wiec to on powinien byc Edwardem;))) Ktos sie zgadza?:D

Leonarda

Hehe, ja zgadzam się z tym, że Jackson jest przystojniejszy od Roberta i jestem absolutnie pewna, że gdyby on zagrał główną rolę w Zmierzchu to nie mógłby odpędzić się od fanek, aczkolwiek znajdziesz kogoś innego kto strzela takie genialne miny ala' Jasper? xD
Poza tym, dzięki temu ,że Rob (poradził sobie jako Edward - jestem z niego dumna:P) grał główną rolę, to on ma więcej fanek, a przez to my - Jacksomaniaczki mamy więcej Jacksona dla siebie!! I możemy śmiało stwierdzić, że wiemy co jest najlepsze:D
Pozdrawiam :D

Gred_and_Forge

Zgadzam się w pełni z Rosalie Hale, szczrze mówiąc, to zawsze warto patrzeć w inne miejce niż tłumy, bo zawsze można dopatrzyć się czegoś lepszego!

wiosna322

O tym nie pomyslalam, rzeczywiscie, u nas mniej tłumow:D Hehe:D:D:D

Leonarda

Rosalie, idealnie to ujęłaś :D Poza tym - jako Jasper jest przejedyny xD

Leonarda

zgadzam się z Wami wszystkimi: jest o niebo cudniejszy od Roba! ale i tak cieszę się, że zagrał Jaspera, mojego ukochanego bohatera z książek. Jackson jako Edward... nie, nie podoba mi się ten pomysł, choć z pewnością idealnie by sobie poradził ;]. on ma taką urodę... no, perfekcyjy pan Hale, nic dodać, nic ująć. może przydałoby Mu się trochę wiecej mięśni do tej roli (w końcu ma taką przeszłość, że trudno uwierzyć, że taki zgrabny koleś walczył i wygrywał... bardzo wiele razy), ale to nie byłby już ten sam Jackson. jest ideałem taki, jaki jest! nikt nie zagrałby Jaspera lepiej, a już na pewno nie robiłby fajniejszych min! "jakby ciągle Go coś bolało"... nie wyobrażam sobie lepiej ukazanego tego wyrazu twarzy xDD.

a poza tym, przecież wyraźnie jest powiedziane: WSZYSTKIE wampiry są niebiańsko piękne. nikt tam nigdy nie powiedział (no, oprócz samej Belli, ale jej oceny nie można uważać za obiektywną...), że Edward jest przystojniejszy od Jaspera, nie? są po prostu skrajnie od siebie różni, i tyle :D.

pozdrawiam!

IgniS_

Dokładnie się z tobą zgadzam. I jakoś nie mogę zrozumieć, dlaczego ktoś na forum Twilight nazwał jego Jaspera jako "lekko ciapowatego".

Leonarda

Oczywiście, że jest przystojniejszy, ale nie chciałabym go zobaczyć jako głównego bohatera. Świetnie spisał się jako Jasper i nie widzę go w innej roli ;) Nie mam jednak nic przeciwko temu, aby było go więcej w następnych częściach ^^ Sądzę, że w Zmierzchu nie wykorzystał całego swojego potencjału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones