Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

chodzi mi dokładnie o to czy którakolwiek z was ( bo raczej mężczyzn na tej stornie Jacksona nie zauważyłam :) ) znalazłaby chociaż jedną albo dwie wady naszego kochanego Jaya ?
ja osobiście nie znalazłam .. serio :)
i nie mówię tak bo go kocham ( tak jest, ale mniejsza o to ) tylko dlatego że widziałam większość filmów w których grał i filmiki z życia codziennego z nim i uważam że jest po prostu doskonały co zauważyłyście czytajac moje wypowiedzi o nim w innych tematach :)

moje pytanie jest dziwne .. ale ciekawi mnie czy ktoś na nie odpowie :) i znajdzie jego wady ...

lonleygenuineangel

Fajny temat. Też czasami się zastanawiam, czy ma jakieś wady. W tej chwili mogłabym mu jedynie zarzucić pracoholizm, bo wydaje mi się, że on chce zrobić zbyt w wiele w zbyt dużym czasie, a to prędzej czy później odbije się na jego zdrowiu (fizycznym i psychicznym). Ale liczę na jego rozsądek..

xena_4

Poprawka - chodziło mi o to, że on chce zrobić zbyt wiele w zbyt KRÓTKIM czasie.

xena_4

Czy on przypadkiem pali papierochy?? Bo coś mi się obiło o uszy, jeśli tak to, to mi się w nim nie podoba:) ale tylko to:P

arisa_

hm..co do tego że on chce zrobić za wiele w zbyt krótkim czasie .. to ..hm.. wątpie .. jest aktorem prawda .. ma dużo pracy .. jest rozchwytywany .. to nie jego wina że jest tak booski :) hihi

a co do papierosów .. hhm.. widziałam jedno zdjęcie jego z papierosem .. ale tylko jedno więc wątpię żeby palił tak wiecie .. na co dzień ..

hihi ... ja to jestem .. zawsze obronie mojego Jaya :**

lonleygenuineangel

Ja widziałam dwa, z sesji, więc mogły być pozowane. I faktycznie facet ma dużo na głowie w tym roku. Zobaczymy w jakiej będzie formie po tym wszystkim ;)

_Ruby_

no ma dużo .. ale on jest tak dobry że sobie poradzi i będzie git majonez :)
no w końcu wierzymy w niego co nie :)
i będziemy trzymać kciuki :p

lonleygenuineangel

No mam nadzieję, że sobie poradzi. Pamiętam jak kiedyś opowiadał podczas wywiadu, że jest tak zabiegany, że w w mieszkaniu bywa tylko dwa raz w tygodniu. Poza tym, jeździ z planu na plan, koncertuje, pisze piosenki...Omg. I jeszcze twierdzi, że uwielbia takie życie. Masochista, czy co?

xena_4

masochista ? .. to zbyt duże określenie ..
może po prostu chłopak lubi grać zajmować się muzyką itp .. może to spełnienie jego marzeń .. :) jak go poznam to wam powiem czy jest masochistą czy nie :) hihi .. :* ale szczerze w to wątpię - że jest masochistą , nie że go nie spotkam :)

lonleygenuineangel

A co do papierosów - chodziło wam o taką sesję?

http://jackson-rathbone.com/gallery/displayimage.php?album=103&pos=22

xena_4

tak , dokładnie o tą sesję :)
czyż on nie wygląda słodko .. nawet z tym papierosem .. :)
hihi :***

a co do wad i mojego tematu .. jak na razie nie widzę żadnych konkretów .. hihi .. wiedziałam :)

lonleygenuineangel

Hej, jeszcze się tak nie ciesz. Bo się wkurzę i w końcu wezmę go pod lupę. I nie wiadomo, co wtedy u niego znajdę...hihi

xena_4

Jest mały, to wystarczająca wada. Niski knypek, choć kochany :)

wiosna322

Spoko. 177 cm, to jeszcze nie tak źle. Ale ma bardzo ciekawą sylwetkę, która skutecznie maskuje braki we wzroście (bardzo długie nogi). Kto się ze mną zgodzi?

xena_4

no sorki 177cm to nie jest źle ! na prawdę :)
no hm.. tak ma ciekawą sylwetkę - mięśnie itp itd. :) heh .. <marzy>

lonleygenuineangel

Ej, ja mam 177 cm. Dla mnie to ciut nisko :)

wiosna322

Hej, Wiosna, masz 177cm? Jejku, jak ja ci zazdroszczę! Zawsze chciałam być taka wysoka, a mam tylko 168cm (ale przynajmniej mogę nosić buty na obcasach)...

A wracając do tematu - W przypadku Jacksona 177 to nie tak mało. Zauważcie, że w niemal każdym filmie jego "partnerki" są niższe niż on, więc nie ma problemu. No i budowa ciała też idealnie maskuje braki we wzroście.

Ciekawi mnie, czy jeszcze ma jakieś wady. Ja chyba naprawdę go zaraz prześwietlę...hihi

lonleygenuineangel

coś tak czuję, że ktoś może powiedzieć, że jego wadą jest to że jest daltonistą .. ale to nie wada - przynajmniej w jego wypadku
na serio :)
jest daltonistą, ale właśnie przez to jest jeszcze bardziej kochany ...:*

a co do wzrostu jeszcze to -.. mnie nie przeszkadza .. ja mam 166 cm - na razie, bo mam dopiero 15 lat, ale nie podrosnę aż tak dużo, żeby go przerosnąć, więc wzrost to nie problem :) hihi :* przynajmniej dla mnie ;p hihi .. :****

kochany Jay :**

lonleygenuineangel

no prześwietlaj go prześwietlaj :)
i tak nic nie znajdziesz :) O.o kochany Jay :***

lonleygenuineangel

Daltonizm to nie jest jego wada!!...nigdy w życiu bym tak nie powiedziała!!!:)

Jay:*

arisa_

poprawka: mi nigdy by nie przyszło do głowy coś takiego:) daltonizm wadą..Niente,niet, nada ,nain:)

Kurde przydałaby się edycja postów:))

arisa_

No właśnie, mnie też to denerwuje, że nie ma edycji.

A z tym daltonizmem...To nie jego wina, że taki się urodził, ale też ta cecha w jakiś sposób dodaje mu wyjątkowego uroku.

Kurcze, ciężko u niego znaleść jakieś wady, ale ciągle szukam ;)

xena_4

em no dobra ..
co z tymi wadami ? hmm :)

lonleygenuineangel

hmmm... myślę, że na pewno jako człowiek MA wady, to naturalne.
nie wiem... pewnie lubi obgryzać paznokcie, ale oglądać "Power rangres" xD
Ale jako Jasper był bezbłędny ;)
Po prostu idealny... ^^
M.in. dlatego, że wyglądał cudownie jako blondas. ;DDDDDD

renesmee_

hihi ...

on nie ma wad !.. serio :)

kochany Jay :****
i jako Jazz wyglądał pięknie i w ogóle jest piękny :)

lonleygenuineangel

Chyba jednak pali. Zobaczcie to zdjęcie http://www.lionandlamblove.org/gallery/displayimage.php?pid=46728&fullsize=1
Trzyma na nim papierosa.

Jeannette

a nie mówiłam???!!! wiedziałam..:)

arisa_

Wracając do poprzedniego tematu: widzę, że jestem przy Was malutka ;) Mam 1.62.

Achh, faktycznie. Przerwa na fajkę.

arisa_

pf..
co tam jeden papieros :)
co człowieka nie zabije, to go wzmocni :)
pf..:* i tak jak dla mnie nie ma was .. pf.. papieros ?.. co w tym złego ?.. ;p

lonleygenuineangel

nie ma wad *

sorki - pomyłka .. :) :p

lonleygenuineangel

Ble..papierosy...ohydna sprawa. Nie noszę gdy ktoś idąc przede mną pali, a już jak śmierci tym dymem to żyć się odechciewa. Ale zauważyłam, że w ekipie Twilight palą chyba WSZYSCY. Widocznie muszą sobie odstresować. Gwiazdy też ludzie, jak widać.
Ale dla mnie to ogromna wada. Całować taką osobę lub przytulać się do kogoś o tak nieprzyjemnym zapachu...
Co do wzrostu to jak dla mnie w sam raz. Przyznaję, że najchętniej chciałabym, żeby mój przyszły chłopak był O WIELE większy ode mnie (a oto nie trudno, gdyż mam tylko 1,64 cm.)

Gred_and_Forge

Ja jestem w stanie to przeżyć. Kto wie, może ktoś tak na niego wpłynie, że przestanie palić? ;) Mój ojciec przestał przez wzgląd na mamę.
A z ekipy Twilight faktycznie większośc widziałam z papierosami.

_Ruby_

Dokładnie, papierosy są blee...Nienawidzę ich..straszliwiee śmierdzą.

użytkownik usunięty
arisa_

Uo. A ja muszę przyznać, że dym papierosowy mi wcale przyjemnie pachnie, lubię papierosy, palenie i w ogóle, chociaż sama nie palę. Nałogowo. Ale kiedy facet pali - uwielbiam!

lonleygenuineangel

pali, nie pali - i tak jest cudowny ;PPP

renesmee_

e tam
raz czy dwa się odstresuje .. to nie jego wina .. - papierosy .. pf..
aż tak złe to nie jest, ale jak go spotkam to namówię go żeby nie palił i będzie git :)

:**

użytkownik usunięty
lonleygenuineangel

To jak już go spotkasz, pozdrów go ode mnie i weź autograf! :D ;*

użytkownik usunięty

Aha, i chcę niedopałek z jego DNA. Sklonuję go sobie

oczywiście :) obiecuję, że jak go spotkam to to zrobię :)
hihi :*

lonleygenuineangel

czasami mam wrażenie, że jay zapomina skontaktować się z grzebieniem. ;p
ale oczywiście, i tak jest świetny. ;*

wind

E tam. Jay wygląda bardzo fajnie, jak jest troszkę nieuczesany. Taki artystyczny nieład na głowie...:)A zresztą, co on może na to poradzić, że ma takie gęste i niesforne loki? Teraz ma je zgolone, więc przez jakiś czas jest mu łatwiej.

xena_4

odcinek..nieciekawy..serio :)

a co do włosów .. szkoda że ściął .. a artystyczny nieład na jego głowie był tak artystyczne że aż piękny :*

lonleygenuineangel

Ja tam lubię artystyczny nieład :D Szczególnie u niego ;) Teraz Jay raczej nie będzie miał potrzeby bliższych kontaktów z grzebieniem...

_Ruby_

ściął? omg. ;( tylko kilka dni bez kompa, a tu już takie drastyczne zmiany. ;| a gdzie mogę odnaleźć jakąś jego 'ściętą' fotę? xd
;*

wind

No np. została wstawiona jedna do 'Jako Jasper był rewelacyjny";);)

arisa_

strona 11, xena wstawiła:):)

arisa_

Nie musicie szukać - dam ponownie fotkę:

http://www.allstarpics.net/photo-gallery/549/586549-jackson-rathbone-pic.htm

xena_4

wygląda ślicznie :* nawet bez kochanych i pieknych włosów :)

oh...moj moj moj Jay :***

lonleygenuineangel

no cóż. twarz ta sama [czyt. cudowna ;p] ale moim zdaniem wygląda trochę gorzej... w każdym razie włosy odrastają, więc pozostaje tylko czekać. ;D
ej, nie wiecie czasem jak długo on gra na gitarze? bo ja strasznie niedoinformowana jestem. ;*

wind

nie wiem..
ale już pare lat na pewno :)
wiem tylko że gitara się nazywa Annabelle :)

lonleygenuineangel

no dobra
co z tymi wadami ? bo ich nie widzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones